Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Sukcesy teamu nabiegowkach.pl w Grand Prix Polski na nartorolkach i I turze Vexa Skiroll Tour 2021

czwartek, 29 lipca 2021 w Team nabiegowkach.pl
Team nabiegowkach.pl był najliczniejszą drużyną biorącą udział w największej w Polsce otwartej imprezie nartorolkowej - II Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach - 24 i 25 lipca 2021 roku w Górach Sowich. Nasi zawodnicy zdobyli masę medali. Podsumowujemy wyniki.

Beata Nowok z teamu nabiegowkach.pl dwukrotnie na podium Swornerace 2021

wtorek, 13 lipca 2021 w Team nabiegowkach.pl
W drugi weekend lipca w Swornychgaciach na Kaszubach odbyły się dwa nartorolkowe biegi w ramach Swornerace 2021 roku, w których brali udział także zawodnicy teamu nabiegowkach.pl. Doskonale spisały się nasze reprezentantki zdobywając cztery medale w klasyfikacjach open. Jak wypadli wszyscy reprezentanci naszej drużyny?

Team nabiegowkach.pl rozpoczął sezon startowy. Grzegorz Legierski w doskonałej dyspozycji.

niedziela, 04 lipca 2021 w Team nabiegowkach.pl
Od startów w czeskich Velkych Karlovicach team nabiegowkach.pl rozpoczął nartorolkowy sezon startowy w 2021 roku. Znakomitą dyspozycją wykazał się Grzegorz Legierski, który mimo pecha dwukrotnie zajął 10 miejsce.

Worek medali dla teamu nabiegowkach.pl w Mistrzostwach Polski Amatorów

poniedziałek, 08 marca 2021 w Team nabiegowkach.pl
Trzynaście medali to bilans dwudniowych startów zawodników teamu nabiegowkach.pl w Mistrzostwach Polski Amatorów 2021. Szczególne brawa należą się naszym reprezentantkom, a także reprezentantom w kategoriach wiekowych pięćdziesięcio- i sześćdziesięciolatków. Podsumowaliśmy wyniki wszystkich startujących.

Pełen sukcesów startowy weekend teamu nabiegowkach.pl na koniec lutego

poniedziałek, 01 marca 2021 w Team nabiegowkach.pl
W ostatni weekend lutego na trasach Kubalonki odbyły się dwa biegi narciarskie. W sobotę rywalizowano w ramach Biegu o Istebniański Bruclik, w niedzielę w debiutującej imprezie Pucharze Wisły. W ten sam weekend ścigano się także w Biegu Hetmańskim w Tomaszowie Lubelskim. Wszystkie zawody zaliczane były do Pucharu Polski Amatorów, a zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zajmowali w nich dobre miejsca.

13 medali to bilans startów teamu nabiegowkach.pl w Uphillu Gór Sowich

poniedziałek, 31 sierpnia 2020 w Team nabiegowkach.pl
W niedzielę 30 sierpnia 2020 roku na Dolnym Śląsku 18. zawodników reprezentujących team nabiegowkach.pl wzięło udział w pierwszych zawodach cyklu Vexa Skiroll Tour - Uphillu Gór Sowich. Na konto naszych sportowców możemy zapisać 4 medale w klasyfikacjach open i 9 medali w kategoriach wiekowych.

Paweł Kafarski z teamu nabiegowkach.pl Mistrzem Polski na nartorolkach

poniedziałek, 17 sierpnia 2020 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 15 sierpnia 2020 roku na Kaszubach nieopodal wsi Swornegacie odbyły się Mistrzostwa Polski PZN Amatorów w biegach na nartorolkach. Rywalizowano na dystansie 30 km techniką dowolną. Oprócz tego ścigano się też techniką klasyczną i na sprzęcie terenowym. We wszystkich biegach wzięło udział łącznie 13 zawodników teamu nabiegowkach.pl.

Team nabiegowkach.pl - rozluźnione obostrzenia umożliwiły w końcu wspólne treningi

poniedziałek, 18 maja 2020 w Team nabiegowkach.pl
Restrykcje i ograniczenia nakładane na sportowców ze względu na panującą pandemię COVID-19 na szczęście nie miały większego wpływu na treningi biegaczy narciarskich z teamu nabiegowkach.pl. Złagodzenie zakazu ćwiczeń w grupach umożliwiło też zorganizowanie w maju wspólnych zjazdów. Te odbyły się w Istebnej i Stroniu Śląskim. Łącznie wzięło w nich udział kilkunastu zawodników naszej drużyny.

42 starty zawodników teamu nabiegowkach.pl w 44. Biegu Piastów

poniedziałek, 02 marca 2020 w Team nabiegowkach.pl
Podsumowaliśmy wyniki sportowców reprezentujących team nabiegowkach.pl w czterech biegach odbywających się w ramach Biegu Piastów od piątku 28 lutego do niedzieli 1 marca.

Sylwester Tomaszewicz wygrywa JeLyMan 10 km CT. A jak inni zawodnicy teamu punktowali w ten weekend?

niedziela, 23 lutego 2020 w Team nabiegowkach.pl
W czwarty weekend lutego 2020 roku zawodnicy teamu nabiegowkach.pl brali udział w pierwszych biegach Festiwalu Narciarstwa Biegowego Biegu Piastów, a także czeskich zawodach JeLyMan zaliczanych do cyklu Ski Tour. Jak wypadli?
Strona 1 z 22

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas