Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Marian Szklarski Artykuły autora:

Marian Szklarski

Letnie narty Skibolt - wrażenia z jazdy

piątek, 04 listopada 2011 w Testy
Jaką techniką i po jakich nawierzchniach można poruszać się na letnich nartach Skibolt - polskim wynalazku? O tych zagadnieniach opowiada Grzegorz Kowalczyk - od trzech lat główny testujący prototypy Skiboltów. Przedstawiamy też film, w którym konstruktor Skiboltów instruuje jak biegać na tych nartach, a także wrażenia redaktora naszego portalu, który wypróbował sprzęt.

Znamy datę I Biegu Ulicami Miasta Dusznik Zdroju

piątek, 09 września 2011 w Aktualności
Organizatorzy I Biegu Ulicami Miasta Dusznik Zdroju ujawnili nam jeszcze przed oficjalną prezentacją imprezy nie tylko datę biegu, ale także inne szczegóły. Wiemy m.in. po jakiej trasie będziemy się ścigać, jaką kwotę zabudżetowano na nagrody, ile wyniesie wpisowe, a także co się stanie gdy zabraknie śniegu. Wiedzą dzielimy się z czytelnikami portalu.

Można startować na nartorolkach w Maratonie Sierpniowym

środa, 20 lipca 2011 w Zapowiedzi
Organizator Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy rozgrywanego w Gdańsku w ostatnią niedzielę sierpnia utworzył nową kategorię, która umożliwia start w imprezie na nartorolkach.

Okulary UVEX z Allegro - TEST

piątek, 04 marca 2011 w Testy
Już kolejny sezon sprzedawane na Allegro okulary UVEX cieszą się zainteresowaniem kupujących. Czy nadają się do biegania na nartach, jak rekomenduje sprzedawca? Czy niska cena zakupu rekompensuje niedostatki? Czy warto je kupić?

Przebiegnij trasę Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie, zanim zmierzy się z nią Justyna Kowalczyk

piątek, 04 lutego 2011 w Zapowiedzi
Niezwykła gratka szykuje się dla amatorów narciarstwa biegowego i kibiców śledzących zmagania światowej czołówki w Pucharze Świata. Teraz każdy z nas ma możliwość przetestowania trasy, którą być może już za rok pobiegnie w ramach PŚ Justyna Kowalczyk, Marit Bjørgen i cała światowa elita.

Policzyliśmy dokładnie długości planowanych tras XXXV Biegu Piastów

czwartek, 20 stycznia 2011 w Imprezy
Czy w tym roku trasa głównego biegu na najdłuższym dystansie będzie miała 50km? A może mniej, jak w poprzednich latach? A co z pozostałymi dystansami? Jaki profil mają te trasy? Sprawdź na przygotowanych przez nas mapach i wykresach.

Biegówki wyczynowe, sportowe i turystyczne - podstawowe różnice w budowie i przeznaczeniu

sobota, 25 grudnia 2010 w Sprzęt
Gdy przeglądniemy katalog nart biegowych dowolnego producenta, znajdziemy w nim biegówki podzielone na wiele kategorii. Omawiamy podstawowe różnice w przeznaczeniu nart biegowych, ich budowie i wykorzystanej technologii.

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas