Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Władysław Olszowski najlepszy z Polaków na 31. Szumawskim Skimaratonie

wtorek, 01 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Jeden z najmocniejszych zawodników teamu nabiegowkach.pl, specjalizujący się w długich dystansach - Władysław Olszowski - zajął 46. miejsce open w biegu głównym Szumawskiego Skimaratonu, który odbywał się w południowych Czechach w ostatnią niedzielę lutego 2016 roku.

O startach teamu nabiegowkach.pl w ostatni weekend lutego 2016 roku

poniedziałek, 29 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
W ostatnich dniach lutego zawodnicy teamu nabiegowkach.pl startowali w zawodach w różnych miejscach Polski, a nawet na Słowacji. Choć nie zajmowali czołowych miejsc, wykazali się doskonałą formą i poziomem sportowym w porównaniu z zawodnikami, z którymi rywalizowali w tych dniach.

Całe podium M40 w Fischer Cup 9 km dla teamu nabiegowkach.pl

wtorek, 23 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
W trzecią niedzielę lutego 2016 roku w Jakuszycach odbył się ostatni bieg zaliczany do cyklu Fischer Cup. Zawodnicy tradycyjnie rywalizowali techniką klasyczną, tym razem na dystansie 9 km. W zawodach wzięli udział także przedstawiciele teamu nabiegowkach.pl. Piotr Michałek zajął 2. miejsce open, a nasi zawodnicy  zajęli wszystkie stopnie podium w kategorii M40.

W połowie lutego 2016 roku team nabiegowkach.pl startował w różnych miejscach Europy

poniedziałek, 15 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
Biegacze narciarscy z teamu nabiegowkach.pl w dniach 10-13 lutego startowali w zawodach w Polsce, Czechach, a nawet Norwegii. Jak zwykle reprezentanci naszej portalowej drużyny odnosili wiele sukcesów, w tym trzy zwycięstwa open.

Polacy nie dali Czechom szans na dwóch dystansach XIV Karlovskiej 50

niedziela, 14 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
Aż na dwóch z trzech dystansów jednego z ważniejszych czeskich maratonów narciarskich - Karlovskiej 50. - która odbywała się w sobotę 13 lutego 2016 roku, zwyciężyli Polacy z teamu nabiegowkach.pl. Piotr Michałek zdecydowanie wygrał Karlovską 25., a Jan Łacek nie dał szans rywalom w Karlovskiej 10. Na czołowych miejscach jeszcze dwóch naszych reprezentantów.

Wyniki zawodników teamu nabiegowkach.pl 31 stycznia 2016 w Enervit Classic 10 km

środa, 03 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
Pod nieobecność najsilniejszych zawodników z naszego teamu, którzy po pierwszym biegu w cyklu Enervit Classic zostali leaderami, w drugiej edycji serialu startowali przede wszystkim lokalni zawodnicy.

Jacek Mederski o swoim starcie w Marcialondze

wtorek, 02 lutego 2016 w Team nabiegowkach.pl
Włoska Marcialonga w 2016 roku, jak większość biegów na naszym kontynencie, nie miała szczęścia do śniegu. Jacek Mederski z teamu nabiegowkach.pl opowiada o swoim starcie w tym drugim, pod względem długości, masowym maratonie narciarskim.

Cztery starty teamu nabiegowkach.pl, łącznie 32 miejsca na podium!

poniedziałek, 25 stycznia 2016 w Team nabiegowkach.pl
Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl 23 i 24 stycznia wystartowali w trzech imprezach: Fischer Cup, Enervit Classic oraz Salomon Nordic Sunday (obiema technikami). 21 naszych reprezentantów wywalczyło w sumie 9 medalowych miejsc w klasyfikacji open oraz 23 miejsca na podium w kategoriach wiekowych.

Duży sukces teamu nabiegowkach.pl w Pucharze Kościeliska

poniedziałek, 18 stycznia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 17 stycznia 2016 roku w Kościelisku odbywał się spóźniony Puchar Kościeliska - pierwsze zawody Pucharu Polski Amatorów. Na trasach biegowych w Kirach zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl "zgarnęli" niemal wszystko i z pewnością zapadli w pamięci wszystkich obecnych na tej imprezie sportowej

Darek Ślaga i Edek Mucha zwycięzcami Zakopiańskiej Ligii Biegowej

środa, 13 stycznia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W styczniu podsumowano punkty uzyskane przez zawodników startujących w 2015 roku, w różnych biegach zaliczanych do Zakopiańskiej Ligii Biegowej. Nasi koledzy z drużyny zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych.
Strona 10 z 17

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas