Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zrobiliśmy to! Pierwsza DRAPA za nami!

opublikowano: 22 stycznia 2013 autor: tomasz tobiasz
Wspaniale spisali się wszyscy uczestnicy sobotniej DRAPY na Mogielicę. Mieliśmy próbkę narciarskiej zimy w terenie przygotowanym - na torze narciarskiej trasy biegowej (pięknie wytyczonym przez OSP Słopnice Dolne) i w głębokim, kopnym śniegu, któremu stawiliśmy czoła na Polanie Stumorgowej.

Zima w kolorze czarno -  białym otoczona jest aurą tajemniczości, zwłaszcza, gdy wokół wisi gęsta mgła, a widoczność ogranicza się do kilkunastu metrów. W tych okolicznościach budują się ciepłe relacje międzyludzkie i to właśnie atmosfera wśród uczestników DRAPY, wspomagana gorącą herbatą i ciepłem bijącym od ogniska, rozgrzewała najbardziej.

I ten nasz „magic moment", czyli pięć minut słońca, które odkryło przed wszystkimi rozległość Stumorgowej Polany, a nawet odsłoniło na moment pasmo Gorców.

Po przebyciu 15 kilometrów na nartach, organizm może być lekko wyczerpany. Nieocenionym ratunkiem dla naszych zmęczonych mięśni była sauna i oczywiście długie rozmowy w ciepłej kuchni przy misce zupy i gorącej herbacie.

Wszyscy zasługują na porządne gratulacje, bo chyba nie było wśród nas osoby która nie pokonałaby jakiejś swojej słabości. W dodatku na każdym kroku widać było wzajemne wsparcie i solidarność uczestników. To dzięki Wam nasz DRAPOWY start będzie niezapomniany!

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (1)
Beskid Wyspowy
Beskid Wyspowy

galeria zdjęć z DRAPY:
http://zimowybeskidwyspowy.pl/galeria/drapa-mogielica-19-01-2013.html
22.01.2013, 17:19
Głosy: +0
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas