Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Nabór do szkolenia zawodniczego przy teamie nabiegowkach.pl na rok 2018 [ZAPISY]

Team nabiegowkach.pl wraz ze swoim trenerem Józefem Michałkiem ogłaszają nabór chętnych do całorocznego szkolenia w biegach narciarskich na poziomie zawodniczym dla amatorów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na zjazd w pierwszy pełny weekend kwietnia 2018 roku (7-8 kwietnia). Jeżeli chcesz poznać biegi narciarskie od podszewki, poprawić wyniki, rozpocząć lub kontynuować z lepszym efektem rywalizację w zawodach w biegach narciarskich i na nartorolkach, dołącz do nas.

Dla kogo szkolenie?

Program szkoleniowy teamu nabiegowkach.pl prowadzony jest z myślą o osobach, które są pełnoletnie, sprawne oraz chcą systematycznie uprawiać sport na wysokim poziomie zgodnie z nowoczesną wiedzą. Warunkiem udziału w szkoleniu jest zakwalifikowanie się do programu, chęć poprawy wyników sportowych oraz regularny udział w rywalizacji sportowej w barwach teamu nabiegowkach.pl.

Grupa sportowców trenujących na poziomie zawodniczym w programie szkoleniowym teamu nabiegowkach.pl spotyka się na konsultacjach, czyli zjazdach odbywającym się średnio raz na sześć tygodni. Takie sesje prowadzone są w celu osobistego spotkania z trenerem, przeprowadzenia sprawdzianów, nauki kolejnych form treningu, elementów techniki, specjalistycznych ćwiczeń oraz przede wszystkim pozyskania dalszej porcji cennej wiedzy. Od 6 do 8 kwietnia 2018 roku (od piątkowego wieczora do niedzielnego popołudnia - sprawdź program) organizujemy specjalny zjazd - drzwi otwarte - dla wszystkich ambitnych sportowców zainteresowanych całorocznym programem szkoleniowym na poziomie zawodniczym.

Szkolenie Wszechstronne

Jeżeli nie czujesz się jeszcze zaawansowanym sportowcem, zależy Ci głównie na dobrej formie, kondycji, sile ogólnej, czy po prostu chcesz nauczyć się dobrze biegać na nartach, ale bez nacisku na rywalizację sportową, odpowiedni dla Ciebie będzie całoroczny program treningowy Forma z nabiegowkach.pl.

Drzwi otwarte

Na konsultacje w Istebnej zapraszamy osoby, które zainteresowane są przystąpieniem do szkolenia na poziomie zawodniczym, chcą lepiej poznać założenia programu, upewnić się, że udział w programie będzie dla nich dobrym wyborem, poznać bliżej trenera Józefa Michałka, uzyskać odpowiedzi dotyczące własnego przygotowania motorycznego, technicznego i specjalistycznego.

Szkolenie przy teamie nabiegowkach.pl odbywa się wyłącznie na zawodniczym poziomie zaawansowania. Do szkolenia przyjmowane są osoby o dobrym przygotowaniu motorycznym, siłowym i kondycyjnym oraz znacznym zaawansowaniu w technice biegów narciarskich. Szczegółowe informacje o szkoleniu, poziomach, harmonogramie spotkań weekendowych i dłuższych zgrupowań oraz wiele innych znajdziesz w Szczegółach programu treningowego przy teamie nabiegowkach.pl.

Miejsce konsultacji

Łatwy dojazd

Do Wisły i Istebnej łatwo dojechać. W pobliże prowadzi autostrada A1, która wcześniej krzyżuje się z A4. Od Żor, gdzie należy zjechać z autostrady, niemal do samej Wisły wiedzie szosa dwupasmowa w każdym kierunku.

Miejscem otwartego zjazdu dla szkolenia zawodniczego od 6 do 8 kwietnia 2018 roku będzie Beskid Śląski, a zajęcia prowadzone w Wiśle i Istebnej, tam gdzie trenują m.in. zawodnicy z lokalnych klubów narciarskich, najlepsi soportowcy w biegach narciarskich w Polsce, w tym bracia Dominik i Kamil Bury - reprezentanci Polski na Igrzyskach Olimpijskich Pjongczang 2018.

Udział i zakwaterowanie

Udział w konsultacjach nie zobowiązuje do przystąpienia do szkolenia, ma na celu umożliwienie wszystkim chętnym zapoznanie się z trenerem, programem, metodami treningu itd. Dla kadry prowadzącej zajęcia na zjeździe spotkanie daje możliwość oceny zdolności i możliwości kandydata do kontynuowania szkolenia zawodniczego przy teamie nabiegowkach.pl.

Od uczestników tego zjazdu pobieramy 150 zł za wszystkie zajęcia praktyczne i teoretyczne odbywające się przez cały weekend. Tym, którzy zdecydują się na przystąpienie do szkolenia bezpośrednio po tych konsultacjach, czyli w ciągu 7 dni od zakończenia konsultacji, przeksięgujemy tę wpłatę na rzecz składki za pierwszy okres uczestnictwa (kwiecień), czyli faktycznie te pierwsze konsultacje będą dla nich bezpłatne. Zobacz program zjazdu.

