Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Alicja Rolska Artykuły autora:

Alicja Rolska

1% na biegówki

wtorek, 20 marca 2012 w Z życia
Przełom marca i kwietnia, to powolny koniec sezonu biegowego, czas na podsumowania, serwisowanie nart i  liczenie medali. To także czas na rozliczenie się z fiskusem i szansa na wsparcie organizacji pożytku publicznego. Także tych, które działają w obszarze naszego hobby, czyli biegówek.

Pokonać strach i zdobywać medale na Ridderrennet

niedziela, 11 marca 2012 w Z życia
Zaledwie tydzień temu, podczas Biegu Piastów podziwialiśmy grupę młodych niewidomych zawodników z Lasek, a być może już za dwa tygodnie będziemy pisać o ich sukcesach na największych narciarskich zawodach dla niepełnosprawnych Ridderrennet w Norwegii.

W 36. Biegu Piastów dwóch zawodników pobiegnie na Spitsbergenie

czwartek, 01 marca 2012 w Aktualności
W listopadzie 2011 pisaliśmy o niezwykłym pomyśle Zbigniewa Sobierajskiego, by zaliczyć 36. Bieg Piastów na Spitsbergenie. Bohater tamtego tekstu zimuje w Polskiej Stacji Polarnej Hornsund, jest pasjonatem biegówek i chce ukończyć tegoroczny Bieg Piastów zaocznie.

Jakuszyce - stolica polskich biegówek

piątek, 02 marca 2012 w Miejsca
Dlaczego narciarze z całej Polski przyjeżdżają na biegówki do Jakuszyc? Od morza do Tatr nie ma lepszego miejsca z taką ilością tras biegowych. Dla początkujących i dla zaawansowanych.

BUM. I po biegu.

niedziela, 12 lutego 2012 w Relacje
Pierwszy Bieg Ulicami miasta za nami. Czas na oceny i podsumowania narciarskiej imprezy, która odbyła się 11 lutego 2012 roku.

SupraSKI Festiwal w Supraślu - kolejny bieg w Mistrzostwach Polski Amatorów

czwartek, 09 lutego 2012 w Zapowiedzi
26 lutego 2012 roku po raz dwunasty odbędzie się narciarski bieg w Supraślu. W tym roku w nowej formule, jako główny bieg rekreacyjnej i rodzinnej imprezy na biegówkach. Zapisy w wersji elektronicznej trwają do 19 lutego.

Zmiana trasy Biegu Ulicami Miasta w Dusznikach Zdrój

środa, 08 lutego 2012 w Aktualności
W ostatni dzień zapisów organizatorzy informują, że Bieg Ulicami Miasta odbędzie się na trzykilometrowej pętli. Zmiana spowodowana jest zlodowaceniem śniegu zgromadzonego przy pierwotnie planowanej trasie.

Już w piątek 10.02.2012 rusza BUM w Dusznikach Zdroju. Jeszcze można się zgłaszać!

wtorek, 07 lutego 2012 w Aktualności
Zapisy trwają, organizatorzy intensywnie pracują, sponsorzy dostarczają nagrody, a zapas śniegu czeka na rozsypanie na ulicach.

World Snow Day w Polsce na biegówkach

niedziela, 15 stycznia 2012 w Zapowiedzi
22 stycznia 2012 roku, tak jak w 38 innych krajach, odbędzie się w Polsce Światowy Dzień Śniegu. Imprezę, pod patronatem FIS, organizuje Towarzystwo Narciarskie "Biegówki".

Rękawiczki One Way Harela - TEST

środa, 11 stycznia 2012 w Testy
Przedstawiamy test rękawiczek do narciarstwa biegowego fińskiej firmy One Way. Rękawice przeznaczone są do użytkowania w niskich temperaturach i jak zapewnia producent, są wiatroszczelne i wodoodporne.
Strona 4 z 6

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas