Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Zwycięzca II Red Bull Bieg Zbójników pojedzie reprezentować kraj na Red Bull NordiX w Szwecji

piątek, 16 stycznia 2015 w Aktualności
Podczas zbliżających się zawodów Red Bull Bieg Zbójników (24 stycznia, Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska) okaże się nie tylko do kogo trafi tegoroczne zbójnickie trofeum, ale i kto będzie reprezentował nasz kraj w światowym finale Red Bull NordiX w Szwecji! Szansę wyjazdu na zawody do Sztokholmu zdobędzie pierwszy na szczycie Jankulakowskiego Wierchu zawodnik.

Czy Bieg Ulicami Miasta w Dusznikach-Zdroju ma szansę odbywać się po ulicach?

czwartek, 15 stycznia 2015 w Aktualności
Po wyborach samorządowych na jesieni 2014 roku w Dusznikach-Zdroju zmieniły się władze. Czy to pomoże organizatorom BUM w przeprowadzeniu zawodów narciarskich w centrum miasta? O wizje i nowe możliwości zapytaliśmy Wiesławę Zagaję ze Stowarzyszenia Razem, głównego organizatora Biegu Ulicami Miasta.

I Strońska Żmija czyli zostaniesz zającem, lisem albo misiem

niedziela, 11 stycznia 2015 w Aktualności
Trwa rejestracja na rekreacyjną, niecodzienną imprezę na biegówkach, która odbędzie się pod naszym patronatem 24 stycznia 2015 w Masywie Śnieżnika na Dolnym Śląsku. To doskonała okazja do wspólnego biegania dla osób, które stawiają rekreację i dobrą zabawę nad rywalizację w zawodach.

Nocna Ścigacka przeniesiona na 17 stycznia 2015

sobota, 10 stycznia 2015 w Aktualności
Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe, mająca odbyć 10 stycznia Nocna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej została przeniesiona na kolejną sobotę.

Mnóstwo nagród czeka na uczestników Biegu Zbójników

piątek, 09 stycznia 2015 w Aktualności
Zapisy na Red Bull Bieg Zbójników, którego druga edycja odbędzie się 24 stycznia 2015, trwają. Ci, którzy przyjadą do Białki Tatrzańskiej będą mogli nie tylko wykazać się hartem ducha i zmierzyć z przygodową trasą na szczyt Jankulakowskego Wierchu, ale także wygrać ciekawe i cenne nagrody.

Pierwszy bieg z cyklu SNS 2014/2015 znowu przeniesiony

piątek, 02 stycznia 2015 w Aktualności
Nie mają szczęścia organizatorzy popularnego cyklu SNS. Kolejny raz bieg otwarcia zostaje przesunięty na inny termin. I jest to ogromne zaskoczenie dla uczestników, ponieważ jeszcze dwa dni wcześniej warunki śniegowe nie były złe, a prognoza przewiduje spore opady śniegu.

W Górach Izerskich spadł śnieg. Jizerska 50 ma się odbyć.

wtorek, 30 grudnia 2014 w Aktualności
Osoby, które czekały z zapisaniem się na opady śniegu powinny się pospieszyć. Pozostało jeszcze tylko 250 wolnych pakietów startowych na bieg główny. Zgłoszenia online gwarantujące niższą opłatę startową możliwe są tylko do środy 31 grudnia 2014.

Zapisy na VIII Bieg Podhalański już rozpoczęte

wtorek, 23 grudnia 2014 w Aktualności
Do 5 lutego 2015 można zapisywać się na Bieg Podhalański przez formularz online. Później zgłoszenia będą możliwe tylko osobiście w biurze zawodów na lotnisku w Nowym Targu. Podajemy kilka szczegółów organizacyjnych.

48. ČEZ Jizerská 50 już w pierwszej połowie stycznia. Co ze śniegiem?

piątek, 19 grudnia 2014 w Aktualności
W drugi weekend stycznia 2015 w Bedřichovie w Czechach została zaplanowana 48. ČEZ Jizerská 50, pierwszy w tym sezonie odbywający się w Europie masowy bieg narciarski zaliczany do ligii Worldloppet. W Górach Izerskich brakuje naturalnego śniegu. Organizator opracowuje scenariusz na wypadek jego braku w terminie.

Wywiad z Krystyną Guzik - ambasadorką zawodów Red Bull Bieg Zbójników

czwartek, 18 grudnia 2014 w Aktualności
Tych, którzy już w styczniu chcą dołączyć do grona „harnasi", zapraszamy na 2. edycję Red Bull Bieg Zbójników! Jak przygotować się do zawodów, które odbędą się w Białce Tatrzańskiej, opowiada ambasadorka imprezy, biathlonowa wicemistrzyni świata - Krysia Guzik.
Strona 10 z 22

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
kafar obóz pod wieloma względami udany. nieobecni niech żałują. pozdrawiam kafar
05:00
1 tydzień temu
kafar wyjadę z Poznania około 15-stej i we Wrocławiu powinienem być mniej więcej około 17.30 Jadę sam mam 3 miejsca.
Sie 07
alex404 odpowiedział(a) w temacie Odp: Trasy w Warszawie na forach.
Sie 05
2 tygodnie temu
Jandurka dołączył(a) do grupy: Team nabiegowkach.pl
Sie 03
Więcej
Więcej

lubią nas