Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Ruszyły zapisy do jubileuszowego Biegu Gwarków 2015

wtorek, 06 stycznia 2015 w Zapowiedzi
5 stycznia 2015 uruchomiono internetowe zapisy na XXXV Bieg Gwarków. Jego jubileuszową edycję zaplanowano na drugą niedzielę lutego. Uczestnicy mają do wyboru dwie techniki i kilka dystansów.

O tytuł Mistrza Polski Amatorów będą walczyć 1 lutego w Piwnicznej-Zdroju

wtorek, 06 stycznia 2015 w Zapowiedzi
W bieżącym sezonie Mistrzostwa Polski Amatorów w biegach narciarskich zostaną rozegrane w ramach III Biegu Popradzkiego zaplanowanego na 1 lutego 2015 w Piwnicznej-Zdroju. O tytuł mistrza kraju może powalczyć każdy.

Nocne Biegówki w Zakopanem już 6 stycznia

poniedziałek, 05 stycznia 2015 w Zapowiedzi
Biegówki pod Tatrami zapraszają we wtorek, 6 stycznia na pierwsze w tym sezonie Nocne biegówki na Górnej Równi Krupowej. Początek wspólnego biegania w samym centrum Zakopanego tradycyjnie o 20:00.

Nocna Ścigacka w Białce Tatrzańskiej pod naszym patronatem

środa, 24 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska zaprasza na Nocną Ścigackę - pierwszy na Podhalu bieg narciarski rozgrywany przy sztucznym oświetleniu. Zawody odbędą się 10 stycznia 2015 r. na trasie biegowej w Białce Tatrzańskiej. Nasz portal objął imprezę swoim patronatem.

Ty też możesz zmierzyć się z innymi amatorami w biathlonie

wtorek, 16 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Kto chciałby spróbować swoich sił w bieganiu i strzelaniu może wraz z innymi amatorami wystartować 24 i 25 stycznia 2015 roku w Centrum Polskiego Biathlonu - Jamrozowa Polana w Dusznikach Zdroju. Zorganizowane tam zostaną zawody specjalnie z myślą o amatorach i weteranach, które będą miały rangę Mistrzostw Polski.

Można już zapisać się na Red Bull Bieg Zbójników 2015

sobota, 06 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Kalendarz narciarskich biegów powoli się wypełnia, najwyższy czas zaplanować zimowe weekendy i wybrać imprezy warte naszego udziału. Niewątpliwie właśnie takim wydarzeniem będzie druga edycja zawodów Red Bull Bieg Zbójników. 24 stycznia 2015 r. w Białce Tatrzańskiej staną na starcie i amatorzy, i profesjonaliści - wszyscy z zamiarem sprawdzenia się w iście zbójnickiej rywalizacji.

VIII Bieg Podhalański zaplanowano na 7 lutego 2015

piątek, 05 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Drugi największy polski masowy bieg narciarski odbędzie się już po raz ósmy na tradycyjnej trasie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem ze startem i metą na lotnisku w Nowym Targu. W sobotę 7 lutego 2015 roku zawodnicy pobiegną techniką klasyczną na dystansach 5, 15 i 30 km.

Sprinty "pchaniem" to nowość w ramach 48. ČEZ Jizerskiej 50

czwartek, 04 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Przy okazji nadchodzącej edycji Jizerskiej "pięćdziesiątki", najważniejszego biegu narciarskiego w Czechach i jednego z liczących się biegów masowych w Europie, w piątkowy wieczór przy sztucznym świetle rozegrane zostaną sprinty "pchaniem" na dystansie 1,5 km.

Miało go nie być, jednak będzie. Puchar Polski Amatorów 2014/15

czwartek, 04 grudnia 2014 w Zapowiedzi
Puchar Polski PZN Amatorów w biegach narciarskich jednak się odbędzie. Polski Związek Narciarski wyznaczył biegi zaliczane do klasyfikacji, a także opublikował regulamin. Mistrzostwa Polski Amatorów odbędą się 31 stycznia i 1 lutego w Piwnicznej Zdroju.

JAN B. - czy narciarze biegowi go polubią?

niedziela, 30 listopada 2014 w Zapowiedzi
Śniegu za oknami jeszcze na Dolnym Śląsku nie widać, ale w Jedlinie-Zdroju już trwają przygotowania do kolejnej narciarskiej inicjatywy biegowej nazwanej tajemniczo JAN B.
Strona 10 z 18

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Olo odpowiedział(a) w temacie Odp: Odkupię numer na 15 CT 24.02 na forach.
11:06
Wczoraj
4 dni temu
pawkrm utworzył(a) nowy temat Sklepy w Krakowie na forum.
04:16
Więcej
Więcej

lubią nas