Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zakończyliśmy zbieranie opinii w ankiecie badającej oczekiwania wobec narciarskich tras biegowych

opublikowano: 21 listopada 2011 autor: Redakcja
Internetowa ankieta dostępna była w portalu nabiegowkach.pl od połowy czerwca do 20 listopada 2011. Przez ten czas, na 27 szczegółowych pytań o oczekiwania wobec powstających narciarskich tras biegowych odpowiedziało blisko 1000 narciarzy. Co dalej?

Internetowa ankieta to jeden z etapów największego w historii naszego kraju badania prowadzonego wśród narciarzy biegowych. Jej celem jest rozpoznanie wszystkich kryteriów i oczekiwań dotyczących tras, po których respondenci biegają lub będą biegać w przyszłości. Organizatorami badania są portal nabiegowkach.pl i Towarzystwo Narciarskie "Biegówki".

Teraz, po zebraniu waszych opinii, w opracowaniu profesjonalnej analizy wyników ankiety pomoże nieodpłatnie SKN Badań Marketingowych SGH. Gdy tylko zakończymy te prace, podzielimy się z czytelnikami najciekawszymi wnioskami na łamach naszego portalu. Zgodnie z obietnicą przygotujemy też raport, który będzie udostępniany twórcom nowych narciarskich tras biegowych oraz osobom i instytucjom zarządzającym już istniejącymi trasami narciarskimi.

Wszystkim, którzy wypowiedzieli się w ankiecie, serdecznie dziękujemy. Już niedługo opublikujemy nazwiska osób, do których zgodnie z zasadami konkursu towarzyszącego ankiecie trafią nagrody, w tym m.in. zestaw nart Alpina z limitowanej serii TNB.

zaktualizowano środa, 07 grudnia 2011 21:37
Oceń artykuł
(1 głos)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas