Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Gdzie nartorolki i wyzwanie tam zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl

W drugą sobotę czerwca 2015 roku na Kaszubach odbył się rajd na nartorolkach na dystansie 70 km. Wśród uczestników byli także zawodnicy teamu nabiegowkach.pl. Rywalizację sportową wygrał Jacek Mederski z naszej drużyny.

W tym roku impreza miała miejsce 13 czerwca, a trasa wiodła z Wejherowa do Jastarni na Półwyspie Helskim. Uczestnicy pokonali odległość 70 km jadąc po różnego rodzaj nawierzchni, od asfaltu, przez kostkę brukową, po piaszczyste, leśne ścieżki. Większość przejechała dystans na rolkach i nartorolkach z pompowanymi kołami. Przeczytaj więcej o Skikome na Kaszebe 2015.

W bieżącej edycji wzięło udział blisko 20 osób. Wśród nich trzech członków teamu nabiegowkach.pl: Jacek Mederski, Michał Rolski i Andrzej Prud (w tej kolejności na zdjęciu powyżej). Choć rajd ma charakter przede wszystkim towarzyski, organizator zaplanował także wyścig. Chętni zmierzyli się ze sobą na odcinku ostatnich 20 km. Rywalizację tę wygrał Jacek Mederski z naszego teamu, który przejechał cały odcinek bezkrokiem. Gratulujemy.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas