Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Mistrzostwa Mastersów w Kanadzie w 2022 roku

opublikowano: 02 listopada 2021 autor: Redakcja

na zdjęciu dyrektor WMA w Polsce Andrzej Guziński na Biegu Piastów

na zdjęciu dyrektor WMA w Polsce Andrzej Guziński na Biegu Piastów
Światowe stowarzyszenie amatorów narciarstwa biegowego WMA (World Masters Cross-Country Ski Association) oraz Komitet Organizacyjny Mistrzostw Świata Mastersów WMC2022 zapraszają do udziału w mistrzostwach mastersów na biegówkach, które odbędą się w terminie 3-11 marca w Canmore w Kanadzie.

World Masters Cross-Country Ski Association to globalna organizacja zrzeszająca biegaczy narciarskich w wieku ponad 30 lat. Jej działalność polega m.in. na organizacji mistrzostw świata.

Dyrektor WMA w Polsce Andrzej Guziński zachęca zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami, które znajdziecie pod tym linkiem: https://www.albertaworldcup.com/info-faq/
W kolejnym linku znajdziecie film promujący wydarzenie: https://www.youtube.com/watch?v=LJVZZng7BHs

W przypadku jakichkolwiek pytań kontakt z dyrektorem Guzińskim możliwy jest pod tym adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jak informuje Andrzej Guziński, formalne uruchomienie projektu POLISH XC MASTERS, czyli polskiej reprezentacji Mastersów (zawodników w wieku ponad 30 lat), we współpracy z Polskim Związkiem Narciarskim, niestety w dalszym ciągu czeka na formalne potwierdzenie przez PZN.

zaktualizowano wtorek, 02 listopada 2021 12:45
Oceń artykuł
(1 głos)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas