Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Przeszkoliliśmy 20 osób podczas kwietniowego kursu nartorolkowego

poniedziałek, 20 kwietnia 2015 w Wiosna, lato, jesień 2015
W trzeci weekend kwietnia w Beskidzie Śląskim odbył się zorganizowany przez portale nabiegowkach.pl i nartorolki.pl weekendowy kurs nartorolkowy. W trakcie dwóch dni zajęć dwudziestka kursantów stawiała pierwsze kroki lub doskonaliła posiadane umiejętności pod okiem specjalistów.

Znów komplet uczestników na kursie nartorolkowym. Polacy polubili nartorolki?

poniedziałek, 01 czerwca 2015 w Wiosna, lato, jesień 2015
W ostatni weekend maja już po raz drugi w tym roku portale nabiegowkach.pl i nartorolki.pl zorganizowały kurs nartorolkowy z techniki łyżwowej. Podobnie jak w kwietniu, także w maju limit uczestników wyczerpał się na dwa tygodnie przed terminem. Czy Polacy w końcu polubili nartorolki?

"Niebywale zdolna grupa" szkoliła się na Weekendowym Kursie Nartorolkowym

poniedziałek, 19 października 2015 w Wiosna, lato, jesień 2015
W trzeci weekend października w Beskidzie Śląskim odbywał się przedostatni w tym sezonie kurs nartorolkowy organizowany przez nasz portal. Na torach nartorolkowych w Wiśle i Istebnej dwudziestka uczestników odkrywała arkana techniki biegania na nartorolkach. Wszyscy zasłużyli na duże pochwały od kadry szkoleniowej.

Dlaczego będziemy pamiętać ostatni kurs nartorolkowy w 2015 roku?

poniedziałek, 26 października 2015 w Wiosna, lato, jesień 2015
Złota polska jesień objawiła się w swojej prześlicznej postaci uczestnikom kursu nartorolkowego, który miał miejsce w ostatni weekend października w Dusznikach-Zdroju i bliskich okolicach. Ale to nie jedyna przyczyna ciepłych wspomnień z ostatniego w tym roku szkolenia na nartorolkach.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas