Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Udany start trojga reprezentantów teamu w Termach Chochołowskich

Sezon dobiega końca, ale w drugiej połowie marca w Polsce wciąż można biegać na nartach oraz startować. Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl nie przepuszczą żadnej okazji do ścigania się, nawet wiosną. Troje z nich wystartowało 24 marca 2018 roku na Podhalu, zdobywając trzy miejsca na podium.

Zawody, których organizatorem są Termy Chochołowskie miały być ostatnimi z cyklu imprez biegówkowych organizowanych w tym sezonie. W sobotę 24 marca na startujących czekała piękna pogoda, wspaniałe widoki i doskonale przygotowana trasa. Ścigano się techniką dowolną na pętli około 1000 metrów wokół term i wzdłuż Czarnego Dunajca.

- Trasa nie była łatwa, ale idealnie przygotowana, widowiskowa dla kibiców. Po pierwszym okrążeniu wielu zawodników "scieło" - relacjonuje Martyna Wiśniowska z naszej drużyny.

Tym razem troje reprezentantów teamu nabiegowkach.pl zdecydowało się pojechać na Podhale. Wszyscy stanęli na podium w swoich kategoriach. Martyna Wiśniowska zajęła pierwsze miejsce wśród trzydziestolatek, ścigając się na dystansie dwóch pętli. Mężczyźni mieli do pokonania trzy pętle, wśród nich Jan Łacek zajął drugie miejsce w kategorii czterdziestolatków, a trener Józef Michałek był trzeci w grupie zawodników po pięćdziesiątce.

- Na podium stanęli także paraolimpijczycy, którzy właśnie wrócili z Igrzysk. Panowała świetna atmosfera, pogoda również dopisała. Polecam udział w tych zawodach - podsumowała imprezę Martyna.

Trochę zdjęć z zawodów znajdziesz na facebooku teamu nabiegowkach.pl.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas