Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Kobiety na biegówki, czyli bieg tylko dla kobiet w Jakuszycach

wtorek, 12 stycznia 2016 w Zapowiedzi
W sobotę 16 stycznia w Jakuszycach już po raz drugi odbędzie się bieg narciarski, do udziału w którym zapraszane są wyłącznie panie. W Górach Izerskich przybywa śniegu i spodziewamy się, że to właśnie płeć piękna zainauguruje tam sezon startowy biegiem Fischer My Style.

Podano datę trzeciej edycji Red Bull Bieg Zbójników

piątek, 27 listopada 2015 w Zapowiedzi
Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Red Bull Bieg Zbójników, czyli rywalizacja na biegówkach o nietypowym charakterze, odbędzie się w Białce Tatrzańskiej 27 lutego 2016 roku. Zapisy ruszą już 21 grudnia tego roku.

Mnóstwo narciarskich atrakcji w trakcie Rajdu Chłopskiego 6 i 7 lutego 2016

poniedziałek, 23 listopada 2015 w Zapowiedzi
Gmina Rajcza zaprasza na ludowe, narciarskie święto. Biegi na różnych dystansach, występy zespołów, dyskoteka z DJ-em, bieg przebierańców, czy Zjazd Na Byle Cym, to tylko niektóre

Puchar Kościeliska tradycyjnie rozpocznie sezon startowy w Polsce

sobota, 21 listopada 2015 w Zapowiedzi
W niedzielę 13 grudnia 2015 roku w Kościelisku na Polanie Chotarz odbędą się otwarte zawody w biegach narciarskich. Puchar Kościeliska już po raz trzeci ma otworzyć sezon zawodów dla amatorów narciarstwa biegowego. Tradycyjnie nasz portal objął patronat medialny nad imprezą.

Nabiegowkach.pl zorganizuje najdłuższy bieg narciarski w Polsce

czwartek, 12 listopada 2015 w Zapowiedzi
Portal nabiegowkach.pl zaprasza swoich czytelników i całą polską społeczność biegaczy narciarskich do włączenia się w powołanie do życia biegu narciarskiego na 60 km zaplanowanego na 13 lutego 2016 roku. Każdy z nas może być częścią historii polskiego amatorskiego narciarstwa biegowego. Przeczytaj jak możesz pomóc.

Tylko do 30 września zapłacisz niższe startowe na 40. Bieg Piastów

wtorek, 29 września 2015 w Zapowiedzi
Jeszcze tylko do środy 30 września szansa na niższe startowe na zawody, odbywające się w ramach festiwalu narciarstwa biegowego w Szklarskiej Porębie od 27 lutego do 6 marca 2016.

Ruszają zapisy na jubileuszowy 40. Bieg Piastów. Jakie zmiany czekają zawodników?

wtorek, 01 września 2015 w Zapowiedzi
Od 1 września można zapisywać się na imprezy odbywające się na przełomie lutego i marca 2016, czyli w trakcie tygodniowego Festiwalu Narciarstwa Biegowego w Jakuszycach. Są nowości i zmiany w "starym" harmonogramie, do którego przyzwyczaili się już stali bywalcy.

Portal nabiegowkach.pl organizuje Mistrzostwa na Nartorolkach

poniedziałek, 24 sierpnia 2015 w Zapowiedzi
Do zimy jeszcze kilka miesięcy, tymczasem wielu narciarzy ma już głód rywalizacji. Zanim spadnie śnieg, zapraszamy na organizowane przez nas mistrzostwa na nartorolkach - Ski Way Przehyba Uphill.

Kościelisko zaprasza 12 lipca na Biathlonowy Nordic Walking

czwartek, 18 czerwca 2015 w Zapowiedzi
Tradycyjnie w drugą niedzielę lipca w Kościelisku odbędzie się ciekawa impreza - biathlonowy nordic walking. Tradycyjnie też portal nabiegowkach.pl objął to wydarzenie swoim patronatem.

Pobiegnij 22 maja w Jakuszycach dla Juliana Gozdowskiego

poniedziałek, 18 maja 2015 w Zapowiedzi
Osiemdziesiątka Pana Juliana – tak nazywa się niezwykłe wydarzenie, na które w piątek 22 maja zaprasza Stowarzyszenie Bieg Piastów. Tego dnia miłośnicy biegów narciarskich pobiegną z nartami dla twórcy Biegu Piastów.
Strona 10 z 20

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Brak postów do publikacji.

lubią nas