Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Memoriał Staszka Bodzka

czwartek, 30 stycznia 2014 w Katalog Biegów Narciarskich
Od 1998 roku ku pamięci znakomitego działacza sportowego Stanisława Bodzka odbywa się w Opawie pokaźny bieg narciarski. Instruktora narciarstwa wspomina rokrocznie prawie 200 osób na nartach.

Puchar Magurki

sobota, 11 stycznia 2014 w Katalog Biegów Narciarskich
Od 2005 roku Wilkowice upamiętniają biegającą tam na nartach arcyksiężną Marię Teresę. Na pięknych trasach w pobliżu Bielska-Białej każdorazowo rywalizuje prawie 200 osób.

Puchar Kościeliska

sobota, 04 stycznia 2014 w Katalog Biegów Narciarskich
Jeśli są trasy, powinien być i bieg. Do takich wniosków doszli pod Tatrami, czego efektem jest świetnie zorganizowany Puchar Kościeliska.

Puchar Leśniczego Spalonej Górnej

niedziela, 29 grudnia 2013 w Katalog Biegów Narciarskich
Są imprezy duże i profesjonalne oraz te, w których wynik liczy się trochę mniej. Puchar Leśniczego stoi gdzieś po środku. Doskonałe trasy, urok organizatora i niepowtarzalna kameralność - takie są zawody w Spalonej.

Cykl Salomon Nordic Sunday

czwartek, 19 grudnia 2013 w Katalog Biegów Narciarskich
Najlepiej wypromowany polski cykl biegów dla amatorów to impreza znana już nawet poza granicami kraju. Miłośnicy ścigania się na nartach mają w sezonie kilka okazji do wystartowania, a punkty zdobyte w każdym biegu sumują się do klasyfikacji końcowej.

Bieg Tysiąclecia - Jakuszycka ZaDyszka

niedziela, 15 grudnia 2013 w Katalog Biegów Narciarskich
Przez lata niedoceniany i nieco w tyle za innymi imprezami na Dolnym Śląsku. Od 2013 roku z nową formułą, możliwościami i rangą.

Bieg Narciarski Ziemi Bystrzyckiej

sobota, 07 grudnia 2013 w Katalog Biegów Narciarskich
Czy są w Polsce biegi o stażu dłuższym niż dwadzieścia edycji? Oczywiście! A czy są wśród nich takie, na których starcie nie ujrzymy tysięcy narciarzy? Zapraszamy na Bieg Narciarski Ziemi Bystrzyckiej - kameralną imprezę w iście bajkowej scenerii.

Memoriał im. Emila Kowalczyka

niedziela, 01 grudnia 2013 w Katalog Biegów Narciarskich
Impreza od ludzi dla ludzi. Powstaje na skutek społecznego zaangażowania i jest świetną alternatywą dla wielotysięcznych, komercyjnych molochów. Skromny, kameralny bieg, którego istotą nie są nagrody i splendor, ale pamięć o wielkim człowieku.

Bieg im. Franza Pabla

sobota, 23 listopada 2013 w Katalog Biegów Narciarskich
Choć próbowano go zorganizować od 2007 roku, udało się to dopiero dwa lata później. Upór organizatorów opłacił się - bieg imienia legendarnego działacza turystycznego przyciąga dziś ponad 200 osób.

Bieg Popradzki

niedziela, 17 listopada 2013 w Katalog Biegów Narciarskich
Mała tradycja, ale wielkie zawody. Od biegaczy dla biegaczy, z ogromnym wsparciem gminy. Impreza w Piwnicznej-Zdrój skazana jest na narciarski sukces.
Strona 1 z 2

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas