Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Bieg Piastów wspiera WOŚP

piątek, 14 grudnia 2012 w Z życia
Jeszcze w tym roku Bieg Piastów zostanie zlicytowany! Oczywiście na dobry cel, czyli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Już teraz wejdź na Allegro.pl i wylicytuj Bieg Piastów. Aukcja trwa do 26 grudnia, do godz. 12.51.

Absurdy nowej ustawy, czy jednak poprawa warunków uprawiania narciarstwa biegowego?

sobota, 13 października 2012 w Z życia
Czy zapisy Ustawy o bezpieczeństwie i ratownictwie w górach i na zorganizowanych terenach narciarskich wprowadzą nowy ład na trasach biegowych? Czy może raczej spowodują, że miejsc do biegania będzie mniej?

Bieg Piastów ma nową witrynę internetową

czwartek, 12 lipca 2012 w Z życia
Internetową stronę Stowarzyszenia odwiedzają nie tylko uczestnicy największego i najstarszego w naszym kraju masowego biegu narciarskiego, ale także tysiące biegaczy przyjeżdżających w zimie na jakuszyckie trasy utrzymywane przez Bieg Piastów. Teraz korzystanie z witryny ma być łatwiejsze.

Pima aprilisowy żart z Bjornem Daehlie

poniedziałek, 02 kwietnia 2012 w Z życia
Prostujemy, Bjorn Daehlie nie zostanie trenerem polskiej kadry narodowej w biegach narciarskich, o czym pisaliśmy wczoraj. To był tylko żart prima aprilisowy. Uwierzyliście?

Legendarny narciarz biegowy Bjorn Daehlie ma zostać trenerem polskiej kadry narodowej !

niedziela, 01 kwietnia 2012 w Z życia
Polski Związek Narciarski ma dość słabych wyników naszych reprezentantów z tzw. kadry A. Sukcesy Justyny Kowalczyk, która jako jedyna zaszła tak wysoko, zaostrzyły tylko apetyty działaczy. Postanowiono więc zatrudnić utytułowanego trenera kadry. Prowadzone są rozmowy z kilkoma kandydatami, w tym legendą biegów narciarskich Norwegiem Bjornem Daehlie.

1% na biegówki

wtorek, 20 marca 2012 w Z życia
Przełom marca i kwietnia, to powolny koniec sezonu biegowego, czas na podsumowania, serwisowanie nart i  liczenie medali. To także czas na rozliczenie się z fiskusem i szansa na wsparcie organizacji pożytku publicznego. Także tych, które działają w obszarze naszego hobby, czyli biegówek.

Pokonać strach i zdobywać medale na Ridderrennet

niedziela, 11 marca 2012 w Z życia
Zaledwie tydzień temu, podczas Biegu Piastów podziwialiśmy grupę młodych niewidomych zawodników z Lasek, a być może już za dwa tygodnie będziemy pisać o ich sukcesach na największych narciarskich zawodach dla niepełnosprawnych Ridderrennet w Norwegii.

Pomóż pokonać strach

poniedziałek, 20 lutego 2012 w Z życia
Organizatorzy akcji "Pokonać strach", w której niewidome dzieci uczą się biegać na nartach zebrali już ponad 3000 zł na udział swoich podopiecznych w Biegu Piastów. Jednak wciąż brakuje pieniędzy na zrealizowanie marzenia niewidomych narciarzy. Pomóż!

Czy na przebudowie Polany Jakuszyckiej skorzystają amatorzy i turyści?

poniedziałek, 13 lutego 2012 w Z życia
Już za kilka dni - 17 i 18 lutego 2012 - Polana Jakuszycka i trasy wokół niej staną się miejscem rywalizacji najlepszych na świecie narciarzy biegowych. Tu zostaną rozegrane pierwsze w Polsce zawody w ramach Pucharu Świata FIS. W związku z tym na Polanie trwa budowa...

Pokonać strach

niedziela, 25 grudnia 2011 w Z życia
Niewidomej osobie w poznawaniu świata towarzyszy stały lęk przestrzeni, dlatego w obawie o własne bezpieczeństwo hamuje się w ruchach, potęgując swoją bierność. Biegając na nartach niewidoma osoba może pokonać ten strach...

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

3 dni temu
Szklarz dodał(a) nowe wydarzenie 37. Bieg Gwarków 20km i 10 km CT
09:56
4 dni temu
mikrus10 odpowiedział(a) w temacie Odp: Miejsce dla biegówek i nart zjazdowych na forach.
02:31
6 dni temu
Gra, Asia Rączka, Matek odpowiedział(a) w temacie Odp: Miejsce dla biegówek i nart zjazdowych na forach.
09:57
Więcej
Więcej

lubią nas