Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zimowe temperatury i jesienne kolory na październikowym zjeździe teamu nabiegowkach.pl

W drugi weekend października w Istebnej odbywały się konsultacje grupy A - sportowców biorących udział w całorocznym szkoleniu narciarskim przy teamie nabiegowkach.pl. W programie zajęć treningi specjalistyczne na nartorolkach i z kijami.

Mocny, dwudniowy trening, w temperaturach bliskich zeru stopni, przypominał bieganie na nartach. Zwłaszcza, że trener zorganizował dużo ćwiczeń na nartorolkach. Trening siłowo-techniczny odbywał się na podbiegach i trasach o mocno zróżnicowanym profilu. Część zajęć przeprowadzono wspólnie z zawodnikami zaprzyjaźnionego klubu MKS Istebna.

Nie zabrakło też biegu z kijami. Trening rozwijający siłę wytrzymałościową w postaci crossu imitacyjnego odbywał się na Kubalonce. Przy okazji w formie rozgrzewki sportowcy społecznie usunęli kamienie zalegające na oczekujących na śnieg trasach.

Po upalnym lecie zderzenie z niskimi temperaturami mogło być szokiem, ale to doskonałe przygotowanie do zbliżającej się zimy. Nie możemy się już doczekać, żeby sprawdzić efekty całorocznej pracy na narciarskich trasach, jak też w zawodach.

Poniżej kilka fotek z październikowych konsultacji.

Oceń artykuł
(0 głosów)

Galeria zdjęć

Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas