Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Biegacze narciarscy z Polski i Czech będą bratać się na Przełęczy Płoszczyna

wtorek, 26 stycznia 2016 w Zapowiedzi
W sobotę 30 stycznia na Przełęczy Płoszczyna, oddzielającej Masyw Śnieżnika od Gór Bialskich, odbędzie się polsko-czeskie spotkanie miłośników biegówek. Czesi podchodzą od strony Starego Mesta (Staré Město pod Sněžníkem), a „polska reprezentacja" wyrusza o godz. 11:00 z górnej części miejscowości Kamienica w gminie Stronie Śląskie (na wysokości drewnianego mostku, przy wejściu na szlak biegowy).

Mistrzostwa Polski Amatorów w biegach narciarskich w ostatnią niedzielę stycznia

poniedziałek, 25 stycznia 2016 w Zapowiedzi
IV Bieg Popradzki odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2016 roku w Piwnicznej Zdroju - Obidzy. Zawody mają rangę Mistrzostw Polski Amatorów w biegach narciarskich. Jednocześnie będą też Mistrzostwami Polski Trenerów i Instruktorów PZN i SITN.

Kobiety na biegówki, czyli bieg tylko dla kobiet w Jakuszycach

wtorek, 12 stycznia 2016 w Zapowiedzi
W sobotę 16 stycznia w Jakuszycach już po raz drugi odbędzie się bieg narciarski, do udziału w którym zapraszane są wyłącznie panie. W Górach Izerskich przybywa śniegu i spodziewamy się, że to właśnie płeć piękna zainauguruje tam sezon startowy biegiem Fischer My Style.

Podano datę trzeciej edycji Red Bull Bieg Zbójników

piątek, 27 listopada 2015 w Zapowiedzi
Już po raz trzeci zawodnicy z całej Polski zmierzą się z trasą, która będzie sprawdzianem nie tylko kondycji, ale również walecznego charakteru. Red Bull Bieg Zbójników, czyli rywalizacja na biegówkach o nietypowym charakterze, odbędzie się w Białce Tatrzańskiej 27 lutego 2016 roku. Zapisy ruszą już 21 grudnia tego roku.

Mnóstwo narciarskich atrakcji w trakcie Rajdu Chłopskiego 6 i 7 lutego 2016

poniedziałek, 23 listopada 2015 w Zapowiedzi
Gmina Rajcza zaprasza na ludowe, narciarskie święto. Biegi na różnych dystansach, występy zespołów, dyskoteka z DJ-em, bieg przebierańców, czy Zjazd Na Byle Cym, to tylko niektóre

Puchar Kościeliska tradycyjnie rozpocznie sezon startowy w Polsce

sobota, 21 listopada 2015 w Zapowiedzi
W niedzielę 13 grudnia 2015 roku w Kościelisku na Polanie Chotarz odbędą się otwarte zawody w biegach narciarskich. Puchar Kościeliska już po raz trzeci ma otworzyć sezon zawodów dla amatorów narciarstwa biegowego. Tradycyjnie nasz portal objął patronat medialny nad imprezą.

Nabiegowkach.pl zorganizuje najdłuższy bieg narciarski w Polsce

czwartek, 12 listopada 2015 w Zapowiedzi
Portal nabiegowkach.pl zaprasza swoich czytelników i całą polską społeczność biegaczy narciarskich do włączenia się w powołanie do życia biegu narciarskiego na 60 km zaplanowanego na 13 lutego 2016 roku. Każdy z nas może być częścią historii polskiego amatorskiego narciarstwa biegowego. Przeczytaj jak możesz pomóc.

Tylko do 30 września zapłacisz niższe startowe na 40. Bieg Piastów

wtorek, 29 września 2015 w Zapowiedzi
Jeszcze tylko do środy 30 września szansa na niższe startowe na zawody, odbywające się w ramach festiwalu narciarstwa biegowego w Szklarskiej Porębie od 27 lutego do 6 marca 2016.

Ruszają zapisy na jubileuszowy 40. Bieg Piastów. Jakie zmiany czekają zawodników?

wtorek, 01 września 2015 w Zapowiedzi
Od 1 września można zapisywać się na imprezy odbywające się na przełomie lutego i marca 2016, czyli w trakcie tygodniowego Festiwalu Narciarstwa Biegowego w Jakuszycach. Są nowości i zmiany w "starym" harmonogramie, do którego przyzwyczaili się już stali bywalcy.

Portal nabiegowkach.pl organizuje Mistrzostwa na Nartorolkach

poniedziałek, 24 sierpnia 2015 w Zapowiedzi
Do zimy jeszcze kilka miesięcy, tymczasem wielu narciarzy ma już głód rywalizacji. Zanim spadnie śnieg, zapraszamy na organizowane przez nas mistrzostwa na nartorolkach - Ski Way Przehyba Uphill.
Strona 10 z 20

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas