Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Wymyśl nazwę najdłuższego biegu narciarskiego w Polsce i wygraj cenne nagrody [KONKURS]

opublikowano: 19 listopada 2015 autor: Redakcja
Wymyśl nazwę nowego, wkrótce jednego z ważniejszych polskich biegów narciarskich i zdobądź wartościowe nagrody, w tym narty biegowe z wysokiej półki. Być może właśnie ty zostaniesz autorem nazwy, która w przyszłości wielokrotnie będzie się pojawiać na ustach polskich biegaczy narciarskich. Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada.

Portal nabiegowkach.pl organizuje 13 lutego 2016 roku najdłuższy bieg narciarski w Polsce (przeczytaj o tym więcej). Zapraszamy polską społeczność narciarzy biegowych do jego współtworzenia. Na obecnym etapie potrzebujemy pomocy w ułożeniu nazwy tej imprezy, która naszym zdaniem będzie jednym z ważniejszych wydarzeń tego sezonu w naszym światku biegowym.

Wymyśl nazwę

Czym powinna charakteryzować się dobra nazwa?

  1. Nazwa może być po polsku albo w innym języku. Wolimy nazwę polską, ale może się okazać, że propozycja obcojęzyczna, będzie najlepsza.
  2. Mamy ambicje międzynarodowe. Chcemy, aby w naszym biegu brali udział także narciarze z innych krajów, dlatego nazwa powinna być łatwa do odczytania i zapisania przez obcokrajowców - czyli powinna mieć możliwie mało znaków diakrytycznych (ą,ć,ę itp).
  3. Nazwa krótka - maksymalnie trzy wyrazy.
  4. Nasz bieg główny ma mieć 60 km, ale może kiedyś go wydłużymy? Nazwa powinna być niezależna od dystansu.
  5. Dobrze jeśli z nazwą można będzie w przyszłości powiązać postać, maskotkę, czy charakterystyczny element w logo imprezy.
  6. Nasz bieg odbędzie się w przepięknym regionie, który znany jest z pięknych lasów, wspaniałej natury i terenów nieskażonych cywilizacją. Chcielibyśmy aby nazwa, jeśli to możliwe, w jakiś sposób do tego nawiązywała.

ZGŁOŚ NAZWĘ

Czas trwania konkursu

Na zgłoszenia czekamy do 26 listopada 2015 roku. Nazwę lub ich kilka propozycji, możesz zgłosić za pośrednictwem formularza konkursowego.

Nagrody

Dla trzech najlepszych propozycji mamy biegówkowe nagrody:

Miejsce I

Narty biegowe wysokiej klasy sportowej, przeznaczone do techniki klasycznej, z łuską - Rossignol Delta Course Classic NIS AR 196 cm z wiązaniami Rottefella Performance Classic NIS ufundowane przez PM Sport - polskiego dystrybutora Rossignol.

Narty Rossignol Delta Course Classic-NIS

Miejsce II

Kije narciarskie o zawartości 70% włókien węglowych Rossignol Extra Carbon 70 o długości 150 cm ufundowane przez PM Sport - polskiego dystrybutora Rossignol.

Kije Rossignol Extra Carbon 70

Miejsce III

Pas termiczny Yoko oraz odżywki Enervit - firmy która ma odpowiadać za pojenie zawodników na trasie naszego biegu. Zestaw ufundowany przez firmę Ambit Sport.

Nagrody od Yoko i Enervit

 

ZGŁOŚ NAZWĘ

Rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs planujemy rozstrzygnąć do końca listopada. O jego wynikach poinformujemy na naszych stronach w osobnym tekście.

 

Szczegółowe informacje o konkursie i jego zasadach znajdziesz w Regulaminie konkursu "Wymyśl nazwę długodystansowego biegu narciarskiego".

zaktualizowano piątek, 20 listopada 2015 08:58
Oceń artykuł
(2 głosów)
Komentarze (1)
Jaga
Jaga Czy/jak/dokąd przesłać zgodę rodzica na udział w konkursie?
26.11.2015, 17:42
Głosy: +0
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas