nabiegowkach.pl > nabiegowkach.pl > Team nabiegowkach.pl > Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl Mistrzami Warszawy na nartorolkach

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl Mistrzami Warszawy na nartorolkach

Katarzyna Witek i Jan Łacek zostali Mistrzami Warszawy w sprintach na nartorolkach. Zawody odbyły się 1 września 2018 roku w Warszawie-Wesołej. Zawodnicy drużyny portalu nabiegowkach.pl wielokrotnie stawali na podium różnych konkurencji.

Tegoroczne Rolkowisko przyciągnęło w 2018 roku rekordową liczbę biegających na nartorolkach. Więcej o zawodach przeczytasz w relacji z Rolkowiska 2018. Wśród 114 uczestników zawodów ponad 10% stanowili reprezentanci teamu nabiegowkach.pl. Nasi sportowcy jak zwykle odnieśli wiele sukcesów.

W imprezie wzięło udział wielu zawodników wyczynowych, dlatego organizatorzy stworzyli dwie klasyfikacje: dla zawodników z licencją PZN i bez. Nasi sportowcy okazali się najszybsi w dwóch konkurencjach wygrywając także z juniorami i seniorami uprawiającymi sport w klubach.

Jak zwykle mogliśmy liczyć na Kasię Witek. Zawodniczka pełniła kierowniczą rolę w komitecie organizacyjnym imprezy, wystartowała też w dwóch konkurencjach: techniką klasyczną i na nartorolkach terenowych. W pierwszej nie dała szans rywalkom, także uprawiającym sport wyczynowo, za co została nagrodzona tytułem Mistrzyni Warszawy. Na nartorolkach terenowych Kasia zajęła 2. miejsce. Szacunek.

narty biegowe sklep

Sprawdź ofertę popularnego sklepu z nartami biegowymi biegowkowy.pl.

Ze startu z pewnością zadowolony jest także Janek Łacek, który wystartował w dwóch konkurencjach i obie wygrał: techniką dowolną i na nartorolkach terenowych. W tej drugiej konkurencji Janek był najszybszym zawodnikiem dnia, nie dał szans nawet młodym wyczynowcom, tym samym zasłużył na tytuł Mistrza Warszawy. Brawo!

Jan Łacek

Świetnie spisał się Rafał Koryciński, który w kategorii Zawodnik techniką klasyczną wywalczył trzecie miejsce. Rafał zajął też 4. miejsce wśród Zawodników techniką klasyczną. Nasz reprezentant popełnił błąd przy zgłoszeniu. Jego status upoważniał go do startu w kategorii Amator, a z osiągniętym czasem wygrałby tę kategorię. Nasz gdański zawodnik wziął także udział w rywalizacji na rolkach szybkich, gdzie w kategorii profi zajął 8. miejsce. Gratulujemy.

Rafał Koryciński

Na trzyosobowym podium open stawali także: Martyna Wiśniowska w kategorii amator dwukrotnie druga: klasykiem i dowolnie oraz Joanna Kujawska – trzecia wśród amatorek dowolną techniką, Józef Michałek trzeci amator klasykiem. Warto też wspomnieć o zwycięstwie Michała Musielaka pomiędzy amatorami startującymi na rolkach szybkich. Michał wystartował dodatkowo na hulajnogach zajmując 6. miejsce. Gratulacje dla wszystkich.

Józef Michałek

O pechu może natomiast mówić Marek Chłopek, który bronił ubiegłorocznego tytułu Mistrza Warszawy. Złamany kij w drugim przejeździe pozbawił go szans na dobry wynik. Marek ostatecznie w biegu techniką klasyczną uplasował się wśród amatorów na 7. pozycji.

Poniżej wyniki reprezentantów teamu nabiegowkach.pl w III Rolkowisku.