Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

O teamie nabiegowkach.pl

Team nabiegowkach.pl to grupa miłośników narciarstwa biegowego, których łączy wspólna pasja, chęć rywalizowania w zawodach narciarskich, pragnienie doskonalenia poziomu sportowego, techniki, czy siły. Członkowie teamu razem mają większe możliwości, odnoszą też wymierne korzyści.

Członkowie teamu z trenerem Kto należy do teamu nabiegowkach.pl?

W naszej grupie są miłośnicy biegów narciarskich. Dla większości z nas biegówki to sport, ten najważniejszy. Startujemy w zawodach w biegach narciarskich i na nartorolkach w Polsce i za granicą. Trenujemy cały rok, aby nasze wyniki były coraz lepsze.

Jesteśmy w różnym wieku, od 18 do nawet ponda 60 lat. W zespole mamy gwiazdy amatorskich polskich biegów narciarskich, weteranów, którzy całe życie biegają na nartach, jak też osoby, które przygodę z biegówkami zaczęły niedawno. Łączy nas wspólna pasja i chęć doskonalenia się w ukochanej dyscyplinie sportu.

Zobacz jak dołączyć do teamu nabiegowkach.pl >>

 

Jakie mamy cele?

Naszym celem jest podniesienie poziomu polskich amatorskich biegów narciarskich, tak aby osoby mające ambicje i chęci do pracy mogły osiągać coraz lepsze wyniki korzystając z wiedzy i doświadczeń kadry prowadzącej. Nie musisz mieć przeszłości zawodniczej, aby rozwijać się i odnosić sukcesy w biegach narciarskich. Niezależnie od wieku Twój zapał i praca w połączeniu z wiedzą największych specjalistów od biegów narciarskich w kraju, daje gwarancję dużych postępów oraz zyskania wiedzy, techniki i poziomu zawodniczego, jakich nie jesteś w stanie osiągnąć samodzielnie.

Mamy też cel grupowy - wspólny dla wszystkich uczestników. Tworzymy "zgraną paczkę", która się wzajemnie wspiera w treningach i startach pod barwami teamowymi, a także motywuje do wysilonej pracy.

 

Odnosimy sukcesy

Jakie sukcesy odnosimy?

O sukcesach, których mamy dużo, informujemy na bieżąco w aktualnościach. Te fakty mówią same za siebie.

 

Jakie korzyści daje udział w teamie nabiegowkach.pl?

Razem możemy więcej. Już teraz odnosimy wymierne korzyści. Specjalnie dla teamu prowadzony jest całoroczny program szkoleniowy. Dzięki temu cały rok możemy trenować zgodnie z trendami w nowoczesnym sporcie wyczynowym pod opieką najlepszych specjalistów w kraju.

Dzięki pomocy partnerów teamu nabiegowkach.pl korzystamy z bardzo atrakcyjnych rabatów (często większych niż 50 %) na sprzęt narciarski, nartorolki, smary i artykuły serwisowe, odzież, czy badania diagnostyczne. Mamy dostęp do sprzętu racingowego. Organizatorzy zawodów udzielają nam zniżek na opłaty startowe.

Są też korzyści niewymierne. Na treningach, czy podczas zawodów, zawsze możemy liczyć na pomocne ramię trenera i kompana z drużyny. Trener pomaga nam serwisować sprzęt. Łatwiej nam wspólnie dojechać na zawody, znaleźć transport i zakwaterowanie. W grupie zawsze korzystniej, wygodniej, no i weselej.

 

Józef Michałek - trener teamu nabiegokwach.pl Kto prowadzi szkolenie teamu nabiegowkach.pl?

Naszą grupę prowadzi trener Józef Michałek - jeden z największych fachowców od biegów narciarskich w Polsce. Korzystający z programu szkoleniowego dla naszego teamu przez okrągły rok mają zapewnioną fachową opiekę i program treningowy włącznie z weekendowymi zjazdami (konsultacjami) i dłuższymi zgrupowaniami sportowymi. Zimą trener wspomaga nas podczas zawodów nie tylko radą, ale też serwisem.

 

Kto jest partnerem teamu nabiegowkach.pl?

Wśród oficjalnych partnerów teamu nabiegowkach.pl są marki, które kojarzą się z biegami narciarskimi, sportem i najwyższą jakością. Francuski potentat w dziedzinie sprzętu narciarskiego - Rossignol - zapewnia nam wysokie rabaty na sprzęt i daje dostęp do sprzętu produkowanego dla zawodników z czołówki światowej.

Szwajcarski producent odzieży klasy premium - Odlo - dzięki bardzo dużym zniżkom pozwala nam się ubrać jednolicie w stroje najwyższej klasy.

Nasz sprzęt "dobrze jedzie" i doskonale "trzyma" dzięki bardzo wysokim bonifikatom, których udziela członkom teamu nabiegowkach.pl największy na świecie producent smarów, narzędzi i akcesoriów do serwisowania nart - szwajcarska firma TOKO.

Korzystamy także z atrakcyjnych upustów na nartorolki Ski Way oraz największego polskiego sklepu nartorolkowy.pl. Partenem teamu są też Bieg Piastów i maraton narciarski Ultrabiel.

Więcej o partnerach i rabatach >>

 

Dobrze się bawimy...

Jak dołączyć do teamu nabiegowkach.pl?

Team nabiegowkach.pl można przyrównać do klubu. Obecność w tym "ruchu" łączy się z profitami, które wymieniliśmy powyżej. Sami jednak musimy finansować wszystkie wydatki związane ze szkoleniem, opieką trenerską, czy organizacją - co wiąże się z opłacaniem składki. Jest ona jednak niewielka w porównaniu z korzyściami wymiernymi i niewymiernymi, jakie odnoszą członkowie naszej drużyny.

Jeśli sport jest Twoją pasją, umiesz już biegać na nartach, lecz chcesz dalej się doskonalić, trenować na najwyższym poziomie oraz odnosić sukcesy, dołącz do nas !

Sprawdź w szczegółach programu szkoleniowego, o tym jak dołączyć do naszej grupy. Przeczytaj o wysokości składek, harmonogramie spotkań i zasadach treningu.

Jesteś zaawansowanym zawodnikiem? Odnosisz sukcesy w amatorskich biegach narciarskich na arenie krajowej i międzynarodowej? Skontaktuj się z nami. Być może będziemy mogli zwolnić Cię z opłacania składki członkowskiej przy zachowaniu wszystkich przywilejów.

Jak się z nami skontaktować?

Możesz pisać na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dzwonić pod numer 535 234 332.

Aktualne artykuły dotyczące teamu nabiegowkach.pl

Oceń artykuł
(7 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas