Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Team nabiegowkach.pl

W kraju śniegu nie było, zjazd teamu nabiegowkach.pl odbył się w Tatrach Słowackich

środa, 23 grudnia 2015 w Team nabiegowkach.pl
W weekend przed Świętami Bożego Narodzenia przypadały konsultacje dla sportowców trenujących przy teamie nabiegowkach.pl. Ponieważ w Polsce brakowało możliwości biegania po śniegu, zdecydowano o zorganizowaniu zjazdu w Szczyrbskim Jeziorze na Słowacji. Zarówno uczestnicy konsultacji, jak też trener drużyny, uważają ten zjazd za niezwykle udany i efektywny.

Team nabiegowkach.pl wzorem zawodników z elity przed sezonem trenował na śniegu w Livigno

poniedziałek, 14 grudnia 2015 w Team nabiegowkach.pl
Na przełomie listopada i grudnia 2015 część teamu nabiegowkach.pl trenowała w Livigno, na trasach biegowych we włoskich Alpach. Było bardzo dużo biegania na nartach, trochę zabawy oraz kibicowanie gwiazdom i start w La Sgambeda. To pierwsze w historii powszechnego narciarstwa biegowego zimowe zagraniczne zgrupowanie polskiego teamu amatorskiego.

Listopadowy zjazd teamu nabiegowkach.pl zdominowała piękniejsza część portalowej drużyny

poniedziałek, 09 listopada 2015 w Team nabiegowkach.pl
Trening siłowo techniczny na nartorolkach, rywalizacja sprintem, wycieczka na nartorolkach po czeskiej szosie oraz sprawdzian na Kubalonce i ćwiczenia skocznościowe - listopadowy zjazd części teamu nabiegowkach.pl dał nieźle w kość jego uczestnikom. W pierwszy weekend listopada 2015 roku na konsultacjach w Istebnej przeważała piękniejsza część naszej drużyny.

Romanowicz z teamu nabiegowkach.pl najszybszym seniorem w Grand Prix Podlasia

sobota, 07 listopada 2015 w Team nabiegowkach.pl
W rozegranych w sobotę 7 listopada 2015 roku w Supraślu niedaleko Białegostoku zawodach na nartorolkach - Grand Prix Podlasia - Robert Romanowicz z teamu nabiegowkach.pl uzyskał najlepszy czas wśród seniorów, co zapewniło mu tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego.

Dwóch “ultrasów” z teamu nabiegowkach.pl startowało w I Ultramaratonie Nartorolkowym

poniedziałek, 19 października 2015 w Team nabiegowkach.pl
Rafał Koryciński i Jacek Mederski z teamu nabiegowkach.pl po raz kolejny udowodnili, że należą do polskiej czołówki. W biegu na nartorolkach na dystansie 140 km, który odbył się 17 października 2015 roku, pokazali moc i zajęli bardzo dobre miejsca.

Zimowe temperatury i jesienne kolory na październikowym zjeździe teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 12 października 2015 w Team nabiegowkach.pl
W drugi weekend października w Istebnej odbywały się konsultacje grupy A - sportowców biorących udział w całorocznym szkoleniu narciarskim przy teamie nabiegowkach.pl. W programie zajęć treningi specjalistyczne na nartorolkach i z kijami.

Team nabiegowkach.pl wygrał prawie wszystko w Mistrzostwach w Biegu pod Górę na Nartorolkach - Ski Way Przehyba Uphill

poniedziałek, 05 października 2015 w Team nabiegowkach.pl
Wyniki z kończących sezon zawodów na nartorolkach, które odbyły się w Gaboniu niedaleko Starego Sącza w sobotę 3 października 2015 roku, potwierdzają, że w teamie nabiegowkach.pl startuje polska czołówka amatorów biegów narciarskich. Na cztery możliwe zwycięstwa, aż trzy dla zawodników z naszej drużyny.

Pierwsze zagraniczne zgrupowanie teamu nabiegowkach.pl przeszło do historii

środa, 30 września 2015 w Team nabiegowkach.pl
Pod koniec września 2015 roku grupa sportowców trenujących w teamie nabiegowkach.pl spędziła tydzień w czeskim Jabloncu nad Nisou. Tam pod opieką trenera Józefa Michałka uczestnicy zgrupowania przeszli zaawansowany, głównie techniczny trening narciarski. Efekty mamy nadzieję zobaczyć już najbliższej zimy.

Legierski, Olszowski i Witek w pierwszej dziesiątce Skiroll Classics 2015

wtorek, 29 września 2015 w Team nabiegowkach.pl
W klasyfikacji końcowej czeskiego cyklu biegów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics 2015 w pierwszej dziesiątce znalazło się dwóch zawodników teamu nabiegowkach.pl - Grzegorz Legierski i Władysław Olszowski. Jacek Mederski tuż za dziesiątką. Katarzyna Witek dziesiąta wśród kobiet.

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zdobywają medale na międzynarodowych imprezach

wtorek, 15 września 2015 w Team nabiegowkach.pl
Sportowcy z teamu nabiegowkach.pl poza sezonem zimowym uprawiają też inne dyscypliny, w tym siłowe i wytrzymałościowe. Tylko w ostatnich dniach dwóch naszych kolegów zdobyło medale na mistrzostwach świata w biegach górskich i smoczych łodziach.
Strona 10 z 16

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas