Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

6 grudnia 2010 wystartował serwis nabiegowkach.pl

opublikowano: 06 grudnia 2010 autor: Redakcja
W tym roku Święty Mikołaj pomyślał wyjątkowo ciepło o biegaczach narciarskich. 6 grudnia 2010 nastąpiła publiczna odsłona pierwszego w Polsce, od lat wyczekiwanego, portalu dla społeczności miłośników biegówek.

Ponad rok trwało planowanie i opracowywanie strategii powstania portalu internetowego dla amatorów narciarstwa biegowego. Do tej pory brakowało w polskim internecie miejsca, w którym miłośnicy tej zimowej aktywności mogliby czerpać sprawdzoną i kompletną wiedzę jak, gdzie i po co jeździć na biegówkach. Jedyny "rodzynek w cieście" - forum biegowki.pl (które serdecznie pozdrawiamy) - mimo szczerych chęci i zaangażowania jego użytkowników (także gorące pozdrowienia), nie mogło wypełnić tej luki.

Z początkiem września 2010 roku rozpoczęły się na dobre prace nad technicznym przygotowaniem serwisu internetowego nabiegowkach.pl. W połowie listopada światło dzienne ujrzała tzw. wersja "beta", na której odbywały się testy platformy i wpisane zostały pierwsze artykuły. W tym czasie trwały też konsultacje z aktywnymi w Internecie biegaczami narciarskimi, jak też ekspertami z dziedziny narciarstwa biegowego. Zebrane opinie umożliwiły dopracowanie serwisu, na którym Państwo właśnie jesteście, jak też zaplanowanie kierunku rozwoju na najbliższe miesiące, a może i lata.

6 grudnia 2010 roku serwis nabiegowkach.pl został przekazany w ręce polskich biegaczy narciarskich. Portal nabiegowkach.pl to "schronisko na internetowej trasie biegowej" - narzędzie, które społeczność amatorskich biegaczy narciarskich może zagospodarować w najbardziej odpowiadający nam wszystkim sposób. Liczymy, że biegający na nartach znajdą w serwisie cenną wiedzę i znajomych, z których będą dzielić swe zainteresowania. Liczymy także, że doświadczeni biegacze, którzy dysponują szeroką wiedzą, zechcą się nią dzielić z innymi.

Serwis nabiegowkach.pl ma wiele funkcjonalności. W mniemaniu twórców serwisu jedną z ważniejszych cech tego portalu jest możliwość jego współtworzenia przez użytkowników. Rozbudowany moduł społecznościowy pozwala na komunikowanie się i dyskutowanie. Umożliwia także publikowanie własnych galerii, filmów i zawiązywanie znajomości. Każdy zarejestrowany w serwisie biegacz może publikować swoje artykuły, a także komentować publikacje redakcji i innych użytkowników. Może także współuczestniczyć w budowaniu katalogu adresów biegówkowych, z którego będziemy korzystać wszyscy.

Mamy nadzieję, że serwis, który budowaliśmy z sercem i zaangażowaniem spodoba się wszystkim, niezależnie czy planują dopiero postawić pierwsze kroki na biegówkach, czy są zaawansowanymi biegaczami narciarskimi. Dziękujemy pierwszym autorom artykułów i osobom, które pomagały w testowaniu serwisu i podzieliły się z nami swoimi spotrzeżeniami i pomysłami. Mamy nadzieję, że także z pomocą tego serwisu wszyscy będziemy się często spotykać na biegówkach wirtualnie i w świecie rzeczywistym.

Twórcy i Redakcja serwisu nabiegowkach.pl

zaktualizowano czwartek, 08 grudnia 2011 08:58
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas