Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Jak trenować poprawnie z trenażerem Ercolina [FILM]

opublikowano: 17 kwietnia 2019 autor: Redakcja

Francuz Maurice Manificat (medalista olimpijski i mistrzostw świata w biegach narciarskich) na treningu z Ercolina

Francuz Maurice Manificat (medalista olimpijski i mistrzostw świata w biegach narciarskich) na treningu z Ercolina
Film instruktażowy zrealizowany przez trenera Józefa Michałka i portal nabiegowkach.pl, w którym znajdziesz nie tylko wskazówki, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia z trenażerem narciarskim, ale także dogłębne omówienie pracy górnej partii ciała podczas bezkroku. Zobacz i stosuj, by wypracować siłę, wytrzymałość i dobre nawyki.

Trenażer narciarski to przydatne narzędzie treningowe dla wszystkich sportowców wyczynowych i ambitnych amatorów. Pozwala na wykonanie zaplanowanego treningu niezależnie od pogody, pory dnia, czy miejsca pobytu. Szczególnie przydatny osobom, dla których wyjście na trening po pracy często jest trudne lub niemożliwe, zwłaszcza w miesiące, gdy dzień jest krótki. Także dla podróżujących, którym urządzenie może towarzyszyć w delegacji, czy na urlopie. Korzystający z trenażera powinni jednak pamiętać o wielu ważnych zasadach dotyczących poprawnego wykonania treningu. Te wskazówki znajdziesz w naszym filmie.

W materiale wykorzystano włoskie trenażery narciarskie Ercolina Upper Body Power, które cieszą się największą popularnością wśród wyczynowych biegaczy narciarskich, jednak wszystkie wskazówki i uwagi są niezależne od modelu urządzenia. W filmie wystąpili: trener teamu nabiegowkach.pl Józef Michałek i zawodnicy teamu.

Przyciemnij tło

zaktualizowano środa, 17 kwietnia 2019 09:17
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas