Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Trenażery Ercolina tańsze nawet o ponad 1000 zł w promocji do 7 marca

opublikowano: 02 marca 2020 autor: Redakcja
Chcesz dobrze przygotować się kolejnego sezonu narciarskiego? Czujesz, że masz rezerwy i jesteś w stanie osiągnąć lepszy wynik w Biegu Piastów, jeśli tylko lepiej się przygotujesz? Nie masz w okolicy zamieszkania tras biegowych? Wprowadź do swojego treningu ćwiczenia na trenażerze narciarskim. Do 7 marca w promocji możesz oszczędzić nawet ponad 1000 zł przy zakupie maszyny włoskiego producenta Ercolina.

Trenażer narciarski Ercolina to narzędzie najczęściej wybierane przez światową elitę biegów narciarskich do treningu specjalistycznego górnych partii ciała, jak też treningu wytrzymałościowego, który można wykonać we wnętrzach. Z urządzeniem Ercolina trenowała m.in. Justyna Kowalczyk.

Zaletą urządzenia jest bardzo bliskie odzwierciedlenie obciążeń, jakie uzyskujemy podczas biegu na nartach. Co ważne Ercolina jest na tyle mała i kompaktowa, że można zabrać ją ze sobą na urlop, czy w delegację, by przeprowadzić trening np. w hotelu.

Trenażery narciarskie mogą wydrenować niejedną kieszeń, regularna cena najtańszego urządzenia wynosi około 4000 zł. Obecnie przy zakupie i wpłacie do 7 marca 2020 roku włącznie można zaoszczędzić od 415 do 1045 zł w zależności od wybranego modelu Ercoliny.

W promocji możesz stać się posiadaczem:

ercolina upper body power

Ercolina Upper Body Power

podstawowa wersja profesjonalnego trenażera narciarskiego

cena: 3996 zł w promocji 3579 zł

więcej o tym urządzeniu >>
skorzystaj z promocji >>

Ercolina with PM Ercolina Power Meter

profesjonalny trenażer narciarski wyposażony w komputer pozwalający na pomiar parametrów treningowych i kontrolę wykonywanego treningu

cena: 5375 zł w promocji 4789 zł

więcej o tym urządzeniu >>
skorzystaj z promocji >>

Ercolina Moto Ercolina Moto

profesjonalny trenażer narciarski pozwalający nie tylko na kontrolę wykonywanego treningu, ale także na elektroniczne sterowanie obciążeniem z poziomu komputera, w tym programowanie interwałów

cena: 6995 zł w promocji 5949 zł

więcej o tym urządzeniu >>
skorzystaj z promocji >>

Warunki promocji Ercolina na wiosnę 2020

  1. Promocją cenową objęte są trenażery narciarskie: Ercolina Upper Body Power, Ercolina Power Meter i Ercolina Moto.
  2. Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie zamówienia do 7 marca 2020 roku włącznie za pośrednictwem sklepów nartorolkowy.pl i biegowkowy.pl.
  3. Warunkiem przyjęcia zamówienia przez sprzedawcę jest otrzymanie zapłaty przelewem bankowym z góry całej wartości zamawianego towaru do 7 marca 2020 roku. Za datę płatności przyjmuje się datę zaksięgowania środków na rachunku sprzedawcy.
  4. Wyłączną formą przyjmowania płatności za towary zamawiane w promocji jest zwykły przelew na rachunek bankowy sprzedawcy. W wypadku wybrania innej formy zapłaty, w tym kartą płatniczą lub szybkim przelewem tpay.com, należy dokonać dodatkowej wpłaty w wysokości 100 zł zwykłym przelewem na rachunek bankowy sprzedawcy. W wypadku wybrania formy zapłaty "płatność przy odbiorze" zamówienie nie będzie realizowane, zostanie anulowane.
  5. Koszty przesłania do Klientów w Polsce towaru zamówionego w ramach promocji ponosi sprzedawca.
  6. Towary objęte promocją zostaną przesłane przez producenta do Sprzedawcy z Polski na przełomie marca i kwietnia 2020 roku. Po otrzymaniu ich przez sprzedawcę zostaną niezwłocznie wysłane do zamawiających. Ustala się ostateczną datę dostawy towarów do Klientów na 15 kwietnia 2020 roku.
  7. W wypadku braku możliwości zrealizowania przez sprzedawcę zamówienia, zwłaszcza w wypadku czynników niezależnych od sprzedawcy, w tym kataklizmów, sprzedawca zwróci Klientowi kwotę równą wartości zamówienia.

Przejdź do promocji (oferta ważna do 7 marca 2020):

Poniżej zobacz film zrealizowany przez nabiegowkach.pl instruujący, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia z trenażerem Ercolina.

zaktualizowano środa, 26 lutego 2020 13:37
Oceń artykuł
(1 głos)

Filmy powiązane z treścią

Przyciemnij tło
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas