Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

W Tatrach 14 grudnia otworzą sezon Pucharem Kościeliska

poniedziałek, 17 listopada 2014 w Zapowiedzi
Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w Gminie Kościelisko zaprasza miłośników narciarstwa biegowego na otwarcie sezonu zimowego 2014/2015. Podczas otwarcia odbędzie się „Puchar Kościeliska" w biegach narciarskich. Zawody zostaną rozegrane 14 grudnia 2014 na trasach biegowych Kościelisko-Chotarz.

Red Bull Bieg Zbójników znów zawita do Białki Tatrzańskej w styczniu 2015

czwartek, 06 listopada 2014 w Zapowiedzi
Miłośnicy wyzwań na nartach biegowych po raz drugi będą mogli zmierzyć się w zawodach Red Bull Bieg Zbójników. Przygodowy bieg narciarski na szczyt Jankulakowskiego Wierchu zaplanowano na 24 stycznia 2015 r. Wiodąca na samą górę ok. 10 kilometrowa trasa z pewnością dostarczy uczestnikom frajdy z niecodziennej rywalizacji oraz stanie się dobrym sprawdzianem ich hartu ducha. Zawody otwarte są dla amatorów i profesjonalistów. Start zapisów już za miesiąc.

Wybiegaj sobie biegówki w Jedlinie-Zdroju!

piątek, 03 października 2014 w Zapowiedzi
Jedlina-Zdrój postawiła na zimę. W ramach jesiennej akcji „Biegiem na Biegówki" promowane są nowe trasy dla miłośników narciarstwa klasycznego.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w NW 2014 w ostatnią sobotę sierpnia

czwartek, 21 sierpnia 2014 w Zapowiedzi
30 sierpnia 2014 w Stolicy Polskiego Złota odbędą się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking. Zapisy wciąż są otwarte.

13 lipca Biathlonowy Nordic Walking w Kościelisku

wtorek, 24 czerwca 2014 w Zapowiedzi
Nie poszaleliśmy w zimie, nadróbmy to w lecie. Kościelisko zaprasza na imprezę dla amatorów sportów nordic, w której można dobrze się bawić i spędzić czas na sportowo.

Wystartowały zapisy na Festiwal Narciarstwa Biegowego i Bieg Piastów 2015

poniedziałek, 02 czerwca 2014 w Zapowiedzi
Od czerwca można zapisywać się na wszystkie imprezy Festiwalu Narciarstwa Biegowego. Narciarze nie pobiegną w Biegu Tysiąclecia – jego miejsce zajmie Jakuszycka Zadyszka. Ale zmian w programie jest jeszcze więcej.

Beskidy bez Granic - w Zwadroniu jeszcze leży śnieg!

czwartek, 20 marca 2014 w Zapowiedzi
W najbliższą sobotę 22 marca 2014 w Zwadroniu w Beskidzie Żywieckim (gmina Rajcza) odbędzie się otwarty, międzynarodowy bieg narciarski "Beskidy bez Granic". Tym razem uczestnicy będą się ścigać po stoku narciarskim, na którym jeszcze leży śnieg.

Kto jest szybszy? W Zakopanem wyścig narciarze vs. biegacze!

środa, 19 marca 2014 w Zapowiedzi
- Biegacze nie dają szans narciarzom. Drudzy zapowiadają ostrą walkę, a we wszystko wmieszają się jeszcze miłośnicy skitour. Będzie się działo – zapowiada dyrektor zakopiańskiego MOSiR-u Leszek Behounek. Wielka konfrontacja już w sobotę, 22 marca.

Weź udział w "Trzydziestce dla Justyny"

piątek, 21 lutego 2014 w Zapowiedzi
Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska i Biegówki pod Tatrami zapraszają w sobotę, 22 lutego na wspólne kibicowanie Justynie Kowalczyk podczas biegu na 30 km oraz na pokonanie olimpijskiego dystansu w rekreacyjnej quasi-sztafecie. Początek o godzinie 10:00 w barze Solar na szczycie Kotelnicy Białczańskiej.

Będzie się działo. Multum okazji do biegania w Jakuszycach

wtorek, 18 lutego 2014 w Zapowiedzi
Osiem dni, trzynaście wyścigów – na taki maraton rywalizacji mogą liczyć ci, którzy od 22 lutego przebywać będą w Szklarskiej Porębie. Bieg Piastów zapewnia, że wszystkie zaplanowane imprezy się odbędą, poza biegiem na dystansie 30 km dowolną techniką w niedzielę 2 marca. Musimy jednak nastawić się na znaczne skrócenie dystansów wszystkich biegów.
Strona 10 z 17

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas