Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Informacja o naborze do szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl w 2019 roku

Jeśli biegi narciarskie to dla Ciebie pierwszy i najważniejszy sport, masz już wyniki, którymi możesz się pochwalić, lubisz rywalizować na nartach i nartorolkach, chcesz poczynić postępy, uzyskać lepsze wyniki, trenować zgodnie z nowoczesną wiedzą pod okiem profesjonalnego i doświadczonego trenera, zgłoś się do szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl.

Team nabiegowkach.pl to największy i najlepszy zespół narciarski w Polsce. Choć to team amatorski, zorganizowany został na wzór drużyny zawodowej z własnym menedżerem, marketingiem, serwisem i co najważniejsze - całorocznym szkoleniem prowadzonym przez doświadczonego w sporcie kwalifikowanym trenera Józefa Michałka. Czołowi zawodnicy teamu nabiegowkach.pl są także czołowymi zawodnikami w Polsce, a w swoich kategoriach wiekowych liczą się też za granicą, często nie dając tam szans swoim rywalom.

Obecnie w programie regularnie trenuje ponad dwudziestka ambitnych polskich amatorów i amatorek z całej Polski. Znajdziemy jeszcze miejsce dla maksymalnie kilku osób. Wiele treningów uczestnicy szkolenia wykonują indywidualnie w domu. Jednak na konsultacjach, zjazdach i zgrupowaniach trenujemy razem. Poziom tych treningów musi być wyrównany. Chcemy, aby każdy mógł wziąć udział w zaplanowanych zajęciach i by trener mógł dostosowywać ich poziom do w miarę możliwości wysokiej średniej sportowej grupy.

Dlatego w tej chwili planujemy przyjąć do szkolenia osoby, które mogą już wykazać się doświadczeniem i wynikami w biegach narciarskich. Tak, aby w krótkim czasie mogły nadrobić ewentualne zaległości w wyszkoleniu technicznym i stać się pełnoprawnymi partnerami treningowymi dla mocniejszej części grupy.

Nowy cykl treningowy rozpoczynamy w drugiej połowie marca. W weekend 23-24 marca odbędzie się zjazd dla uczestników szkolenia. W planach jest wspólne zakwaterowanie w Istebnej i treningi na śniegu na Kubalonce. W wypadku problemów ze śniegiem w Beskidzie Śląskim dopuszczamy zmianę miejsca konsultacji pozostając w kontakcie z uczestnikami.

Jeżeli chcesz dołączyć do szkolenia, to:

  • prześlij do 14 marca e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z opisem swojej dotychczasowej historii sportowej, doświadczenia w biegach narciarskich i ostatnich osiągnięć,
  • zapoznaj się z opisem zasad programu i szkolenia,
  • zaplanuj czas, by przyjechać na zjazd w trzeci weekend marca.

Uwaga! Pozostawiamy sobie prawo do subiektywnej oceny zdolności kandydata do uczestniczenia w naszym całorocznym szkoleniu, jak też do odmowy przyjęcia do programu. Będziemy oceniać wyniki w klasyfikacjach open, a nie wiekowych. Obecnie priorytetem jest umożliwienie dalszych postępów sportowych mocniejszej części grupy szkolącej się już w programie i jeśli zdecydujemy się na poszerzenie grupy, to wyłącznie pod warunkiem, że będziemy mieli pewność, iż osoby dołączające w krótkim czasie będą w stanie włączyć się w treningi.

Przeczytaj więcej informacji o całorocznym programie szkoleniowym przy teamie nabiegowkach.pl.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas