Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Konkurs “Moja Ulubiona Narciarska Trasa Biegowa” rozstrzygnięty

opublikowano: 07 kwietnia 2013 autor: Redakcja
Dziękujemy za wszystkie prace nadesłane na konkurs zorganizowany przez portal nabiegowkach.pl i firmę Greenland Group, która ufundowała cenne nagrody za najlepsze teksty. Nagrodziliśmy trzy najlepsze prace, przyznaliśmy też jedno wyróżnienie.

Komisja Konkursowa wzięła pod uwagę przede wszystkim poprawność merytoryczną, prawidłowe nazewnictwo geograficzne i techniczne, bogactwo informacji o trasie i jej otoczeniu oraz jakość materiałów zdjęciowych.

Najwięcej głosów Komisji zebrał tekst, który wzbudził też największe zainteresowanie czytelników portalu - "Góry Izerskie po stronie czeskiej". Jego autor Sebastian Wilk bardzo szczegółowo opisał czeskie trasy, zachowując przy tym oryginalną pisownię nazw, zaznajomił nas też z okolicznymi miejscowościami, możliwością dojazdu, parkowania i posilenia się.

Sebastian Wilk zajmuje więc pierwsze miejsce w konkursie i otrzymuje I nagrodę - narty śladowe Madshus 12/13 Cadence 100 ufundowane przez firmę Greenland Group.

Drugą nagrodę, którą są Kije Madshus 12/13 CT 20, zdobył Marcin Wojrach za szczegółowy opis trasy w tekście "Góry Bialskie i Rychlebské Hory. Trasa Bielice - Chata Paprsek".

Zestaw smarów na trzymanie Swix w poręcznej saszetce jest trzecią nagrodą w konkursie i trafi do Anny Makowskiej za tekst "Biegówki pod Szczelińcem w Górach Stołowych". Wiemy, że artykuł ten zachęcił wiele osób do odwiedzenia Karłowa i przetestowania okolicznych tras.

Komisja postanowiła dodatkowo wyróżnić pracę Tomasza Gapińskiego za pokazanie piękna przyrody oraz ciekawostek turystycznych na zdjęciach ilustrujących tekst "Siwa Dolina w Tomaszowie Lubelskim". Autor artykułu otrzymuje portalową czapkę Alpina z kolekcji nabiegowkach.pl.

Gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy też pozostałym autorom za nadesłanie prac. Nie wszystkie prace spełniały wymogi regulaminu, nie wszyscy też odpowiedzieli na nasze maile z prośbą o uzupełnienie lub poprawienie tekstów. Autorzy, których teksty opublikowaliśmy, mogą być pewni, że przyczynili się swoją pracą do popularyzacji opisanych miejsc. Z pewnością też zachęcili innych do poszukiwania doskonałych miejsc do biegania na nartach w swoich okolicach.

zaktualizowano niedziela, 07 kwietnia 2013 20:57
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas