Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Praca na biegówkach - poszukiwani instruktorzy i koordynatorzy szkoleń

opublikowano: 02 sierpnia 2015 autor: Administrator
Portal nabiegowkach.pl - największy w Polsce organizator szkoleń grupowych z narciarstwa biegowego - nawiąże współpracę z instruktorami biegów narciarskich oraz opiekunami grup szkolących się na wyjazdowych turnusach. Praca w zimie od stycznia 2016 roku.

Portal nabiegowkach.pl jest największym w Polsce organizatorem szkoleń grupowych z narciarstwa biegowego. Każdej zimy na organizowanych przez nas turnusach w różnych miejscach Polski setki osób poznają arkana techniki narciarskiej. Obozy nabiegowkach.pl to cześć misji portalu, którego twórcy przyjęli na siebie zadanie krzewienia wiedzy o narciarstwie biegowym. Dostarczamy wiedzę teoretyczną, nauczamy też praktyki.

Obozy nabiegowkach.pl tworzą osoby, dla których biegi narciarskie to życiowa pasja. Dajemy uczestnikom szkoleń cząstkę siebie. Na turnusach uczymy poprawnego i bezpiecznego poruszania się na nartach, robimy też co w naszej mocy, aby przekazać uczestnikom szkoleń choćby cząstkę naszej namiętności. Dlatego z roku na rok na organizowane przez nas szkolenia przyjeżdża coraz więcej adeptów biegówek. Nasz zespół wymaga powiększenia.

Jeżeli tak jak my lubisz biegać na nartach, chcesz przekazać innym swoją wiedzę, umiejętności i zamiłowanie do aktywności, a zwłaszcza biegówek, dołącz do nas !

Poszukujemy

Instruktorów narciarstwa biegowego [kliknij po szczegóły]
czyli osób, które potrafią doskonale biegać na nartach, znają tajniki techniki narciarskiej, mają doświadczenie lub predyspozycje do nauczania innych

Koordynatorów szkoleń [kliknij po szczegóły]
czyli osób, które w imieniu organizatora w trakcie turnusów sprawują opiekę organizacyjną nad uczestnikami szkoleń

 

Potrzebujesz informacji?

Pisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

zaktualizowano niedziela, 02 sierpnia 2015 15:08
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas