Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Miało go nie być, jednak będzie. Puchar Polski Amatorów 2014/15

czwartek, 04 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Puchar Polski PZN Amatorów w biegach narciarskich jednak się odbędzie. Polski Związek Narciarski wyznaczył biegi zaliczane do klasyfikacji, a także opublikował regulamin. Mistrzostwa Polski Amatorów odbędą się 31 stycznia i 1 lutego w Piwnicznej Zdroju.

JAN B. - czy narciarze biegowi go polubią?

niedziela, 30 listopada 2014 w Zapowiedzi
Śniegu za oknami jeszcze na Dolnym Śląsku nie widać, ale w Jedlinie-Zdroju już trwają przygotowania do kolejnej narciarskiej inicjatywy biegowej nazwanej tajemniczo JAN B.

Biegi narciarskie, sprinty, nordic walking, a nawet ultramaraton. Bogaty program BUM 2015

piątek, 21 listopada 2014 w Zapowiedzi
IV edycja dusznickiego BUM odbędzie się w lutym 2015. Rozpocznie się dokładnie trzynastego w piątek, ale nie bądźmy przesądni. Może wreszcie organizatorom uda się zrealizować program w 100 procentach? Poprzednie dwa wydania imprezy nie miały szczęścia do śniegu, czas przełamać tę złą passę.

W Tatrach 14 grudnia otworzą sezon Pucharem Kościeliska

poniedziałek, 17 listopada 2014 w Zapowiedzi
Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko zaprasza miłośników narciarstwa biegowego na otwarcie sezonu zimowego 2014/2015. Podczas otwarcia odbędzie się „Puchar Kościeliska" w biegach narciarskich. Zawody zostaną rozegrane 14 grudnia 2014 na trasach biegowych Kościelisko-Chotarz.

Red Bull Bieg Zbójników znów zawita do Białki Tatrzańskej w styczniu 2015

czwartek, 06 listopada 2014 w Zapowiedzi
Miłośnicy wyzwań na nartach biegowych po raz drugi będą mogli zmierzyć się w zawodach Red Bull Bieg Zbójników. Przygodowy bieg narciarski na szczyt Jankulakowskiego Wierchu zaplanowano na 24 stycznia 2015 r. Wiodąca na samą górę ok. 10 kilometrowa trasa z pewnością dostarczy uczestnikom frajdy z niecodziennej rywalizacji oraz stanie się dobrym sprawdzianem ich hartu ducha. Zawody otwarte są dla amatorów i profesjonalistów. Start zapisów już za miesiąc.

Wybiegaj sobie biegówki w Jedlinie-Zdroju!

piątek, 03 października 2014 w Zapowiedzi
Jedlina-Zdrój postawiła na zimę. W ramach jesiennej akcji „Biegiem na Biegówki" promowane są nowe trasy dla miłośników narciarstwa klasycznego.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w NW 2014 w ostatnią sobotę sierpnia

czwartek, 21 sierpnia 2014 w Zapowiedzi
30 sierpnia 2014 w Stolicy Polskiego Złota odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking. Zapisy wciąż są otwarte.

13 lipca Biathlonowy Nordic Walking w Kościelisku

wtorek, 24 czerwca 2014 w Zapowiedzi
Nie poszaleliśmy w zimie, nadróbmy to w lecie. Kościelisko zaprasza na imprezę dla amatorów sportów nordic, w której można dobrze się bawić i spędzić czas na sportowo.

Wystartowały zapisy na Festiwal Narciarstwa Biegowego i Bieg Piastów 2015

poniedziałek, 02 czerwca 2014 w Zapowiedzi
Od czerwca można zapisywać się na wszystkie imprezy Festiwalu Narciarstwa Biegowego. Narciarze nie pobiegną w Biegu Tysiąclecia – jego miejsce zajmie Jakuszycka Zadyszka. Ale zmian w programie jest jeszcze więcej.

Beskidy bez Granic - w Zwadroniu jeszcze leży śnieg!

czwartek, 20 marca 2014 w Zapowiedzi
W najbliższą sobotę 22 marca 2014 w Zwadroniu w Beskidzie Żywieckim (gmina Rajcza) odbędzie się otwarty, międzynarodowy bieg narciarski "Beskidy bez Granic". Tym razem uczestnicy będą się ścigać po stoku narciarskim, na którym jeszcze leży śnieg.
Strona 10 z 17

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
04:24
2 tygodnie temu
Eureka odpowiedział(a) w temacie Odp: Jak unikać kontuzji na forach.
Paź 30
kafar przyjadę 12.01 wyjadę 20.01 bez wyżywienia,chyba że można tylko śniedania
Paź 28
Więcej
Więcej

lubią nas