Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Team nabiegowkach.pl

Władysław Olszowski najlepszym z Polaków w Karkonoskim ćwierćmaratonie na nartorolkach

poniedziałek, 14 września 2015 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 13 września 2015 roku po czeskiej stronie Karkonoszy odbyły się zawody na nartorolkach pod górę. Bieg główny techniką klasyczną zaliczany był do cyklu Skiroll Classic, w którym indywidualnie i drużynowo startują w bieżącym sezonie zawodnicy teamu nabiegowkach.pl.

Dwa zagraniczne zgrupowania teamu nabiegowkach.pl jeszcze przed zimą

środa, 09 września 2015 w Team nabiegowkach.pl
Aż dwa zgrupowania jeszcze w tym roku zaplanował trener Józef Michałek dla zawodników teamu nabiegowkach.pl trenujących w całorocznym programie szkoleniowym. Najbliższe odbędzie się pod koniec września w Czechach. Wyjazd na "pierwszy śnieg" ustalono na początek grudnia do Livigno we Włoszech.

Michał Rolski z teamu nabiegowkach.pl piątym zawodnikiem Mistrzostw Polski na nartorolkach 2015

poniedziałek, 07 września 2015 w Team nabiegowkach.pl
W zakończonych w niedzielę 6 września 2015 roku Mistrzostwach Polski na nartorolkach wystartował tylko jeden przedstawiciel teamu nabiegowkach.pl. W kategorii zawodników bez licencji PZN w biegu pod górę techniką klasyczną zajął 5. miejsce.

Po sześciu biegach w Skiroll Classics team nabiegowkach.pl awansował na 4. miejsce

wtorek, 01 września 2015 w Team nabiegowkach.pl
Sześć z ośmiu zawodów na nartorolkach w czeskim cyklu Silvinii Skiroll Classics już za nami. Organizator podsumował wyniki "generalki". W rankingu teamów awansowaliśmy na 4. pozycję. Dwóch naszych zawodników w pierwszej dziesiątce w klasyfikacji generalnej!

Trener Józef Michałek bardzo zadowolony ze startów teamu nabiegowkach.pl w Czechach

poniedziałek, 31 sierpnia 2015 w Team nabiegowkach.pl
W ostatni weekend sierpnia zawodnicy teamu nabiegowkach.pl licznie startowali na nartorolkach w dwóch biegach pod górę w czeskich Górach Orlickich i Masywie Śnieżnika, zaliczanych do cyklu Silvini Skiroll Classics. Dobre miejsca Polaków przyniosły punkty do klasyfikacji indywidualnych i drużynowych.

Zjazd teamu nabiegowkach.pl w Dusznikach-Zdroju minął pod znakiem zawodów i treningów na nartorolkach

wtorek, 18 sierpnia 2015 w Team nabiegowkach.pl
Po raz pierwszy w historii naszej drużyny konsultacje dla grup trenujących pod opieką teamowego trenera Józefa Michałka odbyły się w kultowym dla narciarzy i nartorolkarzy regionie. Oprócz przewidzianego programem startu na nartorolkach sportowcy wykonali trzy ambitne jednostki treningowe.

Aż 11 zawodników teamu nabiegowkach.pl startowało w dusznickim uphillu na nartorolkach

poniedziałek, 17 sierpnia 2015 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 15 sierpnia w Dusznikach-Zdroju odbyły się zawody na nartorolkach - bieg pod górę na dystansie 11 km z przewyższeniem 350 m. Sportowcy teamu nabiegowkach.pl stanowili prawie 20% wszystkich startujących, a wśród kobiet połowa to nasze zawodniczki.

Co nas nie zabije, to nas wzmocni - o startach teamu nabiegowkach.pl 8 i 9 sierpnia w Czechach

poniedziałek, 10 sierpnia 2015 w Team nabiegowkach.pl
Krew, pot i jad. Takie wspomnienia będą mieć zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl, którzy ścigali się na nartorolkach w drugi weekend sierpnia w zawodach z cyklu Silvini Skiroll Classics w Czechach. Przywozimy punkty dla drużyny i wiele osobistej satysfakcji.

Rafał Koryciński najszybszy na nartorolkach w Biegu Jaćwingów w kategorii M2

poniedziałek, 10 sierpnia 2015 w Team nabiegowkach.pl
Reprezentant teamu nabiegowkach.pl zajął pierwsze miejsce w kategorii M2 (mężczyźni 40-49 lat) w Letnim Biegu Jaćwingów na nartorolkach, który odbył się 9 sierpnia 2015 roku w Gołdapi. W zawodach wystartowało dwóch "naszych".

Sierpniowe konsultacje teamu nabiegowkach.pl i start kontrolny na nartorolkach

wtorek, 28 lipca 2015 w Team nabiegowkach.pl
W połowie sierpnia w Dusznikach-Zdroju odbędą się konsultacje dla sportowców uczestniczących w całorocznym programie treningowym przy teamie nabiegowkach.pl. W programie spotkania zawarto m.in. start kontrolny w zawodach na nartorolkach oraz zajęcia z wykorzystaniem bogatej infrastruktury sportowej regionu.
Strona 10 z 15

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas