Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

IV Bieszczadzki Bieg Narciarski „Tropem Żubra" już 10 lutego w Mucznem

opublikowano: 07 lutego 2018 autor: Redakcja
Na południowo-wchodnim krańcu Polski już w najbliższą sobotę okazja do ścigania się "klasykiem" oraz poznania na nartach ścieżki edukacyjno-przyrodniczej „Wokół Mucznego".

Stowarzyszenie Bieszczadzkie Trasy Narciarskie oraz Nadleśnictwo Stuposiany organizują IV edycję Bieszczadzkiego Biegu Narciarskiego „Tropem Żubra", który odbędzie się 10 lutego 2018 r w Mucznem.

Zawody będą przeprowadzone na profesjonalnie przygotowanych trasach do narciarstwa biegowego, zlokalizowanych wokół miejscowości. Dystans dla dorosłych to 9 km techniką klasyczną, ze startu wspólnego. W ramach biegu będzie prowadzona również klasyfikacja w kategorii Leśnicy oraz Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddział Staży Granicznej. Organizatorzy zapraszają również dzieci do 15 roku życia, które będą rywalizować na trasie długości 2 km w dwóch kategoriach wiekowych - do 10 i powyżej 10 lat.

Oprócz zawodów będzie możliwość zwiedzenia wystawy przyrodniczej z typową fauną i florą dla regionu Bieszczadów czy Zagrody Pokazowej Żubrów.

Szczegółowe informacje o zawodach:

zaktualizowano środa, 07 lutego 2018 10:41
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
sqr3 zmienił(a) swój awatar.
11:15
1 tydzień temu
sqr3 dołączył(a) do grupy: Team nabiegowkach.pl
Paź 11
Więcej
Więcej

lubią nas