Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Uruchomiliśmy forum dyskusyjne

opublikowano: 28 stycznia 2011 autor: Marian Szklarski
Dawaliście nam sygnały, że w portalu nabiegowkach.pl brakowało forum. Przyjęliśmy wasze sugestie. Teraz udostępniamy forum dyskusyjne z prawdziwego zdarzenia.

W momencie premiery portalu nabiegowkach.pl wydawało nam się, że nie ma potrzeby otwierania forum dyskusyjnego. Tym bardziej, że od kilku lat działa inne forum dla biegaczy narciarskich, a z jego "ekipą" żyjemy w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu. Co zatem sprawiło, że w nabiegowkach.pl pojawia się teraz forum dyskusyjne?

Misją portalu jest integrowanie środowiska narciarzy biegowych, którzy m.in. w nabiegowkach.pl mogą wymieniać się wiedzą i doświadczeniami. Mimo rozbudowanej sekcji społecznościowej swobodne dyskutowanie, zadawanie pytań i uzyskiwanie odpowiedzi było utrudnione.

Od pewnego czasu docierały do nas sugestie i sygnały, że w portalu nabiegowkach.pl powinno być forum dyskusyjne. Nie mogliśmy patrzeć obojętnie na skazane na porażkę próby podejmowania dyskusji za pośrednictwem narzędzi przeznaczonych do innych celów. Przekonaliśmy się, że macie racje. A owocem tego jest nowo otwarte forum dyskusyjne.

Zapraszamy do rozmów na wszelkie tematy związane z biegówkami. Staraliśmy się aby struktura forum odzwierciedlała strukturę tematyczną całego portalu. Liczymy, że forum wkrótce będzie tętnić życiem oraz stanie się centrum wymiany informacji i wiedzy, z korzyścią dla wszystkich biegających na nartach.

Kliknij i przejdź do forum dyskusyjnego

Redaktorzy i administratorzy nabiegowkach.pl

zaktualizowano czwartek, 08 grudnia 2011 08:58
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas