Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Wesołych Świąt i metra śniegu pod nartami!

opublikowano: 24 grudnia 2015 autor: Redakcja
W tym okresie, gdy wszyscy składamy sobie życzenia, jest takie jedno, które ucieszy każdego narciarza, a jeśli się spełni, do szczęścia niewiele więcej będzie mu potrzeba.

Ponieważ zima zapomniała o Polsce, narciarze mają jedno życzenie i jest nim śnieg. Dlatego z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym Czytelnikom i sobie właśnie rychłych opadów śniegu w całym kraju.

Niech świąteczne dni będą radosne, rodzinne, pogodne i aktywne. A gdy śnieg już spadnie, niech się trzyma do kolejnych świąt, choćby tylko wielkanocnych.

Oby w Nowym Roku było wiele okazji do narciarskich spotkań, na trasach i na zawodach. Gospodarzom imprez życzymy dobrej frekwencji i sukcesów organizacyjnych, biegaczom najlepszych wyników i satysfakcji ze zdobytych medali, a wszystkim radości z odkrywania nowych miejsc na biegowkach.

Redakcja portalu nabiegowkach.pl

 

 

zaktualizowano środa, 23 grudnia 2015 22:20
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
RENATAK witam serdecznie na portalu, czy ktoś wie, był, ma doświadczenie z pobytu na biegówkach w Austrii lub gdziekolwiek indziej za granicą. Myślę o Tyrolu konkretnie i chętnie skorzystam z informacji, jeśli ktoś takowe posiada tzn. kto organizuje takie wyjazdy. Dziękuję
07:37
jawod dodał(a) nowy komentarz do wydarzenia: SGB Ultrabiel (60, 30, 13 km CT)
02:37
3 dni temu
08:26
4 dni temu
Gienek56 uczestniczy w XXX Bieg Hetmański.
07:54
Więcej
Więcej

lubią nas