Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Wywiad z Krystyną Guzik - ambasadorką zawodów Red Bull Bieg Zbójników

czwartek, 18 grudnia 2014 w Aktualności
Tych, którzy już w styczniu chcą dołączyć do grona „harnasi", zapraszamy na 2. edycję Red Bull Bieg Zbójników! Jak przygotować się do zawodów, które odbędą się w Białce Tatrzańskiej, opowiada ambasadorka imprezy, biathlonowa wicemistrzyni świata - Krysia Guzik.

Ważne informacje przed Pucharem Kościeliska

sobota, 13 grudnia 2014 w Aktualności
"Warunki lepsze niż w Davos, róbcie bieg na nartach" mówił Edward Budny wizytując trasę w Kościelisku w sobotę przed 11:00. Organizatorzy są zdeterminowani przeprowadzić pierwsze w tym sezonie otwarte zawody narciarskie na kościeliskich trasach.

Pierwsze zawody w Jakuszycach przeniesione na styczeń

sobota, 13 grudnia 2014 w Aktualności
Ze względu na brak wystarczającej ilości śniegu w Górach Izerskich gospodarz jakuszyckich tras zdedydował o zmianie terminów zawodów planowanych na 20 i 21 grudnia.

Puchar Kościeliska jednak na śniegu ?

środa, 10 grudnia 2014 w Aktualności
Do Pucharu Kościeliska - pierwszych zawodów w tym sezonie dla amatorów - pozostało zaledwie 4 dni. Na trasach w Kościelisku wciąż mało śniegu, ale organizatorzy podjęli decyzję o organizacji zawodów i prowadzą akcję dośnieżania trasy. Zapraszają chętnych do pomocy.

Czeska telewizja publiczna będzie transmitować wszystkie zawody Swix Ski Classics

wtorek, 09 grudnia 2014 w Aktualności
To co trudno sobie wyobrazić w Polsce, u naszego cztery razy mniejszego sąsiada może być na porządku dziennym. Czeska telewizja wykupiła prawa do trasmitowania relacji z długodystansowych masowych biegów narciarskich z cyklu Swix Ski Classics.

Gdzie będzie można powitać na biegówkach Nowy Rok 2015

niedziela, 07 grudnia 2014 w Aktualności
W kilku miejscach w Polsce będzie można "wbiec w Nowy Rok" na nartach. Zrobiliśmy przegląd sylwestrowych imprez na biegówkach.

Cykl zawodów 5-10-15 ma sponsora tytularnego. Czy nasz rynek już dojrzał?

wtorek, 02 grudnia 2014 w Aktualności
Sukces Salomona, który m.in. dzięki sponsoringowi popularnego cyklu zawodów stał się jedną z bardziej rozpoznawanych marek wśród amatorów nart biegowych, zachęca kolejne firmy do sponsorowania zawodów. Czy to oznacza, że nasz rynek już dojrzał?

Znów okrajają cykl SNS w sezonie 2014/15

wtorek, 18 listopada 2014 w Aktualności
Cykl SNS przez ostatnie lata wyrósł w świadomości polskich amatorów narciarstwa biegowego nie tylko na znaną markę, ale też na jedną z bardziej liczących się imprez narciarskich. Niestety mimo wzrostu popularności biegówek i samych zawodów, cykl z roku na rok chudnie.

Narciarze wierzą w zimę. Już ponad 5000 zapisanych osób na Jizerską 50.

sobota, 18 października 2014 w Aktualności
Fakt odwołania w ubiegłym sezonie Jizerskiej 50 z powodu braku śniegu najwyraźniej nie zniechęcił narciarzy. Oni wierzą w zimę! Na nadchodzącą ČEZ Jizerská 50, która odbędzie się w drugi weekend stycznia 2015, zapisało się już ponad 5000 zawodników. Miejsc jest tylko 6600.

Podium dla kadry nabiegowkach.pl w Jakuszyckich Sprintach na rolkach terenowych

niedziela, 31 sierpnia 2014 w Aktualności
W rozegranych w sobotę 30 sierpnia 2014 roku sprintach na rolkach terenowych aż dwa miejsca na podium zajęli nasi przedstawiciele. W imprezie startowali także prawie wszyscy uczestnicy portalowego Wakacyjnego Kursu na Rolkach Terenowych odbywającego się w tym czasie w Szklarskiej Porębie.
Strona 10 z 21

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

2 dni temu
bartas utworzył(a) nowy temat Powitanie na forum.
04:28
marian dodał(a) nowy komentarz do wydarzenia: XI Puchar Magurki
03:02
4 dni temu
RENATAK witam serdecznie na portalu, czy ktoś wie, był, ma doświadczenie z pobytu na biegówkach w Austrii lub gdziekolwiek indziej za granicą. Myślę o Tyrolu konkretnie i chętnie skorzystam z informacji, jeśli ktoś takowe posiada tzn. kto organizuje takie wyjazdy. Dziękuję
07:37
jawod dodał(a) nowy komentarz do wydarzenia: SGB Ultrabiel (60, 30, 13 km CT)
02:37
Więcej
Więcej

lubią nas