Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Choć w Wesołej zima krótka, zarażają biegówkami cały rok!

środa, 11 grudnia 2013 w Z życia
Są sympatyczni, pomysłowi, pełni energii do działania. Lubią ludzi i chętnie poświęcają im swój czas. Kochają biegówki, więc cały rok ćwiczą, biegają, zdobywają wiedzę i doświadczenie, którymi dzielą się potem z innymi. Ta zgrana grupa z warszawskiej Wesołej może być wzorem dla wszystkich, którzy chcą zarażać pasją biegania na nartach i spędzać wolny czas w gronie podobnych sobie miłośników biegówek. Warto wziąć z nich przykład i rozruszać swoją najbliższą okolicę.

Narciarskie życie ponad stan

wtorek, 03 grudnia 2013 w Z życia
Królewski duet Małysz - Kowalczyk dźwignął polskie narty na wyżyny popularności. O ile przyszłość skoków maluje się w jasnych kolorach, nad biegówkami wiszą czarne chmury.

Puchar Świata uratowany, wizerunek PZN nie

wtorek, 29 października 2013 w Z życia
Choć nad jakuszyckim Pucharem Świata wisiało widmo fiaska, w ostatniej chwili udało się go uratować. To znakomita wiadomość, ale jak bumerang wraca pytanie: czy te polskie fuszerki kiedyś się skończą?

Sztuka zarządzania ośrodkiem biegowym. Rozmowa z dyrektorem Jamrozowej Polany

środa, 18 września 2013 w Z życia
Jak skutecznie zarządzać ośrodkiem narciarskim? Co zrobić, żeby zaspokoić potrzeby biegaczy i jaka jest przyszłość Jamrozowej Polany, czyli rozmowa z kierownikiem ośrodka w Dusznikach-Zdroju, Januszem Rajzerem.

Paszport Worldloppet - wszystko, co warto o nim wiedzieć

czwartek, 12 września 2013 w Z życia
Motywuje do treningu i przekonuje do wyjazdów. Już 12 tysięcy narciarzy wie, że ta niewielka książeczka pozwala przejść do historii długodystansowych biegów narciarskich!

Medal Holmenkollen - zaszczytne odznaczenie narciarskie

piątek, 14 czerwca 2013 w Z życia
Dostąpić takiego honoru to ogromny powód do dumy i jednocześnie potwierdzenie, że weszło się do historii sportu. Dla narciarzy jest to osiągnięcie porównywalne z odebraniem odznaczenia państwowego. Czym więc jest Medal Holmenkollen?

Autobusem prosto na trasy biegowe w Jakuszycach

poniedziałek, 18 marca 2013 w Z życia
To kolejny krok w stronę rozpowszechnienia narciarstwa biegowego na Dolnym Śląsku - w każdy zimowy weekend, punktualnie o 7 rano z wrocławskiego dworca PKS odjeżdża do Jakuszyc specjalny autobus. Połączenie jest dla nas ogromnym ułatwieniem, to świetny pomysł - chwalą projekt narciarze.

Akcja "Pokonać strach" trwa. Przyłączmy się również w tym roku!

sobota, 09 lutego 2013 w Z życia
Niewidomi młodzi narciarze z Lasek chcą wystartować w Biegu Piastów. Zgłoszenia zostały już wysłane. W tym roku niewidomi zawodnicy przebiegną dwa razy dłuższy dystans, w sumie 96 km. Zgłosiliśmy siedmiu zawodników na 10 km, jeden z nich pobiegnie również na 26 km. Od początku stycznia prowadzimy zbiórkę pieniędzy na wyjazd na Bieg Piastów i Ridderrennet. Potrzebujemy zebrać minimum 5 tysięcy złotych, które pozwolą na wyjazd pięciu zawodników i przewodników, z kilkudniowym szkoleniem na trasach w Jakuszycach.

Licencja na dobre szkolenie

czwartek, 24 stycznia 2013 w Z życia
Czy to jeszcze moda, czy może już biegówkowy amok? W styczniowe weekendy w samej Warszawie wypożyczalnie realizują średnio kilkaset wydań dziennie - w znakomitej większości dla osób początkujących i słabo jeżdżących. W Jakuszycach liczbę wypożyczeń nart w każdy weekend można liczyć w tysiącach. W ślad za wypożyczaniem nart idzie zapotrzebowanie na usługi szkoleniowe. Ale jak wybrać dobrą szkołę biegania?

W Szklarskiej Porębie skorupki nasiąkają biegówkami

niedziela, 20 stycznia 2013 w Z życia
W Szklarskiej Porębie dzieci ze szkół podstawowych, a nawet przedszkoli uczestniczą w bezpłatnych zajęciach nauki narciarstwa biegowego. Przeczytajcie o programie "Biegam, by lepiej żyć" i zacznijcie już lobbować w swoich regionach, żeby dzieci z całej Polski mogły poznać radość płynącą z biegania na nartach.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

3 dni temu
Szklarz dodał(a) nowe wydarzenie 37. Bieg Gwarków 20km i 10 km CT
09:56
4 dni temu
mikrus10 odpowiedział(a) w temacie Odp: Miejsce dla biegówek i nart zjazdowych na forach.
02:31
6 dni temu
Gra, Asia Rączka, Matek odpowiedział(a) w temacie Odp: Miejsce dla biegówek i nart zjazdowych na forach.
09:57
Więcej
Więcej

lubią nas