Team nabiegowkach.pl

Starty i wyniki zawodników teamu nabiegowkach.pl w trzeci weekend sierpnia

Grzegorz Legierski - na 3. stopniu podium

Grzegorz Legierski - na 3. stopniu podium Kuba Cieślar / skipol.pl
Sezon startowy w pełni, więc nasi zawodnicy wykorzystują wszystkie okazje do rywalizacji na nartorolkach uczestnicząc 21 i 22 sierpnia 2021 roku w zawodach w Polsce i Czechach.

W sobotę 21 sierpnia w Beskidzie Wyspowym odbyły się zawody Uphill Mogielica. Uczestnicy dwukrotnie pokonywali stromy podbieg o długości 3,7 km - za pierwszym razem techniką klasyczną, za drugim łyżwową. Wynik końcowy był sumą czasów uzyskanych w obu biegach cząstkowych.

Doskonale wypadły nasze reprezentantki - Beata Nowok zdobyła 2. a Joanna Kukuczka 3. miejsce wśród kobiet. W klasyfikacji mężczyzn na 3. miejscu podium stanął Grzegorz Legierski. Gratulacje.

Wyniki naszych zawodników w Uphill Mogielica 2021:

• Beata Nowok - 2. miejsce, 1. w K3
  • Joanna Kukuczka - 3. miejsce, 1. w K1
  • Grzegorz Legierski - 3. miejsce, 1. w M4
  • Jan Łacek - 8. miejsce, 2. w M4
  • Grzegorz Fijałkowski. - 10 miejsce, 1. w M2

W ten sam weekend w czeskich Górach Orlickich odbywały się zawody zaliczane do cyklu Efisan Skiroll Classics. W niedzielnym biegu na Przełęcz Luisino o nazwie "Craft výjezd na Luisino údolí" na dystansie 16 km z przewyższeniem 500 m wziął udział Roman Majka zajmując 19. miejsce open i 7. w kategorii wiekowej M(23-49). Na skróconej trasie w biegu dla młodzieży 4. miejsce zajął Wojtek Majka. Gratulujemy.