nabiegowkach.pl > Imprezy > Aktualności > Podium dla kadry nabiegowkach.pl w Jakuszyckich Sprintach na rolkach terenowych

Podium dla kadry nabiegowkach.pl w Jakuszyckich Sprintach na rolkach terenowych

W rozegranych w sobotę 30 sierpnia 2014 roku sprintach na rolkach terenowych aż dwa miejsca na podium zajęli nasi przedstawiciele. W imprezie startowali także prawie wszyscy uczestnicy portalowego Wakacyjnego Kursu na Rolkach Terenowych odbywającego się w tym czasie w Szklarskiej Porębie.

Zawody na rolkach terenowych rozgrywane były przy okazji Letniego Biegu Piastów – górskich biegów lekkoatletycznych na dystansie 10 km i półmaratonu. Sprinty na rolkach terenowych bezkonkurencyjnie wygrał Radek Szwade. Trzecie miejsce zajął Marek Tokarczyk. Obaj panowie to blisko związani z naszym portalem instruktorzy, którzy przez cały tydzień przekazywali swoją wiedzę uczestnikom zakończonego dzisiaj (31 sierpnia) obozu na rolkach terenowych.

Pierwsze i trzecie miejce dla nabiegowkach.pl

Więcej informacji, a także zdjęcia i listę wyników przeczytacie w relacji w portalu nartorolki.pl.