Halny

Jaworzynka 504
43-475 Jaworzynka, gmina Istebna
tel. +48 697 023 961
halny.info

koordynaty: 49.536197, 18.866558

Należy również we własnym zakresie przyjechać, zakwaterować i żywić się na miejscu. Dla uczestników zjazdu na czas trwania konsultacji zorganizowaliśmy zakwaterowanie i wyżywienie w Gospodarstwie Agroturystycznym Halny w Jaworzynce koło Istebnej. Tam też będą odbywały się wszelkie spotkania i wykłady. Sugerujemy nocować także w tym miejscu. Koszt noclegu w pokoju dwu- lub trzyosobowym z trzema posiłkami dla uczestników konsultacji wynosi 195 zł za cały pobyt. Przyjeżdżających w pojedynkę zakwaterujemy w pokojach z uczestnikami tej samej płci i w miarę możliwości w podobnym wieku. Uczestnicy opłacają koszty zakwaterowania w pensjonacie samodzielnie w gotówce. Każdy może jednak swobodnie wybierać spośród bazy hotelowej miejscowości. Chęć zakwaterowania się razem z grupą w Halnym prosimy zgłaszać na formularzu zgłoszeniowym.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w konsultacjach i ewentualnie w dalszej kolejności rozpocząć szkolenie w programie szkoleniowym, należy:

Decyzję o rozpoczęciu szkolenia w całorocznym programie treningowym podejmiesz na zakończenie konsultacji. Jeśli zakwalifikujesz się do programu szkolenia zawodniczego i postanowisz rozpocząć treningi, otrzymasz pierwszy program treningowy.

zgłaszam się

 

Więcej informacji

Opłata za udział w konsultacjach

Opłatę w wysokości 150 zł za udział należy wpłacać do 2 kwietnia 2018 roku za pośrednictwem internetowej platformy tpay.com (transferuj.pl) lub przelewem bankowym na konto wydawcy portalu nabiegowkach.pl - organizatora szkolenia. Opłaty pobierane są w celu pokrycia kosztów organizacji spotkania i nie są zwracane w wypadku rezygnacji z udziału w zjeździe, jak też w dalszym szkoleniu. W wypadku podjęcia decyzji o przystąpieniu do programu i kontynuowaniu szkolenia w ciągu 7 dni od daty zakończenia zjazdu, opłata za udział w konsultacjach zostanie przeksięgowana na poczet składki za pierwszy miesiąc, czyli kwiecień.

Rachunek bankowy do wpłat

Szybka wpłata

Zrób bezpieczny i wygodny przelew internetowy z wykorzystaniem zaufanej platformy tpay.com. To najszybsza metoda przekazania środków.

Szybka wpłata 150 zł przez transferuj.pl

Odbiorca: XC4U, ul. Moniuszki 16 lok. 2, 51-610 Wrocław
Bank: ING Bank Śląski
Numer: 94 1050 1575 1000 0092 1933 7251
Tytułem: za szkolenie 6-8 kwietnia, <imię i nazwisko>

 

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

E-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Telefon: 535 234 332

Przeczytaj także Zasady całorocznego szkolenia nabiegowkach.pl

 

Program zjazdu 6-8.04.2018

Piątek 6 marca

17:00-19:45 przyjazdy uczestników
19:45 otwarcie
20:00 kolacja
21:00 spotkanie organizacyjne i omówienie programu weekendu oraz wszystkich zagadnień związanych z całorocznym programem treningowym, wykład: zasady planowaniu zadań szkoleniowych w stopniowym, perspektywicznym, wieloletnim dążeniem do określonego celu.

Sobota 7 marca

7:30 rozruch poranny
8:00 śniadanie
10:00-12:30 trening: nartorolki jako zasadniczy środek treningowy w okresie bezśnieżnym, bezpieczeństwo oraz cele treningowe
12:45-14:30 przerwa na posiłek
14:45-17:15 trening siły ogólnej z ciężarem własnego ciała jako najprostsza i bardzo skuteczna metoda jej rozwoju
18:00 obiadokolacja
19:00 wykład: "Przedstawienie zasad adaptacji organizmu do wysiłku w intensywności startowej, rozwoju cech motorycznych, stosowania różnych intensywności treningu".

Niedziela 8 marca

7:30 rozruch poranny
8:00 śniadanie
10:00-12:00 trening: nartorolki, trening siły górnych partii ciała
12:00-13:00 przerwa
13:00-14:30 trening siłowy: rozwój siły eksplozywnej kończyn dolnych gwarancją skutecznego biegu stylem klasycznym
15:00 obiad
15:30 zakończenie

zgłaszam się

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas