Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

O serwisie nabiegowkach.pl

Naszą misją jest popularyzowanie narciarstwa biegowego w Polsce.

Wiedza

W ocenie Redakcji serwisu, jednym z powodów wstrzymujących ekspansję biegania na nartach w Polsce jest brak rzetelnej informacji o tajnikach tej aktywności sportowej. Problem dostępności fachowej wiedzy dotyczy wszystkich grup narciarzy biegowych, od początkujących, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na biegówkach, do sportowców wyczynowych i ich trenerów. Dlatego jednym z najważniejszych zadań, jakie zostały postawione przed serwisem nabiegowkach.pl, jest dostarczanie kompletnej, sprawdzonej i aktualnej wiedzy związanej z narciarstwem biegowym.

biegowki-misja

Miejsce spotkań

Serwis nabiegowkach.pl to wirtualne miejsce spotkań polskich narciarzy biegowych. Tu toczą się dyskusje, zawiązują przyjaźnie, następuje wymiana informacji i doświadczeń. Tutaj osoby bardziej obyte z tematem serwisu dzielą się z innymi wiedzą dotąd zarezerwowaną tylko dla wąskiej grupy wybrańców. Właśnie tu tworzy się silna i zwarta społeczność biegaczy narciarskich, zintegrowana grupa entuzjastów, którą łączy zamiłowanie do zimowej aktywności na biegówkach.

Narzędzie

Nabiegowkach.pl to narzędzie, z którego korzystają polscy biegówkowicze. Serwis umożliwia użytkownikom tworzenie własnych wizytówek, publikowanie fotografii, filmów, artykułów, udzielanie się w grupach tematycznych i wyrażanie się na wiele sposobów. To społeczność tworzy ten serwis, komentuje, ocenia, głosuje i tworzy klimat portalu.

Poziomy

Wiedza zebrana w nabiegowkach.pl została skatalogowana wg poziomu zaawansowania użytkowników i ich aktywności na biegówkach. Odpowiednie dla siebie informacje znajdą osoby zastanawiające się czy i jak zacząć oraz początkujący i zaawansowani biegacze narciarscy. Piszemy o biegówkach w wymiarze sportowym, rekreacyjnym i turystycznym.

Celem Serwisu jest integrowanie środowiska narciarzy biegowych w Polsce.

Nasz cel

Celem serwisu nabiegowkach.pl jest stworzenie silnej i zintegrowanej społeczności narciarzy biegowych, którzy wyposażeni w aktualną i kompletną wiedzę, pozbawieni barier w komunikowaniu się, będą motorem napędzającym rozwój polskiego narciarstwa biegowego.

Tworząc taką społeczność zyskujemy gwarancję, że będziemy liczącą się grupą w oczach producentów, importerów i sprzedawców sprzętu, organizatorów imprez biegowych, opiekunów tras, wydawców prasy i magazynów kolorowych, a nawet legislatora wydającego regulacje prawne, które nas dotyczą. Tego życzy wszystkim aktualnym i przyszłym biegaczom narciarskim, a także sobie Redakcja serwisu.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas