Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Mucha i Ślaga z wysokimi miejscami w II Mistrzostwach Zakopanego w biegach pod górę

18 lipca 2015 w Tatrach biegano na nogach pod górę w ciekawej formule. Jednego dnia rozegrano cztery biegi: na Gubałówkę, Harendę, Polanę Szymoszkową oraz Wielką Krokiew. Dwóch sportowców z teamu nabiegowkach.pl zajęło drugie miejsca w swoich kategoriach.

Zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl uprawiają sport i startują w zawodach cały rok. Część z naszej drużyny w lecie bierze udział w zawodach na nartorolkach. Niektórzy upodobali sobie biegi górskie - jak Edward Mucha i Dariusz Ślaga.

W sobotę 18 lipca doskonałą dyspozycję zaprezentował Dariusz Ślaga, który w II Mistrzostwach Zakopanego w biegach pod górę zajął 23. miejsce open. W imprezie tej wystartowała plejada gwiazd w biegach górskich, wraz z Andrzejem Długoszem - czołowym polskim "góralem", który wygrał te zawody. W swojej kategorii wiekowej "Weteran I" Darek zajął 2. miejsce.

Dariusz Ślaga

Zaledwie o pięć miejsc za Ślagą - na 28. pozycji - rywalizację zakończył najlepszy w Polsce biegacz narciarski wśród sześćdziesięciolatków - Edward Mucha. W sobotę Edek uplasował się na 2. pozycji w kategorii "Weteran II".

Edward Mucha

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (1)
Asia Rączka
Asia Rączka Gratulacje dla Edka i Darka!
21.07.2015, 12:40
Głosy: +1
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas