Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Wypróbuj nartorolki Vexa w Warszawie i Jeleniej Górze

opublikowano: 21 sierpnia 2018 autor: Redakcja
W sobotę 1 września w Warszawie - Wesołej i w sobotę 8 września w Jeleniej Górze - Sobieszowie będzie można przetestować nartorolki Vexa w trakcie odbywających się tam zawodów. Specjaliści pracujący dla Vexy doradzą w doborze sprzętu, a początkującym pomogą postawić pierwsze kroki. To dobra okazja, by wciągnąć się w nartorolki i przez jesień dobrze przygotować się do biegówek.

Nikogo chyba już nie trzeba przekonywać, że nartorolki to najlepsza metoda poza zimowego treningu specjalistycznego w przygotowaniu narciarza biegowego. W Polsce na nartach biegają już setki tysięcy osób, jednak tylko mniejszość przekonała się do nartorolek. A to aktywność przynosząca identyczne korzyści co biegówki, a co ważne można ją uprawiać cały rok.

Wszyscy, którzy nie mieli jeszcze styku z nartorolkami, potrzebują porad, wiedzy, chcą dotknąć sprzętu, a nawet na nim pojeździć, powinni wybrać się na jedną z poniższych dwóch nartorolkowych imprez i odwiedzić stoisko marki Vexa.

Testy nartorolek Vexa odbędą się przy okazji Rolkowiska i III Mistrzostw Warszawy w sprintach na nartorolkach zaplanowanych na 1 września w Warszawie - Wesołej na Rolkostradzie przy ul. J. U. Niemcewicza w godzinach od 10:00 do 16:00, jak też Mistrzostw Polski PZN na nartorolkach 8 września na sobieszowskim torze nartorolkowym w Jeleniej Górze, przy ul. Bronka Czecha 14, także od 10:00 do 16:00.

Na stoisku Vexy będzie można porozmawiać ze specjalistami, zrobić jazdy próbne, uzyskać wskazówki odnośnie sprzętu, czy techniki jazdy. Nartorolki Vexa udostępnione do prezentacji będą wyposażone w wiązania SNS Pilot oraz NNN. Organizatorzy testów będą mieli do dyspozycji buty do techniki klasycznej w różnych rozmiarach. Chętni do przetestowania nartorolek łyżwowych powinni dysponować własnymi butami.

Po próbach i testach nowe nartorolki Vexa będzie można zakupić na miejscu wraz z wybranymi wiązaniami w systemach SNS i NNN. Płatności tylko gotówką.

Do zimy kilka miesięcy, wykorzystaj ten okres, by dobrze się przygotować od strony siłowej i kondycyjnej. Odwiedź stanowisko Vexa podczas jednych z wymienionych wyżej imprez i przekonaj się, czy ta letnia, narciarska aktywność jest dla Ciebie. Z testów powinni skorzystać także wszyscy, którzy myślą o zakupie nowego sprzętu. W Polsce brakuje sklepów, w których można byłoby dokonać przymiarek, czy bliższych oględzin nartorolek. Takie akcje, jak testy nartorolek Vexa, to jedna z niewielu okazji, by osobiście zetknąć się ze sprzętem.

zaktualizowano sobota, 18 sierpnia 2018 10:15
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

5 dni temu
Annadd odpowiedział(a) w temacie Odp: szukam instruktora na forach.
12:33
1 tydzień temu
Asia Rączka odpowiedział(a) w temacie Odp: Ciężkie początki na forach.
Lip 15
Szklarz dodał(a) zdjęcie dla wydarzenia XI Bieg Podhalański
Lip 14
Więcej
Więcej

lubią nas