Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Medale w open i kategoriach wiekowych w Rolkowisku dla teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 05 września 2016 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 3 września w warszawskiej dzielnicy Wesoła odbywały się I Otwarte Mistrzostwa Warszawy w sprintach na nartorolkach. Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl licznie wzięli udział w tej imprezie zdobywając medale w różnych konkurencjach w open i kategoriach wiekowych.

Sukcesy teamu nabiegowkach.pl w biegach na nartorolkach, górskich i MTB

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W trzeci weekend sierpnia 2016 roku zawodnicy teamu nabiegowkach.pl startowali w różnych konkurencjach w Polsce i Czechach. Wszędzie odnosili sukcesy, o czym piszemy w tym tekście.

Złote i srebrne medale w Barnett Uphill & Minimaraton dla teamu nabiegowkach.pl

wtorek, 16 sierpnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
Trzy złota i dwa srebra oraz wiele miejsc w czołówce to bilans wyników zawodników teamu nabiegowkach.pl w zawodach na nartorolkach, które odbyły się w Kotlinie Kłodzkiej 13 i 14 sierpnia 2016 roku. Podczas intensywnego zjazdu teamowego w długi weekend sierpniowy, oprócz startów odbywały się także treningi.

Jadwiga Grynkiewicz wciąż liderką po czterech zawodach Skiroll Classics

środa, 10 sierpnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
Zawodniczka teamu nabiegowkach.pl po czterech biegach z dziesięciu w czeskim cyklu zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics wciąż jest na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej kobiet. W rankingu drużynowym team nabiegowkach.pl I jest trzeci, a team nabiegowkach.pl II zajmuje piąte miejsce.

Podsumowanie startów teamu nabiegowkach.pl w pierwszy weekend sierpnia

poniedziałek, 08 sierpnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W pierwszą sobotę i niedzielę sierpnia 2016 sportowcy z teamu nabiegowkach.pl brali udział w zawodach na nartorolkach w Polsce i Czechach. Były sukcesy. Podsumowaliśmy nasze osiągnięcia.

Rewelacyjne wyniki teamu nabiegowkach.pl w III Klasyku w Lasówce

niedziela, 24 lipca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 23 lipca 2016 roku w Lasówce na Dolnym Śląsku odbyły się zawody na nartorolkach techniką klasyczną na dystansie 8 km. Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zajęli pięć pierwszych miejsc w open i dwa miejsca na podium w rywalizacji kobiet.

Wysokie pozycje zawodników teamu nabiegowkach.pl w Ultramaratonie i Maratonie Nartorolkowym

wtorek, 12 lipca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 10 lipca 2016 roku na Pomorzu odbyły się zawody na nartorolkach na bardzo długich dystansach Ultramaratonu 160 km i Maratonu 80 km. W rywalizacji wzięło udział czterech zawodników teamu nabiegowkach.pl.

Po pierwszej turze Skiroll Classics team nabiegowach.pl drugi i piąty

czwartek, 07 lipca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W pierwszy weekend lipca 2016 roku na Morawach w Czechach odbyły się dwa biegi na nartorolkach z dziesięciu zaliczanych w tym sezonie do cyklu Silvini Skiroll Classics. W zawodach wzięli udział zawodnicy teamu nabiegowkach.pl, którzy utworzyli dwa zespoły rywalizujące w ogólnej klasyfikacji drużynowej.

Zawodniczki teamu nabiegowkach.pl liderkami cyklu Silvini Skiroll Classics

poniedziałek, 04 lipca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W pierwszy weekend lipca 2016 roku na Morawie w Czechach rozpoczął się cykl zawodów na nartorolkach techniką klasyczną. Po dwóch pierwszych biegach zawodniczki z naszej drużyny prowadzą w klasyfikacji generalnej. Dobrze zaprezentowali się też mężczyźni, zwłaszcza w kategoriach weteranów.

Upał i burze niestraszne uczestnikom szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl

poniedziałek, 27 czerwca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W ostatni weekend czerwca uczestnicy grup B i C szkolący się w całorocznym programie przy teamie nabiegowkach.pl, spotkali się na weekendowych konsultacjach z trenerem Józefem Michałkiem. Było upalnie, deszczowo i jak zwykle wesoło.
Strona 10 z 19

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas