Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Wystartowały zapisy do nowego maratonu narciarskiego SGB ULTRABIEL 2016

wtorek, 22 grudnia 2015 w Aktualności
Zapraszamy całą polską społeczność narciarską do zapisywania się na SGB Ultrabiel 2016. Impreza organizowana jest przez portal nabiegowkach.pl 13 lutego 2016 roku w Bielicach koło Stronia Śląskiego. Tego dnia odbędą się tam trzy biegi narciarskie na dystansach 10 km, 20 km oraz 60 km. Ten ostatni to najdłuższe narciarskie zawody organizowane w Polsce.

Można się zapisywać na III Red Bull Bieg Zbójników

poniedziałek, 21 grudnia 2015 w Aktualności
27 lutego 2016 roku Red Bull Bieg Zbójników po raz trzeci zawita do ośrodka Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej, gdzie narciarze biegowi zmierzą się ze specjalnie wytyczoną trasą. O tytuł Zbója Roku walczyć będą zawodniczki i zawodnicy z całej Polski.

Zapisy na IX Bieg Podhalański już otwarte

sobota, 19 grudnia 2015 w Aktualności
Drugi pod względem frekwencji bieg narciarski w Polsce zaprasza do zapisów. Bieg Podhalański odbędzie się 6 lutego 2016 roku. Opłata startowa zależy od terminu zgłoszenia, dlatego warto zapisać się najpóźniej do końca stycznia.

Warszawa-Poprad: na biegówki samolotem

wtorek, 15 grudnia 2015 w Aktualności
15 grudnia startuje regularne połączenie lotnicze z Warszawy do Popradu. Stamtąd w odległości ok. 30 km na narciarzy biegowych czekają wymagające trasy biegowe w Szczyrbskim Jeziorze lub pięknie położone u stóp Tatr Bielskich trasy w Ždiarze.

Rozpoczynamy konkurs na logo maratonu narciarskiego Ultrabiel

niedziela, 13 grudnia 2015 w Aktualności
Całkiem niedawno dzięki zaangażowaniu naszej społeczności wybraliśmy nazwę dla organizowanego przez nabiegowkach.pl drugiego w Polsce maratonu narciarskiego. Czas na opracowanie logotypu. Zapraszamy do konkursu.

W Jakuszycach przekładają pierwsze zawody sezonu

niedziela, 13 grudnia 2015 w Aktualności
Niepewne warunki śniegowe zmusiły organizatorów cykli Enervit Classic i Fischer Cup do przeniesienia na styczeń pierwszych zawodów narciarskich planowanych w Jakuszycach na 19 i 20 grudnia.

Puchar Kościeliska przeniesiony na 20 grudnia 2015 roku

czwartek, 10 grudnia 2015 w Aktualności
Brak śniegu w Kościelisku zmusił organizatorów Pucharu Kościeliska do zmiany daty zawodów.

Cykl SNS uruchomił zapisy. Zapisz się, nawet jeśli masz numer.

wtorek, 08 grudnia 2015 w Aktualności
Można już sie zapisywać na wszystkie zawody organizowane w zbliżającym się sezonie pod szyldem SNS. Organizator zmienił zasady zapisów. Wszyscy nowi i zapisani w poprzednich latach powinni wypełnić zgłoszenie do każdego z trzech biegów osobno. Dla pierwszych 150 zapisujących się osób przewidziano w nagrodę kije marki Salomon.

ULTRABIEL - to nazwa nowego polskiego maratonu narciarskiego

niedziela, 06 grudnia 2015 w Aktualności
W drodze konkursu wybraliśmy nazwę drugiego w naszym kraju maratonu narciarskiego. Impreza organizowana przez nabiegowkach.pl odbędzie się 13 lutego 2016 roku w Górach Bialskich. Poznajcie zwycięzców konkursu i najciekawsze zgłoszone nazwy.

Bardzo dużo pomysłów na nazwę biegu. Dziękujemy!

piątek, 27 listopada 2015 w Aktualności
Liczba zgłoszeń i propozycji nazw najdłuższego polskiego biegu narciarskiego, który nasz portal organizuje w Górach Bialskich 13 lutego 2016 roku, przerosła nasze oczekiwania. Dziękujemy czytelnikom i biegówkowej społeczności za zaangażowanie i pomoc. Teraz spośród ponad 300 propozycji musimy wybrać to jedno, najlepsze imię dla naszej imprezy.
Strona 10 z 33

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Wczoraj
04:24
2 tygodnie temu
Eureka odpowiedział(a) w temacie Odp: Jak unikać kontuzji na forach.
Paź 30
kafar przyjadę 12.01 wyjadę 20.01 bez wyżywienia,chyba że można tylko śniedania
Paź 28
Więcej
Więcej

lubią nas