Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Nabór do redakcji portalu nabiegowkach.pl [PRACA]

opublikowano: 11 listopada 2015
Lubisz pisać? Interesujesz się narciarstwem biegowym? Dołącz do nas i włącz się w dzieło popularyzowania najpiękniejszej zimowej aktywności sportowej. Dla autorów tekstów zaplanowaliśmy wynagrodzenie i bonusy w postaci firmowej odzieży sportowej oraz szkoleń i obozów.

Narciarstwo biegowe to sport wciąż niszowy, jednak o szerokich horyzontach. Biegać na nartach można w celach turystycznych, rekreacji, zdrowia, czy wyniku sportowego. Misją naszego portalu jest dostarczanie aktualnych i sprawdzonych informacji związanych z tą dyscypliną sportu i wszystkimi jej aspektami. Zapraszamy redaktorów do przyłączenia się i pisania o biegówkach na łamach naszego portalu.

W obszarze "polskich biegówek" dzieje się coraz więcej. Każdej zimy przybywa wydarzeń, zawodów, imprez. Sprzęt jest bardziej dostępy. Polacy wiedzą już sporo o tym, co dzieje się w świecie biegów narciarskich, a chcą wiedzieć jeszcze więcej. Dlatego zespół redakcyjny nabiegowkach.pl rozrasta się.

O czym będą pisać nowi redaktorzy?

O wszystkim, co związane z narciarstwem biegowym, zwłaszcza tym, co dotyczy naszego, polskiego podwórka. O sporcie amatorskim i kwalifikowanym. O treningu, sprzęcie, zawodach otwartych i dla światowej elity. Wybór tematyki i obszarów pozostawiamy autorom tekstów. Lubisz zwiedzać nowe trasy biegowe i chcesz je opisywać? Interesujesz się rywalizacją w Pucharze Świata FIS, na mistrzostwach świata lub Igrzyskach Olimpijskich? A może fascynujesz się nowinkami w sprzęcie, czy odzieży do biegów narciarskich i chcesz być bliżej tego tematu dzieląc się pozyskaną wiedzą z innymi pasjonatami? Tak, o tym wszystkim możesz pisać w nabiegowkach.pl. A także o innych tematach, które związane są z biegówkami, ale których tu nie wymieniliśmy.

Nawet jeżeli brakuje Ci wiedzy i kontaktów, a chcesz pisać, zgłoś się. Redakcja ma kontakty i dostęp do wiedzy, ułatwimy Ci jej pozyskanie i opisanie. Nie piszesz tekstów, ale robisz zdjęcia, montujesz własne filmy, albo masz pomysł jak inaczej możesz przydać się w redakcji - napisz do nas na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wymagania

Czego wymagamy od naszych redaktorów?

 • Umiejętności pisania tekstów, choć nie wymagamy mistrzowskiej polszczyzny, a wszystkie teksty przed publikacją trafiają do korekty językowej, spodziewamy się jednak poprawnie sformułowanych tekstów pod względem przekazywanej myśli, gramatyki i stylistyki.
 • Umiejętności wyczerpania tematu. Jesteśmy portalem branżowym. Ogólnie o dyscyplinie mogą pisać i robią to media niespecjalistyczne. Na naszych łamach czytelnik musi otrzymać kompletną wiedzę, czy informację.
 • Sumienności. Oczekujemy sumiennego wywiązywania się ze zobowiązań i dotrzymywania terminów.

Obowiązki

Trudno pisać o obowiązkach. Na tym stanowisku brak stałych obowiązków. Obowiązuje jednak poczucie obowiązku ;) Jeżeli w naszym światku coś się dzieje, poczucie obowiązku powinno nakazywać, aby dostarczać na bieżąco informacje naszym czytelnikom.

Zapewniamy

 • Możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca Polski, czy świata.
 • Prestiż redaktora opiniotwórczego medium.
 • Legitymację dziennikarską naszego portalu otwierającą drzwi na wszystkie zawody, konferencje, spotkania.
 • Młodym - możliwość zyskania praktyki i wejścia w świat dziennikarstwa sportowego.
 • Wynagrodzenie za teksty dla stałych współpracowników.
 • Możliwość pracy przez cały rok.
 • Sportową odzież firmy Odlo i gadżety portalowe.
 • Atrakcyjne rabaty na sprzęt w sklepach biegowkowy.pl i nartorolkowy.pl.
 • Bezpłatne szkolenia z narciarstwa biegowego i nartorolek na dowolnym poziomie zaawansowania dla stałych współpracowników.

Zgłoszenia

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria, masz dużo zapału, potrafisz wykazać swoje umiejętności i predyspozycje do opisanej pracy, dołącz do nas.

WYPEŁNIJ FORMULARZ APLIKACYJNY

 

Potrzebujesz informacji?

Pisz: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

 • na tablicy

 • na forum

 • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas