Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Wirtualny kurs narciarstwa biegowego (odc. 4) - styl klasyczny - podbiegi - FILM

opublikowano: 23 lutego 2011 autor: Michał Rolski
Już po raz czwarty instruktor narciarstwa biegowego uczy nas jazdy na biegówkach. Tym razem prezentujemy film instruktażowy, jak pokonywać wzniesienia i radzić sobie na podbiegach. Zapraszamy do nauki z nabiegowkach.pl.

Jeśli chcesz efektywnie wbiegać na wzniesienia, zapoznaj się z przygotowanym przez nas filmem. Sławomir Kulej, którego znamy z poprzednich odcinków Wirtualnego kursu narciarstwa biegowego, pokazuje nam, jak radzić sobie z łagodnymi i stromymi podbiegami. W filmie zaprezentowane zostały dwie techniki podbiegania: krokiem naprzemianstronnym i tzw. choinką. Zapraszamy na seans.

Przyciemnij tło

Sławomir Kulej

Sławomir Kulej - instruktor narciarstwa biegowego

Wieloletni i doświadczony instruktor narciarstwa biegowego. Prowadzi szkołę narciarstwa biegowego Centrum Sportowego Jakuszyce. W młodości wyczynowo uprawiał narciarstwo biegowe, członek Kadry Narodowej juniorów w tej dyscyplinie. W późniejszym okresie pracował jako trener młodzieży. Wciąż czynnie uprawia narciarstwo biegowe, wielokrotnie wygrywał Bieg Piastów techniką klasyczną i dowolną na najdłuższym dystansie w kategorii masters.

tel. 693 104 405
www.kulejsport.pl

zaktualizowano poniedziałek, 12 grudnia 2011 12:50
Oceń artykuł
(4 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas