Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Trzy zwycięstwa zawodników teamu nabiegowkach.pl w XIV Mistrzostwach Ustronia na nartorolkach

poniedziałek, 03 października 2022 w Team nabiegowkach.pl
W pierwszą niedzielę października odbyła się czternasta edycja Mistrzostw Ustronia w Sprintach na nartorolkach. Startowano klasykiem na dystansie 1600 metrów, na płaskiej trasie długości 800 m, którą należało pokonać dwukrotnie z nawrotką o 180 stopni. Nasi zawodnicy zwyciężyli w trzech klasyfikacjach. 

Wyniki sportowców teamu nabiegowkach.pl w III Grand Prix Polski na nartorolkach

wtorek, 02 sierpnia 2022 w Team nabiegowkach.pl
Sześciu reprezentantów drużyny nabiegowkach.pl wzięło udział w zawodach zaliczanych do III Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach odbywające się w Górach Sowich w ostatni weekend lipca 2022 roku. Do klasyfikacji Grand Prix weszły trzy osoby - Grzegorz Legierski, Władysław Olszowski i Stanisław Kaletka, a Grzegorz Legierski zajął prestiżowe, wysokie 5. miejsce.

6 medali z Mistrzostw Polski Amatorów w 2022 roku dla sportowców teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 21 marca 2022 w Team nabiegowkach.pl
W trzeci weekend marca 2022 roku w Zakopanem odbyły się Mistrzostwa Polski PZN Amatorów w biegach narciarskich. W zawodach wystartowało 15 reprezentantów teamu nabiegowkach.pl, którzy sześć razy stawali na podium.

Podsumowanie wyników zawodników teamu nabiegowkach.pl w 46. Biegu Piastów

niedziela, 06 marca 2022 w Team nabiegowkach.pl
Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl wystartowali 30 razy w trzech ostatnich biegach Festiwalu Narciarstwa Biegowego - 46. Biegu Piastów, które odbywały się w Jakuszycach od 4 do 6 marca 2022 roku. Trzech naszych sportowców zapracowało na medale w kategoriach wiekowych, a dodatkowo Grzegorz Legierski znalazł się w pierwszej dziesiątce królewskiego dystansu 50 km klasykiem.

Dwa razy pełne podium w M50 dla zawodników teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 21 lutego 2022 w Team nabiegowkach.pl
W trzeci weekend lutego odbywały się na południu kraju dwa biegi, w których wzięło udział kilkoro naszych reprezentantów. Możemy poszczycić się miejscami na podium w open i kategoriach wiekowych.

Osiem razy podium dla zawodników teamu nabiegowkach.pl w drugi weekend lutego 2022

poniedziałek, 14 lutego 2022 w Team nabiegowkach.pl
W trzech różnych zawodach w biegach narciarskich rywalizowali zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl w weekend 12-13 lutego 2022. Był to Bieg o Istebniański Bruclik na Kubalonce, Polsko - czeski bieg narciarski w Spalonej i biegi Izerskiej 50 w Czechach. Ośmioro z trzynastu startujących członków drużyny zajęło wysokie miejsca w open i stanęło na podium w kategoriach wiekowych. Oto szczegóły.

Wyniki zawodników teamu nabiegowkach.pl w XI Biegu Podhalańskim

niedziela, 06 lutego 2022 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 5 lutego 2022 roku w Nowym Targu odbył się drugi największy, pod względem frekwencji uczestników, polski masowy bieg narciarski. Zawody ukończyło 583 zawodników na dystansach 30,15 i 6 km. Obowiązywała technika klasyczna.

Team nabiegowkach.pl w Pucharze Kościeliska zainaugurował sezon startowy 2021/22

poniedziałek, 20 grudnia 2021 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 19 grudnia 2021 roku zawodnicy teamu nabiegowkach.pl rozpoczęli zimowy sezon startowy. Wzięli udział w Pucharze Kościeliska na Podhalu, stając m.in. 5 razy na podium w kategoriach wiekowych.

Cztery miejsca na podium sportowców teamu nabiegowkach.pl na zakończenie letniego sezonu startowego

poniedziałek, 25 października 2021 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 24 października 2021 roku w Ustroniu odbyły się XIII Mistrzostwa Ustronia w sprintach techniką klasyczną na nartorolkach. W zmaganiach wzięło udział dziewięcioro reprezentantów portalowej drużyny. Przedstawiamy wyniki.

Team nabiegowkach.pl drugi w Vexa Skiroll Tour 2021. W każdej konkurencji nasi na podium.

wtorek, 05 października 2021 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 3 października na Podhalu zakończył się piąty sezon cyklu biegów na nartorolkach Vexa Skiroll Tour. Team nabiegowkach.pl zajął drugie miejsce drużynowo, nasze zawodniczki i zawodnicy stawali też na podium w obu konkurencjach w końcowej klasyfikacji indywidualnej.
Strona 1 z 23

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas