Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Team nabiegowkach.pl wystawia dwa zespoły na Silvini Skiroll Classic 2016

środa, 22 czerwca 2016 w Team nabiegowkach.pl
W cyklu zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics, który rozpoczyna się w Czechach z początkiem lipca 2016 roku, weźmie udział aż 20 zawodników z teamu nabiegowkach.pl. W 10 różnych biegach zaliczanych do cyklu będą walczyć o punkty indywidualne i w klasyfikacji drużynowej.

Progi mleczanowe wyznaczone. Cel zjazdu osiągnięty.

poniedziałek, 20 czerwca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Głównym celem zjazdu teamu nabiegowkach.pl, jaki miał miejsce w Beskidzie Śląskim w trzeci weekend czerwca 2016 roku, było wyznaczenie progu przemian mleczanowych u zawodników, którzy rozpoczynają okres budowania siły wytrzymałościowej.

Team nabiegowkach.pl uczcił 3 Maja startami i zwycięstwami na nartorolkach

czwartek, 05 maja 2016 w Team nabiegowkach.pl
Dziesięcioro zawodników z teamu nabiegowkach.pl wystartowało we wtorek 3 maja 2016 roku w zawodach na nartorolkach. W Poznaniu i Wiśle zapisaliśmy na naszym koncie kolejne zwycięstwa w open i kategoriach.

Kwietniowy kalejdoskop, czyli zjazd grupy B teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 25 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W czwarty weekend kwietnia 2016 roku w Istebnej odbywał się zjazd sportowców trenujących w grupie B całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl. Chyba nie było w dwuletniej historii tego szkolenia tak szalonego i różnorodnego zjazdu.

Team nabiegowkach.pl symbolicznie zakończył sezon i rozpoczął kolejny

środa, 20 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
W sobotę 16 kwietnia w Karczmie Ochodzita w Koniakowie odbyło się uroczyste spotkanie dla zawodników teamu nabiegowkach.pl, na którym podziękowano za reprezentowanie drużyny w zakończonym sezonie zimowym. Tego samego dnia rozpoczął się kolejny sezon startowy.

Aktywny startowy weekend teamu nabiegowkach.pl - 16 i 17 kwietnia

poniedziałek, 18 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
Od zakończenia zimy nie trzeba było długo czekać, by usłyszeć o zawodnikach teamu nabiegowkach.pl i ich sukcesach podczas startów w trzeci weekend kwietnia 2016 roku w różnych miejscach Polski.

Kolejni narciarze rozpoczynają regularne treningi w programie przy teamie nabiegowkach.pl

środa, 06 kwietnia 2016 w Team nabiegowkach.pl
To już trzeci nabór do całorocznego szkolenia przy teamie nabiegowkach.pl. Grupa ambitnych narciarzy spotkała się w pierwszy weekend kwietnia 2016 roku w Istebnej by rozpocząć regularne treningi z trenerem Józefem Michałkiem.

Planować z głową. Rzecz o trasach narciarskich

niedziela, 03 kwietnia 2016 w Z życia
Zdarza się stanąć zimą w górach przed tablicą dumnie obwieszczającą początek oznakowanej i wymierzonej trasy do biegania nartach. Idealne położenie, spora wysokość, góry, las, metr śniegu - czego chcieć więcej? Problem w tym, że ów przykladowy metr śniegu zalegał również, nie tknięty ludzką stopą ani nartą, właśnie na tej trasie. Do biegania na pewno się nie nadaje. Do wędrowania - nie dla wszystkich. Do treningu przedzierania się przez śnieżne zaspy - tak. Czy może być inaczej? Na szczęście tak.

Znani, lubiani, wybierani. Kto biega na nartach?

piątek, 25 marca 2016 w Z życia
Bardziej popularne i nośne dyscypliny sportu, takie które przyciągają bogatych sponsorów i telewizyjne transmisje, znajdują rzesze naśladowców - również tych bardziej od innych znanych. Popularne sporty są uprawiane przez aktorów, muzyków, polityków, dziennikarzy i różnego rodzaju celebrytów. Czy ludzie, których często widzimy na ekranach telewizorów i na okładkach gazet, biegają na nartach? Kilku na pewno. I to dobrze.

Meldunek o sukcesach zawodników teamu nabiegowkach.pl w trzeci weekend marca

poniedziałek, 21 marca 2016 w Team nabiegowkach.pl
Team nabiegowkach.pl wciąż jest aktywny, także na wiosnę. W trzecią sobotę i niedzielę marca 2016 roku nasi zawodnicy startowali w Polsce i na świecie w czterech różnych biegach. Jak zwykle z sukcesami.
Strona 10 z 34

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas