Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Siła wytrzymałościowa na różne sposoby, czyli czerwcowe konsultacje grupy A

W ostatni weekend czerwca połowa uczestników szkolenia teamu nabiegowkach.pl ciężko trenowała w Beskidzie Śląskim. Program obfitował w ćwiczenia rozwijające siłę wytrzymałościową, nie zabrakło też zajęć na nartorolkach i biegu z kijami.

Nadchodzący czas będzie dla zawodników z grupy A okresem rozwoju siły wytrzymałościowej. W czasie weekendowych konsultacji pod okiem trenera Józefa Michałka poznawali różne metody treningowe, które po powrocie do domu będą wykorzystywać w indywidualnym treningu. Najważniejsze z poznanych ćwiczeń to bieg na nartorolkach i bieg z kijami. W obu przypadkach ćwiczenia prowadzone były w intensywności progowej na podbiegach. W niedzielę drużyna wybrała się do Czech, aby tam trenować na trasie sprzyjającej prowadzonemu treningowi.

Dwa weekendowe popołudnia poświęcono technice biegu na nartorolkach. Ze względu na duże obciążenia, jakim byli poddani zawodnicy na tym zjeździe, w sobotni wieczór wybrali się na odnowę biologiczną w istebniańskim aquaparku. Mimo tej regeneracji większość uczestników weekendowego spotkania zgodnie stwierdziła, że były to najbardziej wyczerpujące konsultacje w dotychczasowej historii szkolenia w teamie nabiegowkach.pl.

Trochę zdjęć z weekendu publikujemy poniżej.

Oceń artykuł
(2 głosów)

Galeria zdjęć

Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas