Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zapisy na XI Bieg Podhalański w Nowym Targu już otwarte

opublikowano: 24 stycznia 2022 autor: Redakcja
Organizatorzy jedenastej edycji Biegu Podhalańskiego otworzyli zapisy. Zawody odbędą się w pierwszą sobotę lutego. Start i meta na lotnisku w Nowym Targu, obowiązuje technika klasyczna i trzy dystanse do wyboru. Dla najszybszych przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe.

XI Bieg Podhalański im. Jana Pawła II zaplanowano na 5 lutego 2022. Trasa jedenastej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Start i meta tradycyjnie będzie usytuowana na lotnisku w Nowym Targu. Zawodnicy mają do wyboru trzy dystanse: 30, 15 i 6 km, na wszystkich obowiązuje technika klasyczna.

Link do zapisów, regulamin i wszelkie informacje są na stronie biegu bieg.nowytarg.pl. Do 2 lutego można zapisywać się przez internet, a osobiście można zgłosić się w biurze zawodów 4 i 5 lutego.

Dla wszystkich uczestników przewidziano pakiet startowy, odlewane medale oraz upominek z logo biegu. Na najszybszych czekać będą puchary oraz nagrody rzeczowe do 6. miejsca open na każdym dystansie. W tym roku zwycięzcy kategorii OPEN wśród kobiet i mężczyzn na dystansie 30 km otrzymają puchar Prezesa Alior Banku, a ich konto zasili nagroda finansowa z trzema zerami w wysokości 5.000 zł. Nie zabraknie również nagród pieniężnych w kategorii OPEN na dystansie 15km, które ufunduje Burmistrz Miasta Nowy Targ.
Nagrody dla najlepszych ufundują także liczni sponsorzy.

Więcej informacji:

zaktualizowano poniedziałek, 24 stycznia 2022 11:59
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas