Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Miejsca na podium dla zawodników teamu nabiegowkach.pl w SworneRace 2019

W drugi weekend lipca 2019 roku w Swornychgaciach na Kaszubach odbyły się zawody w biegach na nartorolkach na długich dystansach. W imprezie wzięli też udział reprezentanci teamu nabiegowkach.pl.

W dwudniowych zawodach ścigano się w sobotę na dystansie 45 km techniką dowolną lub 30 km techniką klasyczną. W niedzielę zorganizowany został bieg łączony, w którym połowię dystansu należało przebiec techniką klasyczną, a połowę dowolnie. W ten sposób pokonywano dwa razy po 8 km. Przeczytaj więcej o zawodach SworneRace 2019.

Brawa dla Asi Kujawskiej za zajęcie trzeciego miejsca w biegu techniką klasyczną na 30 km. Gratulacje składamy także na ręce Rafała Korycińskiego i Jacka Mederskiego. Koledzy zajęli trzecie miejsca w klasyfikacjach open - Rafał techniką dowolną na 45 km, a Jacek techniką klasyczną na 30 km. W swoich konkurencjach pokonali wielu liczących się zawodników, a Rafał miał ledwie 1 sekundę straty do zwycięzcy. O wyniku zdecydował finisz.

Poniżej wyniki wszystkich startujących zawodników naszego teamu w oba dni zawodów.