Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Jadwiga Grynkiewicz wciąż liderką po czterech zawodach Skiroll Classics

Zawodniczka teamu nabiegowkach.pl po czterech biegach z dziesięciu w czeskim cyklu zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics wciąż jest na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej kobiet. W rankingu drużynowym team nabiegowkach.pl I jest trzeci, a team nabiegowkach.pl II zajmuje piąte miejsce.

Po biegach na Pradziada i Dlouhé Stráně w pierwszy weekend sierpnia 2016 roku (przeczytaj relację z tych zawodów) podsumowano klasyfikację generalną indywidualną i drużynową. Polka Jadwiga Grynkiewicz (team nabiegowkach.pl I) utrzymała pozycję liderki i po 40% spotkań tegorocznego cyklu prowadzi z 80 punktową przewagą nad drugą Czeszką Adélą Boudíkovą (ATLAS CRAFT team) i 180 punktów przed trzecią Alicją Rolską (team nabiegowkach.pl I). Co ciekawe, obie Polki jak dotąd są najstarszymi zawodniczkami cyklu i jako jedyne reprezentują kategorię czterdziestolatek.

W rywalizacji mężczyzn nadal prowadzą Czesi - Stanislav Řezáč mający 140 punktów przewagi nad Václavem Sedláčkiem (obaj Silvini Madshus team) i 180 puntów przed Danielem Máką (ATLAS CRAFT team).

W klasyfikacji drużyn biorących udział w cyklu polski team nabiegowkach.pl I przesunał się na trzecią pozycję. Prowadzą czeskie zespoły ATLAS CRAFT team (2275 punktów) przed Silvini Madshus team (1900 punktów) i team nabiegowkach.pl I (1775 punktów). Czwarta drużyna XC SPORT.CZ nordic racing team zebrała jak dotąd 680 punktów.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (1)
Asia Rączka
Asia Rączka Gratulacje Jagódko! Trzymam kciuki za dalsze sukcesy.
14.08.2016, 11:18
Głosy: +0
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas