Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Imprezy

Bieg Zbójników po raz czwarty w ostatnią sobotę lutego 2017

środa, 07 grudnia 2016 w Zapowiedzi
W sobotę 25 lutego 2017 roku odbędzie się 4. edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników. To otwarty dla wszystkich bieg narciarski o nietypowej formule sportowej. Zawody rozpoczną się u podnóża Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej, a zakończą na szczycie Jankulakowskiego Wierchu. Na zawodników oprócz podbiegów będą czekać też przeszkody do pokonania.

Otwarcie sezonu startowego 11 grudnia w Kościelisku

sobota, 26 listopada 2016 w Zapowiedzi
Dobre prognozy pogody dla narciarzy przewidują kilkudniowe opady śniegu na Podhalu. Jest więc szansa, że sezon startowy na biegówkach w Polsce rozpocznie się planowo od Pucharu Kościeliska.

We Francji mają cykl z 10 maratonów narciarskich, a w Polsce?

czwartek, 24 listopada 2016 w Aktualności
W Polsce jak dotąd mamy tylko dwa narciarskie biegi długodystansowe - Bieg Piastów i Ultrabiel. Natomiast francuski cykl Marathon Ski Tour zrzesza 10 maratonów narciarskich, każdy o długości przynajmniej 42 km.

Cztery biegi w cyklu Mazury Loppet Cup 2017

wtorek, 15 listopada 2016 w Zapowiedzi
Jest już harmonogram zawodów w cyklu Mazury Loppet Cup 2017, czyli biegów narciarskich rozgrywanych na terenie Warmii i Mazur. W jego skład wchodzą cztery imprezy w styczniu i lutym 2017.

Rowery, kije i nartorolki - tak startowano w I Ustrońskim Triatlonie Górskim

poniedziałek, 07 listopada 2016 w Relacje
Zawody po raz pierwszy organizowane w naszym kraju w formule połączenia trzech konkurencji typowych dla treningu biegaczy narciarskich odbyły się 5 listopada 2016 roku w Ustroniu przy pięknej pogodzie. Na rowerze, w biegu z kijami i na nartorolkach ścigało się blisko 40 uczestników.

W Ustroniu po raz pierwszy zmierzą się w narciarskim triatlonie

sobota, 29 października 2016 w Zapowiedzi
W sobotę 5 listopada 2016 roku w Ustroniu odbędą się bardzo narciarskie zawody. Choć nie przewidziano w tym czasie jeszcze śniegu, sportowcy będą ścigać się w ciekawym triatlonie, w którego skład wejdą trzy aktywności popularne wśród biegaczy narciarskich przygotowujących się do zimowego sezonu startowego.

Powitanie Nowego Roku na biegówkach? To możliwe w Jakuszycach.

czwartek, 13 października 2016 w Zapowiedzi
Już od kilku lat Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza biegaczy narciarskich do aktywnego powitania Nowego Roku. W Biegu Sylwestrowym, który odbędzie się w nocy 31 grudnia, będzie można wziąć udział na nartach lub bez. W tym roku po raz pierwszy organizator stawia na zabawę i rezygnuje z rywalizacji.

Rozpoczynają się zapisy na Vexa Przehyba Uphill

poniedziałek, 05 września 2016 w Zapowiedzi
Z początkiem września wystartowały zapisy do II Mistrzostw w Biegu pod Górę na Nartorolkach - Vexa Przehyba Uphill. Zawody organizowane przez portale nartorolki.pl i nabiegowkach.pl szczycą się najtrudniejszym podbiegiem w tej części Europy odbędą się 2 października 2016 roku w Gaboniu koło Starego Sącza. W tegorocznej edycji jest kilka nowości.

Ruszyły zapisy na 41. Bieg Piastów. Do końca września najniższe startowe.

piątek, 02 września 2016 w Zapowiedzi
Największe polskie święto narciarzy, czyli Festiwal Narciarstwa Biegowego w Szklarskiej Porębie, rozpocznie się 26 lutego 2017. Zapisy na najważniejsze biegi festiwalu już ruszyły, a do końca września można skorzystać z niższej opłaty startowej.

IX Bieg Podhalański odbędzie się 4 lutego 2017 roku

czwartek, 25 sierpnia 2016 w Aktualności
Organizatorzy drugiego pod względem frekwencji polskiego biegu narciarskiego ogłosili już datę przyszłorocznych zawodów. IX Bieg Podhalański ma się odbyć w pierwszą sobotę lutego 2017 roku.
Strona 10 z 58

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
RENATAK witam serdecznie na portalu, czy ktoś wie, był, ma doświadczenie z pobytu na biegówkach w Austrii lub gdziekolwiek indziej za granicą. Myślę o Tyrolu konkretnie i chętnie skorzystam z informacji, jeśli ktoś takowe posiada tzn. kto organizuje takie wyjazdy. Dziękuję
07:37
jawod dodał(a) nowy komentarz do wydarzenia: SGB Ultrabiel (60, 30, 13 km CT)
02:37
3 dni temu
08:26
4 dni temu
Gienek56 uczestniczy w XXX Bieg Hetmański.
07:54
Więcej
Więcej

lubią nas