Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Pobiegną wieczorem dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

opublikowano: 10 stycznia 2013 autor: Redakcja
13 stycznia w Tyliczu koło Krynicy Zdrój zaplanowano Nocny Bieg Narciarski dla wszystkich chętnych, którzy lubią biegówki, chcą przeżyć jedyną w swoim rodzaju przygodę i wesprzeć 21. Finał WOŚP.

W Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy grają także narciarze biegowi, stąd pomysł sztabu w Krynicy, by zorganizować wieczorny bieg z czołówkami.

Biegacze wystartują po zmroku - o godz. 17.30, na mecie powinni być około godz. 19.30. Wszyscy będą wyposażeni w latarki-czołówki oraz opaski odblaskowe. Przez całą trasę o bezpieczeństwo uczetników dbać będą ratownicy GOPR. Na mecie - szczycie Góry Parkowej, o godz. 20.00 rozpocznie się pokaz sztucznych ogni, tzw. „Światełko do nieba".

Uczestnicy tego charytatywnego biegu pokonają trasę, która rozpoczyna się w Osadzie Turystycznej "Domki w Lesie" w Tyliczu i kończy na szczycie Góry Parkowej w Krynicy Zdrój. Trasa ma patronat Towarzystwa Narciarskiego "Biegówki" i liczy około 12 kilometrów. Na dzień biegu ma być profesjonalnie przygotowana, wyratrakowana i oznaczona.

Za 20 zł opłaty wpisowej przewidziano bogaty pakiet startowy w postaci latarki czołówki, odblasków, koszulki, talonu na ciepły posiłek oraz bezpłatnego zjazdu kolejką z Góry Parkowej w Krynicy.

Impreza ma szczytny cel i z pewnością będzie niezapomnianą przygodą, zwłaszcza dla najmłodszych uczestników, dlatego zachęcamy miłośników nart biegowych do udziału w Nocnym Biegu Narciarskim. To okazja, bo takie biegi z latarkami są w Polsce wciąż rzadkością.

Zapisy i informacje szczegółowe na stronie www.bieg.wosp.krynica.pl

zaktualizowano czwartek, 10 stycznia 2013 08:53
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

3 dni temu
Szklarz dodał(a) nowe wydarzenie 37. Bieg Gwarków 20km i 10 km CT
09:56
4 dni temu
mikrus10 odpowiedział(a) w temacie Odp: Miejsce dla biegówek i nart zjazdowych na forach.
02:31
6 dni temu
Gra, Asia Rączka, Matek odpowiedział(a) w temacie Odp: Miejsce dla biegówek i nart zjazdowych na forach.
09:57
Więcej
Więcej

lubią nas