Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Roman Majka wygrywa czeski bieg 1000 lanových délek na 20 km klasykiem

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl nie dali szans gospodarzom w czeskim biegu odbywającym się w sobotę 8 lutego 2020 roku w ośrodku narciarskim Paprsek w Górach Rychlebskich. Kamil Krzywicki zajął drugie miejsce. Nasz zespół w niedzielnym biegu sztafetowym w ramach tej samej imprezy zajął drugie miejsce. Nasi reprezentanci wzięli też udział w Izerskiej 50.

Brawa dla dwóch naszych sportowców, którzy spośród zawodników teamu nabiegowkach.pl wykonali największy postęp w stosunku do ubiegłego roku - Roman Majka i Kamil Krzywicki przebojem wbili się nie tylko do czołówki polskich powszechnych biegów narciarskich, ale co potwierdzili w ostatni weekend, muszą się też z nimi liczyć zagraniczni rywale.

45. rocznik 1000 lanových délek

W sobotę 8 lutego trzech naszych reprezentantów wzięło udział w czeskim biegu na 20 km techniką klasyczną odbywającym się w Górach Rychlebskich (tak po czeskiej stronie nazywają Góry Bialskie). Nasi zawodnicy nie dali szans rywalom, prowadzili przez cały bieg i jako pierwsi dotarli do mety. Wygrał Romek Majka, Kamil Krzywicki był drugi. Trzeci nasz reprezentant - Kamil Kaczyński nie ukończył wyścigu z powodu awarii sprzętu.

Dzień później - w niedzielę 9 lutego - zespół teamu nabiegowkach.pl rywalizował w tych samych górach w biegu sztafetowym 3 x 7 km. Nasi reprezentanci w składzie Roman Majka, Kamil Kaczyński i Sylwester Tomaszewicz zajęli drugie miejsce. Gratulacje.

Jizerská 50

W jednym z największych biegów z ligi Worldloppet - czeskiej Izerskiej 50 - wzięło udział kilku zawodników teamu nabiegowkach.pl. W biegu na 30 km techniką dowolną - Bedřichovskiej 30 - Paweł Kafarski zajął 191. miejsce open i 8. miejsce w kategorii wiekowej. To bardzo dobry wynik, gratulujemy. W biegu głównym na 50 km klasykiem wziął udział Paweł Kotlarz, który dotarł do mety na 500. miejscu. Władek Olszowski w tym samym biegu zajął 539. miejsce, a Jacek Mederski był 542.

Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas