Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Pima aprilisowy żart z Bjornem Daehlie

poniedziałek, 02 kwietnia 2012 w Z życia
Prostujemy, Bjorn Daehlie nie zostanie trenerem polskiej kadry narodowej w biegach narciarskich, o czym pisaliśmy wczoraj. To był tylko żart prima aprilisowy. Uwierzyliście?

Legendarny narciarz biegowy Bjorn Daehlie ma zostać trenerem polskiej kadry narodowej !

niedziela, 01 kwietnia 2012 w Z życia
Polski Związek Narciarski ma dość słabych wyników naszych reprezentantów z tzw. kadry A. Sukcesy Justyny Kowalczyk, która jako jedyna zaszła tak wysoko, zaostrzyły tylko apetyty działaczy. Postanowiono więc zatrudnić utytułowanego trenera kadry. Prowadzone są rozmowy z kilkoma kandydatami, w tym legendą biegów narciarskich Norwegiem Bjornem Daehlie.

1% na biegówki

wtorek, 20 marca 2012 w Z życia
Przełom marca i kwietnia, to powolny koniec sezonu biegowego, czas na podsumowania, serwisowanie nart i  liczenie medali. To także czas na rozliczenie się z fiskusem i szansa na wsparcie organizacji pożytku publicznego. Także tych, które działają w obszarze naszego hobby, czyli biegówek.

Pokonać strach i zdobywać medale na Ridderrennet

niedziela, 11 marca 2012 w Z życia
Zaledwie tydzień temu, podczas Biegu Piastów podziwialiśmy grupę młodych niewidomych zawodników z Lasek, a być może już za dwa tygodnie będziemy pisać o ich sukcesach na największych narciarskich zawodach dla niepełnosprawnych Ridderrennet w Norwegii.

Pomóż pokonać strach

poniedziałek, 20 lutego 2012 w Z życia
Organizatorzy akcji "Pokonać strach", w której niewidome dzieci uczą się biegać na nartach zebrali już ponad 3000 zł na udział swoich podopiecznych w Biegu Piastów. Jednak wciąż brakuje pieniędzy na zrealizowanie marzenia niewidomych narciarzy. Pomóż!

Czy na przebudowie Polany Jakuszyckiej skorzystają amatorzy i turyści?

poniedziałek, 13 lutego 2012 w Z życia
Już za kilka dni - 17 i 18 lutego 2012 - Polana Jakuszycka i trasy wokół niej staną się miejscem rywalizacji najlepszych na świecie narciarzy biegowych. Tu zostaną rozegrane pierwsze w Polsce zawody w ramach Pucharu Świata FIS. W związku z tym na Polanie trwa budowa...

Pokonać strach

niedziela, 25 grudnia 2011 w Z życia
Niewidomej osobie w poznawaniu świata towarzyszy stały lęk przestrzeni, dlatego w obawie o własne bezpieczeństwo hamuje się w ruchach, potęgując swoją bierność. Biegając na nartach niewidoma osoba może pokonać ten strach...

Nie tylko zawodowcy mogą zarabiać biegając na nartach

wtorek, 08 listopada 2011 w Z życia
Jeśli pokochaliście biegówki tak mocno, że chcielibyście uczynić z nich źródło utrzymania, warto przyjrzeć się Aktywatorowi Biznesowemu. To projekt stworzony dla ludzi z pasją, na której chcieliby także zarabiać pieniądze. Obecnie Aktywator Biznesowy otwiera się na miłośników narciarstwa biegowego.

Okradziono jednego z nas - pomóż

poniedziałek, 22 sierpnia 2011 w Z życia
W nocy z 19 na 20 sierpnia w miejscowości Złoty Potok (pow. częstochowski) ukradziono samochód Seat Leon 1.9 TDI, koloru czarnego. W bagażniku znajdował się unikatowy sprzęt - nartorolki, kijki, buty...

Rozwój ośrodków w blasku sukcesów Justyny Kowalczyk

środa, 30 marca 2011 w Z życia
Drugi rok z rzędu mieliśmy w Polsce wspaniałą zimę. Drugi rok sukcesom narciarskim Justyny Kowalczyk towarzyszył medialny rozgłos i zainteresowanie kibiców. Drugi raz stoimy przed ogromną szansą (i wyzwaniem), by tereny kojarzone z narciarstwem biegowym ożyły na nowo. Czy jednak udaje się to zrobić?

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
04:24
2 tygodnie temu
Eureka odpowiedział(a) w temacie Odp: Jak unikać kontuzji na forach.
Paź 30
kafar przyjadę 12.01 wyjadę 20.01 bez wyżywienia,chyba że można tylko śniedania
Paź 28
Więcej
Więcej

lubią nas