Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Mucha i Ślaga z wysokimi miejscami w II Mistrzostwach Zakopanego w biegach pod górę

18 lipca 2015 w Tatrach biegano na nogach pod górę w ciekawej formule. Jednego dnia rozegrano cztery biegi: na Gubałówkę, Harendę, Polanę Szymoszkową oraz Wielką Krokiew. Dwóch sportowców z teamu nabiegowkach.pl zajęło drugie miejsca w swoich kategoriach.

Zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl uprawiają sport i startują w zawodach cały rok. Część z naszej drużyny w lecie bierze udział w zawodach na nartorolkach. Niektórzy upodobali sobie biegi górskie - jak Edward Mucha i Dariusz Ślaga.

W sobotę 18 lipca doskonałą dyspozycję zaprezentował Dariusz Ślaga, który w II Mistrzostwach Zakopanego w biegach pod górę zajął 23. miejsce open. W imprezie tej wystartowała plejada gwiazd w biegach górskich, wraz z Andrzejem Długoszem - czołowym polskim "góralem", który wygrał te zawody. W swojej kategorii wiekowej "Weteran I" Darek zajął 2. miejsce.

Dariusz Ślaga

Zaledwie o pięć miejsc za Ślagą - na 28. pozycji - rywalizację zakończył najlepszy w Polsce biegacz narciarski wśród sześćdziesięciolatków - Edward Mucha. W sobotę Edek uplasował się na 2. pozycji w kategorii "Weteran II".