Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl wystawił reprezentację na cykl zawodów na nartorolkach w Czechach

Sportowcy z teamu nabiegowkach.pl w czasie konsultacji w Istebnej - maj 2015

Sportowcy z teamu nabiegowkach.pl w czasie konsultacji w Istebnej - maj 2015
Nasz team został oficjalnie zarejestrowany do klasyfikacji drużynowej w ramach czeskiego cyklu zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics. Aż 10 zawodników będzie reprezentować Team nabiegowkach.pl.

Silvini Skiroll Classics to zawody na nartorolkach odbywające się techniką klasyczną. W ośmiu imprezach zrzeszonych w tym cyklu zawodnicy rywalizują ze sobą na nartorolkach treningowych. Organizator narzucił ograniczenie w stosunku do kół - mają być gumowe i o średnicy nie większej niż 8 cm. Biegi w większości odbywają się na trasach prowadzących wyłącznie w górę (tzw. uphille). Przeczytaj więcej o Silvini Skiroll Classics.

Wspierają nas

Team nabiegowkach.pl otrzymał wsparcie sklepu nartorolkowy.pl i fińskiego producenta nartorolek Marwe. Dzięki zaangażowaniu obu firm zawodnicy naszego teamu mają zapewniony sprzęt najwyższej klasy - nartorolki Marwe Classic 700 A z najszybszymi kołami gumowymi o symbolu 6CS.

nartorolkowy.pl - sklep z nartorolkami

Marwe

Pierwsze zawody zostaną rozegrane w okolicach Velkich Karlovic tuż przy czesko-słowackiej granicy. Kolejne imprezy będą odbywały się bardziej na zachód w czeskich Sudetach. Cykl zakończy się 27 września 2015 roku Mistrzostwami Czech w Libercu.

W polskiej historii rywalizacji na nartorolkach to pierwszy przypadek, gdy team narciarski z "kraju nad Wisłą" w zorganizowany sposób uczestniczy w zagranicznym cyklu zawodów na nartorolkach rywalizując m.in. z tak znanymi drużynami jak Silvini Madshus Team. Imienną listę naszych reprezentantów można znaleźć w opisie drużyny na stronie cyklu.

Trenerowi Józefowi Michałkowi prowadzącemu nasz team i kolegom z drużyny życzymy samych sukcesów w cyklu SSC.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (1)
mikrus10
mikrus10 mocna ekipa!!! powodzenia
mocna ekipa!!!
09.07.2015, 08:26
Głosy: +0
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas