Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Rewelacyjne wyniki teamu nabiegowkach.pl w III Klasyku w Lasówce

W sobotę 23 lipca 2016 roku w Lasówce na Dolnym Śląsku odbyły się zawody na nartorolkach techniką klasyczną na dystansie 8 km. Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zajęli pięć pierwszych miejsc w open i dwa miejsca na podium w rywalizacji kobiet.

W zawodach wzięło udział ośmioro reprezentantów teamu nabiegowkach.pl. W pierwszej dziesiątce klasyfikacji open było sześciu mężczyzn biegających w barwach naszej drużyny. Doskonale wypadły także nasze panie.

Rywalizację męską wygrał Grzegorz Legierski, przed Piotrem Michałkiem i Sylwestrem Tomaszewiczem. W konkurencji kobiet zdecydowanie zwyciężyła Jadwiga 'Jagoda' Grynkiewicz. Na trzecim stopniu podium stanęła Agata Tomaszewicz, dla której był to debiut w zawodach na nartorolkach. Zważywszy na fakt, że Agata stanęła na nartorolkach po raz pierwszy na wiosnę tego roku, należą jej się szczególne gratulacje i uznanie za sportowy zapał i odwagę.

Przeczytaj pełną relację z zawodów III Klasyk w Lasówce.

Także pierwsi w Nordic Walking

Przed zawodami na nartorolkach Klasyk w Lasówce odbywał się wyścig nordic walking na dystansie 5,6 km. Zwycięzcami zostali nasi zawodnicy: Jadwiga 'Jagoda' Grynkiewicz zajęła pierwsze miejsce w rywalizacji płci pięknej będąc także czwartym zawodnikiem na mecie open. Marek Tokarczyk zwyciężył w open i klasyfikacji mężczyzn.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty.