Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Witamy Gościu!
Ciężkie początki
przeglądających: 1 (1) Gość
Narty biegowe, buty, wiązania, kije i wiele innych akcesoriów. Niekończące się dyskusje o markach, nowinkach technicznych, dobieraniu sprzętu, serwisowaniu itd.
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Ciężkie początki

Ciężkie początki 1 tydzień, 2 dni temu #2973

Witam wszystkich! Mam pytanie czy ktoś posiada na zbyciu wypożyczeniu jakichkolwiek nartorolek? Wiem że jest to dziwne pytanie / prośba... Jednak jako osoba która chcę zacząć przygodę z nartorolkami i która tak naprawdę nie wie jakiego sprzętu potrzebuje co oczekuje. Nie chcę wydawać ponad tysiąca złotych żeby potem gdzieś to zalegało w szafie. Dlatego taka prośba, gdyby ktoś chciał się pozbyć swojego zużytego sprzętu który nadawał by się jeszcze do remontu a chciał się tanio go pozbyć to proszę o wiadomość. Wiem że jest jeszcze druga opcja wypożyczenia. Jednak mieszkam daleko od takiej wypożyczalni a potrzebowałbym takich rolek na pare tygodni więc i koszt mógłby się nie kalkulować. Ale może ktoś prywatnie chciałby mi go wypożyczyć?

Moje preferencje co do rodzaju nartorolek to łyżwa.
(wzrost 182, waga 82, but 44)

Bardzo dziękuję o zrozumienie i proszę o nie hejtowanie!

Odp: Ciężkie początki 1 tydzień, 2 dni temu #2974

Zadaj może to pytanie lepiej na forum nartorolki.pl.

Napisz też w ogłoszeniu, jakie masz buty, bo używane nartorolki najczęściej są z wiązaniami, więc nie wiadomo, czy będą pasować do Twoich butów. Nie piszesz też do jakiej techniki mają być te nartorolki, bo jeśli masz buty np. tylko do klasyka, to nartorolki do łyżwy, które pewnie mógłbyś kupić taniej i tak Ci nie podejdą.
Pozdrawiam,
Michał Rolski
http://nabiegowkach.pl/Michal-Rolski/

Odp: Ciężkie początki 1 tydzień, 2 dni temu #2975

Sorry jeśli mnie ktoś źle zrozumiał. Ale napisałem że chciałbym rozpocząć przygodę z nartorolkami. Więc doprecyzuje że nie posiadam żadnego sprzętu i napisałem rozmiar buta 44 a nie stopy. Ale może faktycznie powinienem napisać długość wkładki 28 cm.
  • Strona:
  • 1

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • artykuły użytkowników

1 tydzień temu
Przezdziecki, Michał Rolski odpowiedział(a) w temacie Odp: Ciężkie początki na forach.
Maj 16
Więcej

lubią nas