Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Team nabiegowkach.pl wystawia dwa zespoły na Silvini Skiroll Classic 2016

środa, 22 czerwca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W cyklu zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics, który rozpoczyna się w Czechach z początkiem lipca 2016 roku, weźmie udział aż 20 zawodników z teamu nabiegowkach.pl. W 10 różnych biegach zaliczanych do cyklu będą walczyć o punkty indywidualne i w klasyfikacji drużynowej.

Progi mleczanowe wyznaczone. Cel zjazdu osiągnięty.

poniedziałek, 20 czerwca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Głównym celem zjazdu teamu nabiegowkach.pl, jaki miał miejsce w Beskidzie Śląskim w trzeci weekend czerwca 2016 roku, było wyznaczenie progu przemian mleczanowych u zawodników, którzy rozpoczynają okres budowania siły wytrzymałościowej.

Team nabiegowkach.pl uczcił 3 Maja startami i zwycięstwami na nartorolkach

czwartek, 05 maja 2016 w Team nabiegowkach.pl
Dziesięcioro zawodników z teamu nabiegowkach.pl wystartowało we wtorek 3 maja 2016 roku w zawodach na nartorolkach. W Poznaniu i Wiśle zapisaliśmy na naszym koncie kolejne zwycięstwa w open i kategoriach.

Kwietniowy kalejdoskop, czyli zjazd grupy B teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 25 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W czwarty weekend kwietnia 2016 roku w Istebnej odbywał się zjazd sportowców trenujących w grupie B całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl. Chyba nie było w dwuletniej historii tego szkolenia tak szalonego i różnorodnego zjazdu.

Team nabiegowkach.pl symbolicznie zakończył sezon i rozpoczął kolejny

środa, 20 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 16 kwietnia w Karczmie Ochodzita w Koniakowie odbyło się uroczyste spotkanie dla zawodników teamu nabiegowkach.pl, na którym podziękowano za reprezentowanie drużyny w zakończonym sezonie zimowym. Tego samego dnia rozpoczął się kolejny sezon startowy.

Aktywny startowy weekend teamu nabiegowkach.pl - 16 i 17 kwietnia

poniedziałek, 18 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
Od zakończenia zimy nie trzeba było długo czekać, by usłyszeć o zawodnikach teamu nabiegowkach.pl i ich sukcesach podczas startów w trzeci weekend kwietnia 2016 roku w różnych miejscach Polski.

Kolejni narciarze rozpoczynają regularne treningi w programie przy teamie nabiegowkach.pl

środa, 06 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
To już trzeci nabór do całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl. Grupa ambitnych narciarzy spotkała się w pierwszy weekend kwietnia 2016 roku w Istebnej by rozpocząć regularne treningi z trenerem Józefem Michałkiem.

Meldunek o sukcesach zawodników teamu nabiegowkach.pl w trzeci weekend marca

poniedziałek, 21 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Team nabiegowkach.pl wciąż jest aktywny, także na wiosnę. W trzecią sobotę i niedzielę marca 2016 roku nasi zawodnicy startowali w Polsce i na świecie w czterech różnych biegach. Jak zwykle z sukcesami.

Team nabiegowkach.pl pokazał lwi pazur podczas SGB Ultrabiel 2016

poniedziałek, 14 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
SGB Ultrabiel to nowy polski maraton narciarski organizowany przez członków teamu nabiegowkach.pl. Nic dziwnego, że w imprezie tej wzięła udział duża grupa przedstawicieli najlepszego krajowego teamu narciarskiego. Zawodnicy z naszej drużyny wygrali wszystkie biegi tej imprezy. Gratulujemy.

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl wzięli co mogli w 41. Biegu o Istebniański Bruclik

wtorek, 08 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W czasie, gdy większość członków teamu nabiegowkach.pl w pierwszą niedzielę marca 2016 roku startowała w Jakuszycach w Biegu Piastów, pięcioro naszych sportowców z Trójwsi Beskidzkiej wzięło udział w 41. Biegu o Istebniański Bruclik na trasach Kubalonki. Co mogli, to wygrali.
Strona 10 z 18

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas