Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Diagnostix przebada team nabiegowkach.pl

Trenujący w programie teamu nabiegowkach.pl mogą liczyć na wsparcie różnych partnerów. Jednym z nich jest Centrum Diagnostyki Sportowej Diagnostix z Wisły, które za połowę ceny wykona kompleksowe badania ergospirometryczne uczestników programu.

Trenujący w teamie nabiegowkach.pl otrzymają nie tylko wsparcie doskonałej kadry szkoleniowej, której przewodniczy Józef Michałek - wieloletni trener polskiej kadry narodowej w biegach narciarskich, ale także partnerów, którzy doceniają wysiłek indywidualny każdego z członków grupy i chcą pomóc osiągnąć im jak najlepsze wyniki.

Dla trenującego sportowca istotną kwestią jest poznanie własnego organizmu, wyznaczenie nie tylko VO2max, ale także progu mleczanowego i stref tętna, które są kluczem do efektywnego treningu. Dzięki wsparciu firmy Diagnostix z Wisły uczestnicy programu będą mogli wykonać kompleksowe badania ergospirometryczne z pomiarem zakwaszenia za połowę ceny. Uzyskają także rabat na kolejne badania kontrolne.

Dobry biegacz narciarski musi być nie tylko silny i wydolny. Potrzebuje także wsparcia sprzętowego i serwisowego. Dlatego wśród partnerów teamu oprócz Diagnostix są:

  • Rossignol - jeden z najbardziej liczących się producentów sprzętu do narciarstwa biegowego. Dzięki Rossignol uczestnicy teamu zyskają m.in. dostęp do sprzętu racingowego z rabatem 50% i pomoc Rossingol Racing Department w doborze sprzętu.
  • TOKO - wiodący producent smarów narciarskich i narzędzi serwisowych. TOKO zapewnia rabat 50% na smary i narzędzia oraz bezpłatne szkolenie serwisowe.
  • Ski Way - włoski producent nartorolek najwyższej jakości, przez wiele lat oficjalny dostawca włoskiej kadry narodowej w biegach narciarskich. Team nabiegowkach.pl może kupować nartorolki o 25% taniej.
  • Bieg Piastów - najważniejsza impreza narciarska w Polsce. Uczestnicy programu zyskują 20% rabatu na wszystkie biegi organizowane w ramach Festiwalu Narciarstwa Biegowego w 2015 roku.

Więcej informacji

Oceń artykuł
(1 głos)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas