Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Sprzęt Rossignola z rabatami do 80% dla czytelników nabiegowkach.pl

opublikowano: 13 października 2015 autor: Redakcja
Rossignol to jeden z najbardziej liczących się producentów sprzętu w świecie biegów narciarskich. Francuski potentat jest także partnerem naszego portalu w wielu ważnych dla polskiego środowiska inicjatywach. Teraz dzięki tej współpracy nasi czytelnicy mogą zakupić najwyższej klasy biegowe narty i buty za ułamek ich wartości.

Rossignol jest oficjalnym partnerem teamu nabiegowkach.pl. Przy okazji konfigurowania sprzętu dla zawodników z portalowej drużyny udało się odkryć we francuskim magazynie Rossignola zapomniany, najwyższej klasy sprzęt do biegania na nartach. Modele należą do klasy zawodniczej i sportowej. Mogą mieć po kilka lat, ale wszystkie są nowe i objęte gwarancją. Wszystkie w rewelacyjnych cenach.

We współpracy ze sklepem biegowkowy.pl zorganizowaliśmy akcję Czyszczenie magazynów Rossignola. Zapraszamy czytelników naszego portalu do skorzystania z rabatów wynoszących nawet do 80 %. Pragniemy wyposażyć naszą społeczność w sprzęt klasy mistrzowskiej. Zamiast kupować sprzęt w sieciówkach w podobnej cenie, warto skorzystać z naszej oferty. Zima już blisko! Akcja "Czyszczenie magazynów Rossignola" trwa do 25 października lub do wyczerpania zapasów.

Przeczytaj więcej o akcji "Czyszczenie magazynów Rossignola" i sprawdź produkty, które zarezerwowaliśmy dla naszych czytelników we Francji.

zaktualizowano wtorek, 13 października 2015 17:13
Oceń artykuł
(4 głosów)
Komentarze (2)
benius
benius witam
jak mozna z kims pogadac, zeby wybrac odpowiedni sprzet/typ/model z tego czyszczenia magazynow Rossignola?
15.10.2015, 13:47
Głosy: +0
Szklarz
Szklarz Najlepiej dzwonić do sklepu biegowkowy.pl, który pośredniczy w tej akcji.
15.10.2015, 13:50
Głosy: +0
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas